mate-settings-daemon 1.26.0 - en to uk translation catalogue (315 entries)

en: Accessibility
uk: Можливості доступности

en: Toggle magnifier
uk: Увімкнути екранний збільшувач

en: Toggle screen reader
uk: Увімкнути читання екрану

en: Toggle on-screen keyboard
uk: Увімкнути екранну набірницю

en: On-screen keyboard
uk: Екранна набірниця

en: Whether the on-screen keyboard is turned on.
uk: Чи увімкнено екранну набірницю.

en: Screen magnifier
uk: Збільшувач екрану

en: Whether the screen magnifier is turned on.
uk: Чи увімкнено збільшувач екрану.

en: Screen reader
uk: Читання екрану

en: Whether the screen reader is turned on.
uk: Чи увімкнено систему читання з екрану.

en: The resolution used for converting font sizes to pixel sizes, in dots per inch.
uk: Роздільність, що використовується для перетворення розмірів шрифтів на кількість пікселів, у крапках на дюйм.

en: Antialiasing
uk: Згладжування

en: The type of antialiasing to use when rendering fonts. Possible values are: "none" for no antialiasing, "grayscale" for standard grayscale antialiasing, and "rgba" for subpixel antialiasing (LCD screens only).
uk: Тип згладжування, що використовується при растеризації шрифтів. Можливі значення: "none" - без згладжування, "grayscale" - стандартне чорно-біле згладжування, "rgba" - субпіксельне згладжування (лише для РК-дисплеїв).

en: Hinting
uk: Уточнення

en: The type of hinting to use when rendering fonts. Possible values are: "none" for no hinting, "slight" for basic, "medium" for moderate, and "full" for maximum hinting (may cause distortion of letter forms).
uk: Тип хінтінгу, що використовується при растеризації шрифтів. Можливі значення: "none" - без хінтінгу, "slight" - базовий, "medium" - помірний, "full" - щонайбільший хінтінг (може призводити до викривлення форми символів).

en: RGBA order
uk: Порядок RGBA

en: The order of subpixel elements on an LCD screen; only used when antialiasing is set to "rgba". Possible values are: "rgb" for red on left (most common), "bgr" for blue on left, "vrgb" for red on top, "vbgr" for red on bottom.
uk: Порядок субпіксельних елементів на РК екрані; лише якщо встановлено тип згладжування "rgba". Можливі значення: "rgb" (червоний ліворуч, найчастіше), "bgr" (синій ліворуч), "vrgb" (червоний згори), "vbgr" (червоний знизу).

en: possible values are "on", "off", and "custom".
uk: можливі значення: «on», «off» та «custom».

en: Keyboard Bell Custom Filename
uk: Назва файлу звукового сигналу набірниці

en: File name of the bell sound to be played.
uk: Назва файлу звукового сигналу, що буде відтворений.

en: Remember NumLock state
uk: Запам'ятовувати стан NumLock

en: When set to true, MATE will remember the state of the NumLock LED between sessions.
uk: Якщо цей ключ встановлено, MATE буде зберігати стан перемикача NumLock між сеансами.

en: NumLock state
uk: Стан NumLock

en: The remembered state of the NumLock LED.
uk: Запам’ятований стан індикатора NumLock

en: Mouse button orientation
uk: Орієнтація кнопок миші

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice.
uk: Змінити місцями ліву і праву кнопки для мишок для шульгів.

en: Motion Acceleration
uk: Пришвидшення руху

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
uk: Множник прискорення руху миші. Значення -1 є типовим системним значенням.

en: Motion Threshold
uk: Поріг руху

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
uk: Відстань у точках, на яку має пересунутися вказівник, перед тим, як розпочнеться прискорення руху миші. Системним початковим значенням є -1.

