mate-settings-daemon 1.26.0 - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Log out
ps: وتل

en: Search
ps: پلټون

en: Enable debugging code
ps: کړاتمبونې کوډ وړول

en: Don't become a daemon
ps: ډاېمون مه جوړېږه

en: There was an error displaying help: %s
ps: %s :د مرستې په ښودلو کې ستونزه رامنځ ته شوه

en: _Activate
ps: چارندول_

en: _Deactivate
ps: ناچارندول_

en: Background
ps: شاليد

en: Empty Trash
ps: خځلنۍ تشول

en: Empty all of the items from the trash?
ps: د خځلنۍ نه ټول توکي تشول غواړﺉ؟

en: _Empty Trash
ps: خځلنۍ تشول_

en: Sound
ps: غږ

en: Normal
ps: لېوی

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښي
