mate-settings-daemon 1.26.0 - en to rw translation catalogue (8 entries)

en: Search
rw: Gushaka

en: Background
rw: Mbuganyuma

en: Keyboard
rw: Mwandikisho

en: Mouse
rw: Imbeba

en: Sound
rw: Ijwi

en: Normal
rw: Bisanzwe

en: Left
rw: Ibumoso

en: Right
rw: Iburyo