en: Acceleration profile
uk: Профіль пришвидшення

en: Acceleration profile used for connected mice. The acceleration profile can be set to either default ('default') which uses the default acceleration profile for each device, flat ('flat'), which accelerates by a device specific constant factor derived from the configured pointer speed, or adaptive ('adaptive') which adapts the acceleration depending on the mouse movement. If a mouse doesn't support the configured profile, 'default' will be used.
uk: Профіль пришвидшення, що використовується для під'єднаних мишей. Профіль пришвидшення може бути встановлений як усталено ('усталено'), який використовує профіль пришвидшення усталено для кожного пристрою, плаский ('плаский'), який пришвидшується за рахунок специфічного для пристрою постійного коефіцієнту, що походить від конфігурованої швидкости вказівника, або адаптивний (' адаптивний '), який адаптує пришвидшення залежно від руху миші. Якщо миша не підтримує налаштований профіль, буде використано "усталено".

en: Drag Threshold
uk: Поріг перетягування

en: Distance before a drag is started.
uk: Відстань до початку перетягування.

en: Double Click Time
uk: Час подвійного клацання

en: Length of a double click.
uk: Тривалість подвійного клацання.

en: Middle button emulation
uk: Емуляція середньої кнопки

en: Enables middle mouse button emulation through simultaneous left and right button click.
uk: Вмикає емуляцію середньої кнопки миші через одночасне натискання на ліву та праву кнопки.

en: Locate Pointer
uk: Знайти вказівник

en: Highlights the current location of the pointer when the Control key is pressed and released.
uk: Підсвічує поточне розташування вказівника, коли клавішу Control натиснуто та відпущено.

en: Cursor theme
uk: Тема вказівника

en: Cursor theme name.
uk: Ім’я теми вказівників.

en: Cursor size
uk: Розмір вказівника

en: Size of the cursor referenced by cursor_theme.
uk: Розмір вказівника, на який посилається ключ cursor_theme.

en: Smartcard removal action
uk: Дія при витягуванні смарт-картки

en: Set this to one of "none", "lock_screen", or "force_logout". The action will get performed when the smartcard used for log in is removed.
uk: Встановіть у «none», «lock_screen» або «force_logout». Дію буде виконано при витягуванні смарт-картки, що використовувалася для входу у систему.

en: Disable touchpad while typing
uk: Вимикати чутливу панель при наборі набірницею

en: Set this to TRUE if you have problems with accidentally hitting the touchpad while typing.
uk: Позначте параметр TRUE, якщо в вас виникають проблеми з випадковим натисканням на чутливу панель при наборі тексту набірницею.

en: Enable mouse clicks with touchpad
uk: Увімкнути клацання миші на чутливій панелі

en: Set this to TRUE to be able to send mouse clicks by tapping on the touchpad.
uk: Позначте цей параметр, щоб мати змогу виконувати клацання мишею не постукуючи на чутливій панелі.

en: Enable vertical edge scrolling
uk: Увімкнути вертикальне крайове гортання

en: Set this to TRUE to allow vertical edge scrolling
uk: Встановіть у TRUE, щоб дозволити вертикальне крайове гортання

en: Enable horizontal edge scrolling
uk: Увімкнути горизонтальне крайове гортання

en: Set this to TRUE to allow horizontal edge scrolling
uk: Встановіть у TRUE, щоб дозволити горизонтальне крайове гортання

en: Enable vertical two-finger scrolling
uk: Увімкнути вертикальне двопальцеве гортання

en: Set this to TRUE to allow vertical two-finger scrolling
uk: Встановіть у TRUE, щоб дозволити двопальцеве гортання

en: Enable horizontal two-finger scrolling
uk: Увімкнути горизонтальне двопальцеве гортання

en: Set this to TRUE to allow horizontal two-finger scrolling
uk: Встановіть у TRUE, щоб дозволити горизонтальне двопальцеве гортання

en: Natural scrolling
uk: Природнє гортання

en: Set this to true to enable natural (reverse) scrolling for touchpads
uk: Позначте цей параметр, щоб увімкнути природнє (зворотнє) гортання для чутливих панелей

en: Enable touchpad
uk: Увімкнути чутливу панель

en: Set this to TRUE to enable all touchpads.
uk: Позначте цей параметр, щоб увімкнути усі чутливі панелі.

