mate-settings-daemon 1.26.0 - en to nso translation catalogue (32 entries)

en: Volume step
nso: Peakanyo ya bolumo

en: Volume step as percentage of volume.
nso: Peakanyo ya bolumo go ya ka phesente ya bolumo.

en: Volume mute
nso: Go nolofatšwa ga bolumo

en: Volume down
nso: Bolumo e tlase

en: Volume up
nso: Bolumo e godimo

en: Log out
nso: E-tšwa

en: Eject
nso: Ntšha

en: Home folder
nso: Sephuthedi sa gae

en: Search
nso: Nyakišiša

en: Lock screen
nso: Notlela sekirini

en: Launch help browser
nso: Tsebagatša sefetleki sa thušo

en: Launch web browser
nso: Tsebagatša sefetleki sa wepe

en: Play (or play/pause)
nso: Bapala (goba bapala/emiša nakwana)

en: There was an error displaying help: %s
nso: Go bile le phošo ya go bontšha thušo: %s

en: Do you want to activate Slow Keys?
nso: Na o nyaka go diragatša Dinotlelo tše Nanyago?

en: Do you want to deactivate Slow Keys?
nso: Na o nyaka go diragatšolla Dinotlelo tše Nanyago?

en: You just held down the Shift key for 8 seconds.  This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
nso: O sa tšwa go gatelela senotlelo sa Shift metsotswana e 8.  Ye ke kgaoletšo ya sebopego sa Dinotlelo tše Nanyago, yeo e amago tsela yeo boroto ya gago ya dinotlelo e šomago ka yona.

en: Slow Keys Alert
nso: Temošo ya Dinotlelo tše Nanyago

en: Do you want to activate Sticky Keys?
nso: Na o nyaka go diragatša Dinotlelo tše Kgomarelago?

en: Do you want to deactivate Sticky Keys?
nso: Na o nyaka go diragatšolla Dinotlelo tše Kgomarelago?

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
nso: O sa tšwa go kgotla senotlelo sa Shift makga a 5 ka tatelano.  Ye ke kgaoletšo ya sebopego sa Dinotlelo tše Kgomarelago, yeo e amago tsela yeo ka yona boroto ya gago ya dinotlelo e šomago ka yona.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row.  This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
nso: O sa tšwa go gatelela dinotlelo tše pedi ka nako e tee, goba o gateletše senotlelo sa Shift makga a 5 ka tatelano.  Se se tima sebopego sa Dinotlelo tše Kgomarelago, seo se amago tsela yeo ka yona boroto ya gago ya dinotlelo e šomago ka yona.

en: Sticky Keys Alert
nso: Temošo ya Dinotlelo tše Kgomarelago

en: Background
nso: E bonagalago ka morago

en: Empty Trash
nso: Tloša Dilo ka Moka ka Ditlakaleng

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to the key (%s)
nso: Phošo ya ge go lekwa go dirišwa (%s)
    yeo e kgokagantšwego le senotlelo sa (%s)

en: Keyboard
nso: Boroto ya dinotlelo

en: Mouse
nso: Legotlwana

en: Mouse Preferences
nso: Tše Ratwago tša Legotlwana

en: Sound
nso: Modumo

en: Typing Break
nso: Go Khutša ga go Tlanya

en: Cannot determine user's home directory
nso: E ka se lemoge tšhupetšo ya gae ya modiriši
