mate-settings-daemon 1.26.0 - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Log out
fy: Ôfmelde

en: Search
fy: Sykje

en: Enable debugging code
fy: Debug-koade ynskeakelje

en: Background
fy: Eftergrûn

en: Keyboard
fy: Toetseboerd

en: Mouse
fy: Mûs

en: Left
fy: Lofts

en: Right
fy: Rjuchts