en: Enabled two-finger button-click emulation
uk: Увімкнути емуляцію клацу натисканням двома пальцями

en: 0 thru 3, 0 is inactive, 1-3 is button to emulate
uk: від 0 до 3, 0 неактивний, 1-3 кнопка для емуляції

en: Enable three-finger button-click emulation
uk: Увімкнути емуляцію клацу натисканням трьома пальцями

en: One finger tap button
uk: Натискання кнопки одним пальцем

en: Select the button mapping for one-finger tap. Supported values are: 1: left mouse button 2: middle mouse button 3: right mouse button
uk: Віберіть розташування кнопки клацання одним пальцем. Підтримуються такі значення: 1: ліва кнопка миші 2: середня кнопка миші 3: права кнопка миші

en: Two finger tap button
uk: Натискання кнопки двома пальцями

en: Select the button mapping for two-finger tap. Supported values are: 1: left mouse button 2: middle mouse button 3: right mouse button
uk: Віберіть розташування кнопки клацання двома пальцями. Підтримуються такі значення: 1: ліва кнопка миші 2: середня кнопка миші 3: права кнопка миші

en: Three finger tap button
uk: Натискання кнопки трьома пальцями

en: Select the button mapping for three-finger tap. Supported values are: 1: left mouse button 2: middle mouse button 3: right mouse button
uk: Віберіть розташування кнопки клацання трьома пальцями. Підтримуються такі значення: 1: ліва кнопка миші 2: середня кнопка миші 3: права кнопка миші

en: Touchpad button orientation
uk: Орієнтація кнопок чутливої панелі

en: Swap left and right buttons for left-handed touchpads with 'left', 'right' for right-handed, 'mouse' to follow the mouse setting.
uk: Поміняти місцями ліву та праву кнопки для чутливих панелей для шульгів - 'лівий', 'правий' для праворуких, 'миша' для дотримання налаштуванню миші.

en: Acceleration multiplier for touchpad motion. A value of -1 is the system default.
uk: Примножувач пришвидшення руху чутливої панелі. Значення -1 є системним типовим значенням.

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated touchpad motion is activated. A value of -1 is the system default.
uk: Відстань у точках, на яку потрібно пересунути вказівник, перш ніж буде задіяно пришвидшення руху чутливої панелі. Значення -1 є системним типовим значенням.

en: Acceleration profile used for touchpad. The acceleration profile can be set to either default ('default') which uses the default acceleration profile for each device, flat ('flat'), which accelerates by a device specific constant factor derived from the configured pointer speed, or adaptive ('adaptive') which adapts the acceleration depending on the touchpad movement. If a touchpad doesn't support the configured profile, 'default' will be used.
uk: Профіль пришвидшення, що використовується для сенсорної панелі. Профіль пришвидшення може бути встановлений як усталено ('усталено'), який використовує профіль пришвидшення усталено для кожного пристрою, плаский ('плаский'), який пришвидшується за рахунок специфічного для пристрою постійного коефіцієнту, що походить від конфігурованої швидкости вказівника, або адаптивний ('адаптивний'), який адаптує пришвидшення залежно від руху сенсорної панелі. Якщо сенсорна панель не підтримує налаштований профіль, буде використано "усталено".

en: Activation of this plugin
uk: Активація цього втулка

en: Whether this plugin would be activated by mate-settings-daemon or not
uk: Чи буде активовано цей втулок mate-settings-daemon чи ні.

en: Priority to use for this plugin
uk: Пріоритет, що використовується для цього втулка

en: Priority to use for this plugin in mate-settings-daemon startup queue
uk: Пріоритет, що використовується для цього втулка у черзі на запуск у mate-settings-daemon

en: Free percentage notify threshold
uk: Поріг у відсотках сповіщення про брак вільного місця

en: Percentage free space threshold for initial warning of low disk space. If the percentage free space drops below this, a warning will be shown.
uk: Поріг (у відсотках) для показу першого сповіщення про брак вільного місця. Якщо відсоток вільного місця на диску опускається нижче цього значення, тоді буде показано попередження.

