mate-settings-daemon 1.26.0 - en to si translation catalogue (20 entries)

en: Accessibility
si: පිවිසුම් හැකියාව

en: Volume down
si: හඬ අඩු කරන්න

en: Volume up
si: හඬ වැඩි කරන්න

en: Log out
si: ඉවත් වීම

en: Eject
si: ඉවත් කරන්න

en: Search
si: සොයන්න

en: Enable debugging code
si: දෝෂහරිණ කේත සක්‍රිය කරන්න

en: Don't become a daemon
si: විබුද්ධකයකු නොවන්න

en: There was an error displaying help: %s
si: සහාය දර්ශණය කිරිමේදි දෝෂයක් තිබුනි: %s

en: _Activate
si: සක්‍රීය කරන්න (_A)

en: _Deactivate
si: අක්‍රීය කරන්න (_D)

en: Background
si: පසුබිම

en: Empty Trash
si: හිස් ඉවතලන බහලුම

en: Ignore
si: දාවක මට්ටම

en: Empty all of the items from the trash?
si: ඉවතලන බදුන තුළින් සියල්ල ඉවත් කළ යුතුද?

en: _Empty Trash
si: ඉවතලන බහලුම හිස් කරන්න (_E)

en: Sound
si: ශබ්දය

en: Normal
si: සාමාන්‍ය

en: Left
si: වම

en: Right
si: දකුණ
