mate-settings-daemon 1.26.0 - en to ne translation catalogue (51 entries)

en: Accessibility
ne: पहुचता

en: possible values are "on", "off", and "custom".
ne: सम्भावित मान "खुला", "बन्द", र "अनुकूल" हुन् ।

en: Keyboard Bell Custom Filename
ne: कुञ्जीपाटी घन्टी अनुकूल फाइल नाम

en: Remember NumLock state
ne: NumLock अवास्थालाई सम्झनुहोस्

en: When set to true, MATE will remember the state of the NumLock LED between sessions.
ne: ठीकमा सेट गर्दा, जिनोमले सत्रहरू बीचको NumLock LED को अवास्थालाई सम्झन्छ ।

en: Mouse button orientation
ne: माउस बटन अभिमूखिकरण

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
ne: माउस चालका लागि गुणक प्रवेग । -१ पूर्वनिर्धारित प्रणाली मान हो ।

en: Motion Threshold
ne: थ्रेसहोल्डको कम्पन

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
ne: गतिवर्धन गरिएको माउसको चाल सक्रिया पार्नुभन्दा पहिले माउसको सूचक सारिने दुरी पिक्सेलमा । -१ पूर्वनिर्धारित प्रणाली मान हो ।

en: Drag Threshold
ne: थ्रेसहोल्ड तान्नुहोस्

en: Double Click Time
ne: समयमा डबल क्लिक गर्नुहोस्

en: Locate Pointer
ne: सूचकको पहिचान गर्नुहोस्

en: Cursor theme
ne: कर्सर विषयवस्तु

en: Cursor size
ne: कर्सर साइज

en: Size of the cursor referenced by cursor_theme.
ne: कर्सर विषयवस्तुद्वारा सन्दर्भ गरिएका कर्सरको साइज ।

en: Volume step
ne: आवाज तह

en: Volume mute
ne: आवाज मौन गर

en: Volume down
ne: आवाज तल गर

en: Volume up
ne: आवाज माथि गर

en: Log out
ne: बाहिर निस्क

en: Eject
ne: निकाल

en: Home folder
ne: गृह फोल्डर

en: Search
ne: खोज

en: Lock screen
ne: पर्दा ताला लगाउ

en: Launch help browser
ne: मद्दत ब्राउजर प्रारम्भ गर

en: Launch web browser
ne: सञ्जाल ब्राउजर प्रारम्भ गर

en: Enable debugging code
ne: त्रुटि सच्याउने कोड सक्षम पार्नुहोस्

en: Don't become a daemon
ne: डेइमोन नहुनुहोस्

en: There was an error displaying help: %s
ne: मद्दत प्रदर्शन गर्दा एउटा त्रुटि भयो: %s

en: Do you want to activate Slow Keys?
ne: के तपाई सुस्त किहरु सक्रिय बनाउन चहानुहुन्छ?

en: Do you want to deactivate Slow Keys?
ne: के तपाई सुस्त किहरु असक्रिय बनाउन चहानुहुन्छ?

en: _Activate
ne: सक्रिय गर्नुहोस्

en: _Deactivate
ne: निस्क्रिय गर्नुहोस्

en: Slow Keys Alert
ne: सुस्त किहरुको़़ चेतावनी

en: Do you want to activate Sticky Keys?
ne: के तपाई टाँसिन्ने किहरु असक्रिय बनाउन चहानुहुन्छ?

en: Do you want to deactivate Sticky Keys?
ne: के तपाई टाँसिन्ने किहरु असक्रिय बनाउन चहानुहुन्छ?

en: Sticky Keys Alert
ne: टाँसिन्ने किहरुको चेतावनी

en: Background
ne: पृष्ठभूमि

en: Empty Trash
ne: रद्दीटोकरी खाली गर्नुहोस्

en: Empty all of the items from the trash?
ne: रद्दीटोकरीबाट सबै वस्तुहरू खाली गर्नुहुन्छ?

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
ne: यदि तपाईँले रद्दीटोकरी खाली गर्न रोज्नुहुन्छ भने, यसमा भएको सबै वस्तुहरू स्थायी रूपले हराउनेछ । कृपया याद राख्नुहोस् तपाईँले ती छुट्टा छुट्टै मेट्न सक्नु हुन्छ ।

en: _Empty Trash
ne: रद्दीटोकरी खाली गर्नुहोस्

en: Keyboard
ne: कुञ्जीपाटी

en: Mouse
ne: माउस

en: Mouse Preferences
ne: माउस प्राथमिकताहरू

en: Sound
ne: ध्वनि

en: Typing Break
ne: टाइप गर्दाको विच्छेद

en: Normal
ne: सामान्य

en: Left
ne: बायाँ

en: Right
ne: दायाँ

en: Cannot determine user's home directory
ne: प्रयोगकर्ताको गृह डैरेक्टरी निर्धारण गर्न सकिएन