en: Subsequent free percentage notify threshold
uk: Поріг у відсотках для сповіщення про брак вільного місця

en: Specify the percentage that the free disk space should reduce by before issuing a subsequent warning.
uk: Вкажіть відсоток вільного місця, при досягненні нижче якого потрібно показати попередження вдруге.

en: Free space no notify threshold
uk: Поріг сповіщення про брак вільного місця

en: Specify an amount in GB. If the amount of free space is more than this, no warning will be shown.
uk: Вкажіть об’єм у ҐБ. Якщо об’єм вільного місця більший, тоді попередження не буде показано.

en: Minimum notify period for repeated warnings
uk: Щонайменший період попереджень про брак вільного місця

en: Specify a time in minutes. Subsequent warnings for a volume will not appear more often than this period.
uk: Вкажіть час у хвилинах. Подальші попередження про заповнення тому не виводитимуться частіше ніж цей період.

en: Mount paths to ignore
uk: Точки монтування, що нехтуються

en: Specify a list of mount paths to ignore when they run low on space.
uk: Вкажіть перелік точок монтування, що нехтуються у попередженні про брак вільного місця.

en: Show OSD notification
uk: Показувати сповіщення OSD

en: Whether an OSD notification is shown to notify about changes
uk: Якщо показується сповіщення OSD, то сповістити про зміни

en: Volume step
uk: Крок гучності

en: Volume step as percentage of volume.
uk: Крок зміни гучності у відсотках.

en: Toggle touchpad
uk: Перемикнути чутливу панель

en: Binding to enable or disable the touchpad.
uk: Сполучення клавіш для вмикання та вимикання чутливої панелі.

en: Volume mute
uk: Вимкнення звуку

en: Binding to mute the system volume.
uk: Прив'язка для приглушення системної гучності.

en: Volume down
uk: Зменшення гучности.

en: Binding to lower the system volume.
uk: Прив'язка для зменшення системної гучності.

en: Volume up
uk: Збільшення гучности

en: Binding to raise the system volume.
uk: Прив'язка для збільшення системної гучності.

en: Mute the audio quietly
uk: Тихо вимкнути звук

en: Binding to mute the system volume quietly.
uk: Сполучення клавішів для тихого приглушення системної гучности.

en: Turn the volume down quietly
uk: Тихо зменшити гучність

en: Binding to lower the system volume quietly.
uk: Сполучення клавішів для тихого зменшення системної гучности.

en: Turn the volume up quietly
uk: Тихо збільшити гучність

en: Binding to raise the system volume quietly.
uk: Сполучення клавішів для тихого збільшення системної гучности.

en: Microphone mute/unmute
uk: Увімкнення/Вимкнення мікрофону

en: Binding to mute/unmute the microphone.
uk: Прив’язка для Увімкнення/Вимкнення мікрофону.

en: Shut down
uk: Вимкнути

en: Binding to shut down.
uk: Сполучення клавіш для вимикання.

en: Log out
uk: Завершити сеанс

en: Binding to log out.
uk: Прив'язка для виходу з системи.

en: Eject
uk: Витягування

en: Binding to eject an optical disc.
uk: Сполучення клавіш для витягування оптичного носія.

en: Home folder
uk: Домівка

en: Binding to open the Home folder.
uk: Прив'язка для відкриття домашньої теки.

en: Search
uk: Пошук

en: Binding to launch the search tool.
uk: Прив'язка для запуску знаряддя пошуку.

en: Launch email client
uk: Запустити клієнт електронної пошти

en: Binding to launch the email client.
uk: Прив'язка для запуску поштового клієнта.

en: Launch settings
uk: Параметри пускача

en: Binding to launch MATE settings.
uk: Прив’язка для запуску параметрів MATE.

en: Lock screen
uk: Блокування екрану

en: Binding to lock the screen.
uk: Прив'язка для блокування екрану.

en: Launch help browser
uk: Запуск переглядача довідки

en: Binding to launch the help browser.
uk: Прив'язка для запуску довідникової системи.

