mate-settings-daemon 1.26.0 - en to ky translation catalogue (36 entries)

en: Accessibility
ky: Жеткиликтүүлүк

en: Hinting
ky: Тактоо

en: Remember NumLock state
ky: NumLock абалын эске сактоо

en: NumLock state
ky: NumLock абалы

en: Locate Pointer
ky: Көрсөткүчтү табуу

en: Cursor theme
ky: Курсор темасы

en: Cursor size
ky: Курсор өлчөмү

en: Volume mute
ky: Үнүн өчүрүү

en: Volume down
ky: Көлөмүн төмөндөтүү

en: Volume up
ky: Көлөмүн жогорулатуу

en: Log out
ky: Сеансты аяктоо

en: Eject
ky: Чыгаруу

en: Home folder
ky: Үй папкасы

en: Search
ky: Табуу

en: Lock screen
ky: Экранды блоктоо

en: Launch calculator
ky: Калькуляторду жүргүзүү

en: Launch web browser
ky: Веб-браузерди жүргүзүү

en: Stop playback
ky: Ойнотууну токтотуу

en: Previous track
ky: Мурунку жолчо

en: Next track
ky: Кийинки жолчо

en: There was an error displaying help: %s
ky: Жардамды чагылдыруу учурундагы ката: %s

en: _Activate
ky: _Активдештирүү

en: Background
ky: Фон

en: Empty Trash
ky: Себетти тазалоо

en: _Empty Trash
ky: Себетти _тазалоо

en: Keyboard
ky: Клавиатура

en: _Layouts
ky: _Раскладкалар

en: Mouse
ky: Чычкан

en: Mouse Preferences
ky: Чычкан ырастоолору

en: Module
ky: Модуль

en: Sound
ky: Үн

en: Normal
ky: Кадимкидей

en: Left
ky: Солго буруу

en: Right
ky: Оңго буруу

en: Upside Down
ky: Тескери

en: _Configure Display Settings…
ky: Дисплейдин параметрлерин _ырастоо…
