mate-settings-daemon 1.26.0 - en to fur translation catalogue (7 entries)

en: Log out
fur: Finis (Log out)

en: Search
fur: Cîr

en: Background
fur: Fondâl

en: Empty Trash
fur: Disvuede la scovacere

en: Normal
fur: Normâl

en: Left
fur: Çampe

en: Right
fur: Diestre