en: Launch calculator
uk: Запустити рахівник

en: Binding to launch the calculator.
uk: Прив'язка для запуску рахівника.

en: Launch instant messenger
uk: Запустити миттєвий обмін повідомленнями

en: Binding to launch the instant messenger.
uk: Прив’язка для запуску месенджера.

en: Launch web browser
uk: Запуск оглядача тенет

en: Binding to launch the web browser.
uk: Прив'язка для запуску оглядача тенет.

en: Launch media player
uk: Запустити мультимедійний програвач

en: Binding to launch the media player.
uk: Прив'язка для запуску мультимедійного програвача.

en: Play (or play/pause)
uk: Відтворити (чи Відтворити/Призупинити)

en: Binding to start playback (or toggle play/pause).
uk: Прив'язка для запуску відтворення (чи перемикання відтворення/призупинення)

en: Pause playback
uk: Призупинити відтворення

en: Binding to pause playback.
uk: Прив'язка для призупинення відтворення.

en: Stop playback
uk: Зупинити відтворення

en: Binding to stop playback.
uk: При'вязка для зупинки відтворення

en: Previous track
uk: Попередня доріжка

en: Binding to skip to previous track.
uk: Прив'язка для переходу до попередньої доріжки.

en: Next track
uk: Наступна доріжка

en: Binding to skip to next track.
uk: Прив'язка для переходу до наступної доріжки.

en: Binding to show the screen magnifier
uk: Прив'язка для показу екранної лупи

en: Binding to start the screen reader
uk: Прив'язка для вмикання читання з екрану

en: Binding to show the on-screen keyboard
uk: Прив'язка для вмикання екранної набірниці

en: Show Displays in Notification Area
uk: Показувати дисплеї у ділянці сповіщення

en: Whether a notification icon with display-related things should be shown in the panel.
uk: Чи показувати піктограму керування монітором у ділянці сповіщень.

en: Do not touch monitor configuration
uk: Не чіпати конфігурацію монітора

en: Usually, mate-settings-daemon configures internal and external monitors according to the turn_on_external_monitors_at_startup and turn_on_laptop_monitor_at_startup settings and determines an appropriate cloning/side-by-side mode. Setting this key to True disables this, and the monitor settings are not touched at all (unless there is an explicit user configuration).
uk: Зазвичай mate-settings-daemon налаштовує внутрішні та зовнішні монітори судячи по turn_on_external_monitors_at_startup та turn_on_laptop_monitor_at_startup settings й визначає режим що підходить cloning/side-by-side. Увімкнення цього ключа вимикає це, й налаштування монітора не чіпаються геть (якщо немає явного налаштування користувачем).

en: Turn on external monitor after system boot
uk: Вмикати зовнішній монітор після завантаження системи

en: Turn on external monitor after system boot if user plugs in external monitor on system boot.
uk: Вмикати зовнішній монітор після завантаження системи, якщо користувач під’єднав його під час завантаження

en: Turn on laptop monitor after system boot
uk: Вмикати монітор ноутбука після завантаження системи

en: Turn on laptop monitor after system boot if user plugs in external monitor on system boot.
uk: Вмикати монітор ноутбука після завантаження системи, якщо користувач під’єднав зовнішній монітор під час завантаження.

en: File for default configuration for RandR
uk: Файл налаштувань RandR типово

en: The XRandR plugin will look for a default configuration in the file specified by this key. This is similar to the ~/.config/monitors.xml that normally gets stored in users' home directories. If a user does not have such a file, or has one that does not match the user's setup of monitors, then the file specified by this key will be used instead.
uk: Втулок XRandR буде шукати типову конфігурацію у вказаному у цьому ключі файлі. Він схожий на файл ~/.config/monitors.xml, який зазвичай знаходиться у домашніх теках користувачів. Якщо у користувача немає такого файлу, або файл що є не відповідає конфігурації моніторів, тоді буде використовуватися вказаний у даному ключі файл.

en: MATE Settings Daemon
uk: Служба параметрів MATE

en: Enable debugging code
uk: Увімкнути зневаджувальний код

en: Replace the current daemon
uk: Замінити поточну службу

en: Don't become a daemon
uk: Не ставати службою

en: Exit after a time (for debugging)
uk: Вийти за сплином певного часу (для зневадження)

en: Accessibility Keyboard
uk: Технології доступності

en: Accessibility keyboard plugin
uk: Втулок технологій доступности набірниці

en: There was an error displaying help: %s
uk: Помилка показу довідки: %s

en: Do you want to activate Slow Keys?
uk: Бажаєте увімкнути режим "Повільні клавіші"?

en: Do you want to deactivate Slow Keys?
uk: Бажаєте вимкнути режим "Повільні клавіші"?

en: You just held down the Shift key for 8 seconds.  This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
uk: Ви щойно утримували натисненою клавішу Shift впродовж 8 секунд. Це сигнал для увімкнення режиму "Повільні клавіші", який впливає на роботу набірниці.

en: Don't activate
uk: Не активувати

en: Don't deactivate
uk: Не деактивувати

en: Activate
uk: Активувати

en: Deactivate
uk: Деактивувати

en: Do_n't activate
uk: Н_е запускати

en: Do_n't deactivate
uk: _Не вимикати

en: _Activate
uk: _Активувати

en: _Deactivate
uk: _Деактивувати

en: Slow Keys Alert
uk: Сповіщення про режим "Повільні клавіші"

en: Do you want to activate Sticky Keys?
uk: Бажаєте увімкнути режим "Липкі клавіші"?

en: Do you want to deactivate Sticky Keys?
uk: Бажаєте вимкнути режим "Липкі клавіші"?

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
uk: Ви щойно утримували натисненою клавішу Shift впродовж 5 секунд. Це сигнал для увімкнення режиму "Липкі клавіші", який впливає на роботу набірниці.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row.  This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
uk: Ви щойно натиснули дві клавіші одночасно, або утримували натисненою клавішу Shift впродовж 5 секунд. Це сигнал для вимкнення режиму "Липкі клавіші", який впливає на роботу набірниці.

en: Sticky Keys Alert
uk: Сповіщення про режим "Липкі клавіші"

en: Universal Access Preferences
uk: Параметри універсального доступу

en: Use on-screen _keyboard
uk: Використовувати _екранну набірницю

en: Use screen _reader
uk: Використовувати _читання екрану

en: Use screen _magnifier
uk: Використовувати _збільшувач екрану

en: Enhance _contrast in colors
uk: Покращений _контраст у кольорах

en: Make _text larger and easier to read
uk: Зробити _текст більшим та простішим для читання

en: _Press keyboard shortcuts one key at a time (Sticky Keys)
uk: Уводити сполучення клавіш _почерговим натисканням клавіш (Липкі клавіші)

en: _Ignore duplicate keypresses (Bounce Keys)
uk: _Нехтувати швидкі повторні натискання клавіш (Пружні клавіші)

en: Press and _hold keys to accept them (Slow Keys)
uk: Приймати клавіші лише після т_ривалого натискання (Повільні клавіші)

en: _Beep when pressing a key while CapsLock is active
uk: Звуковий сигнал при натисканні клавіша, коли CapsLock активний

en: Accessibility settings
uk: Налаштування доступности

en: Accessibility settings plugin
uk: Втулок налаштувань доступности

en: Background
uk: Тло

en: Background plugin
uk: Втулок тла стільниці

en: Clipboard
uk: Буфер обміну

en: Clipboard plugin
uk: Втулок буферу обміну

en: Change system time zone
uk: Змінити системний часовий пояс

en: Privileges are required to change the system time zone.
uk: Потрібні повноваження для зміни системного часового поясу.

en: Change system time
uk: Змінити системний час

en: Privileges are required to change the system time.
uk: Потрібні повноваження для зміни системного часу.

en: Configure hardware clock
uk: Налаштувати апаратний годинник

en: Privileges are required to configure the hardware clock.
uk: Потрібні повноваження для налаштування апаратного годинника.

en: Dummy
uk: Заглушка

en: Dummy plugin
uk: Втулок-заглушка

en: Housekeeping
uk: Ведення господарства

en: Automatically prunes thumbnail caches and other transient files, and warns about low disk space
uk: Автоматично обрізає кеши-мініатюри та інші перехідні файли та попереджає про брак місця на диску

en: Don't show any warnings again for this file system
uk: Більше не показувати попередження для цієї файлової системи

en: Don't show any warnings again
uk: Не показувати більше це повідомлення

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.
uk: На томі "%s" залишилося лише %s дискового простору.

en: This computer has only %s disk space remaining.
uk: На комп'ютері залишилося лише %s дискового простору.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to another disk or partition.
uk: Ви можете звільнити дисковий простір спорожняючи Смітник, вилучаючи зайві програми чи файли, або переміщенням файлів на інший диск чи розділ.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to another disk or partition.
uk: Ви можете звільнити дисковий простір вилученням зайвих програм чи файлів, або переміщенням файлів на інший диск чи розділ.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to an external disk.
uk: Ви можете звільнити дисковий простір спорожняючи Смітник, вилучаючи зайві програми чи файли, або переміщенням файлів на зовнішній диск.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to an external disk.
uk: Ви можете звільнити дисковий простір вилученням зайвих програм чи файлів, або переміщенням файлів на зовнішній диск.

note: Set up all the window stuff here
en: Low Disk Space
uk: Бракує місця на файловій системі

en: Empty Trash
uk: Спорожнити смітник

en: Examine…
uk: Запустити аналізатор використання дисків…

en: Ignore
uk: Нехтувати

en: Removing item %lu of %lu
uk: Вилучення елементу %lu з %lu

en: Removing: %s
uk: Вилучається: %s

en: Emptying the trash
uk: Спорожняється смітник

en: Preparing to empty trash…
uk: Підготовка до спорожнення смітника…

note: Translators: "Emptying trash from <device>"
en: From:
uk: З:

en: Empty all of the items from the trash?
uk: Вилучити усі елементи зі смітника?

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
uk: Якщо Ви спорожните смітник, увесь його вміст буде остаточно втрачено. Зверніть увагу, Ви також можете вилучити їх окремо.

en: _Empty Trash
uk: Спо_рожнити смітник

en: Keybindings
uk: Сполучення клавіш

en: Keybindings plugin
uk: Втулок сполучень клавіш

en: Key binding (%s) is invalid
uk: Сполучення клавіш (%s) неправильне

en: Key binding (%s) is incomplete
uk: Сполучення клавіш (%s) не завершене

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to the key (%s)
uk: Помилка при спробі запуску (%s)
    що пов'язаний з клавішею (%s)

en: Keyboard
uk: Набірниця

en: Keyboard plugin
uk: Втулок набірниці

en: Error activating XKB configuration.
    It can happen under various circumstances:
     • a bug in libxklavier library
     • a bug in X server (xkbcomp, xmodmap utilities)
     • X server with incompatible libxkbfile implementation
    
    X server version data:
    %s
    %d
    If you report this situation as a bug, please include:
     • The result of <b>%s</b>
     • The result of <b>%s</b>
uk: Помилка активації конфігурації XKB.
    Це може статися за різних обставин:
    • помилка в бібліотеці libxklavier
    • помилка в X сервері (засоби xkbcomp, xmodmap)
    • X сервер несумісний з імплементацією libxkbfile
    
    Дані версії С сервера:
    %s
    %d
    Якщо Ви звітуєте про цю ситуацію як помилку, будь ласка включіть:
    • Результат <b>%s</b>
    • Результат <b>%s</b>

en: _Layouts
uk: _Розкладки

en: Keyboard _Preferences
uk: Параметри _набірниці

en: Show _Current Layout
uk: Показати _поточну розладку

en: Media keys
uk: Мультимедійні клавіші

en: Media keys plugin
uk: Втулок мультимедійних клавіш

en: Could not get default terminal. Verify that your default terminal command is set and points to a valid application.
uk: Не вдається отримати типовий термінал. Перевірте, що обрана Вами типова термінальна програма справді вказує типову програму.

en: Couldn't execute command: %s
    Verify that this is a valid command.
uk: Не вдається виконати команду: %s
    Перевірте чи команда існує.

en: Touchpad enabled
uk: Чутлива панель увімкнена

en: Touchpad disabled
uk: Чутлива панель вимкнена

en: Bluetooth disabled
uk: Bluetooth вимкнено

en: Bluetooth enabled
uk: Bluetooth увімкнено

en: Airplane mode enabled
uk: Увімкнено режим літака

en: Airplane mode disabled
uk: Режим літака вимкнено

en: Hardware Airplane Mode
uk: Апаратовий режим літака

en: Changing Screen Layout
uk: Зміна макета екрану

en: No External Display
uk: Немає зовнішнього дисплею

en: Mouse
uk: Миша

en: Mouse plugin
uk: Втулок миші

en: Could not enable mouse accessibility features
uk: Не вдається увімкнути спеціальні можливості миші

en: Mouse accessibility requires Mousetweaks to be installed on your system.
uk: Щоб активувати спеціальні можливості миші, потрібно встановити службу Mousetweaks.

en: Mouse Preferences
uk: Параметри миші

en: Mpris plugin
uk: Втулок Mpris

en: Rfkill plugin
uk: Втулок Rfkill

en: Module Path
uk: Шлях до модулю

en: path to smartcard PKCS #11 driver
uk: шлях до драйвера PKCS #11 смарт-картки

en: received error or hang up from event source
uk: отримано помилку або сигнал скасовування від джерела

en: NSS security system could not be initialized
uk: Не вдалося ініціалізувати систему безпеки NSS

en: no suitable smartcard driver could be found
uk: відповідного драйвера для смарт-картки не знайдено

en: smartcard driver '%s' could not be loaded
uk: не вдалося завантажити драйвер «%s» для смарт-картки

en: could not watch for incoming card events - %s
uk: не вдалося отримати вхідні події від картки — %s

en: encountered unexpected error while waiting for smartcard events
uk: трапилася непередбачувана помилка при очікуванні подій від смарт-картки

en: Slot ID
uk: Ідентифікатор слоту

en: The slot the card is in
uk: Слот, у якому знаходиться картка

en: Slot Series
uk: Серія слоту

en: per-slot card identifier
uk: ідентифікатор картки у слоті

en: name
uk: ім’я

en: Module
uk: Модуль

en: smartcard driver
uk: драйвер смарт-картки

en: Smartcard
uk: Смарт-картка

en: Smartcard plugin
uk: Втулок смарт-картки

en: Sound
uk: Звук

en: Sound Sample Cache plugin
uk: Втулок кешування звуку

en: Typing Break
uk: Перерва у роботі

en: Typing break plugin
uk: Втулок перерви у роботі

en: Could not switch the monitor configuration
uk: Не вдається застосувати конфігурацію моніторів

en: Could not restore the display's configuration
uk: Не вдається відновити конфігурацію моніторів

en: Could not restore the display's configuration from a backup
uk: Не вдається відновити конфігурацію моніторів з резервної копії

en: The display will be reset to its previous configuration in %d second | The display will be reset to its previous configuration in %d seconds
uk[0]: Монітор буде скинуто до попереднього налаштування за %d секунду
uk[1]: Монітор буде скинуто до попереднього налаштування за %d секунди
uk[2]: Монітор буде скинуто до попереднього налаштування за %d секунд
uk[3]: Монітор буде скинуто до попереднього налаштування за %d секунд

en: Does the display look OK?
uk: Конфігурація влаштовує?

en: _Restore Previous Configuration
uk: _Відновити попередню конфігурацію

en: _Keep This Configuration
uk: _Застосувати поточну конфігурацію

en: The selected configuration for displays could not be applied
uk: Не вдається застосувати обрану конфігурацію моніторів

en: Could not refresh the screen information: %s
uk: Не вдається оновити інформацію про екран: %s

en: Trying to switch the monitor configuration anyway.
uk: Конфігурація моніторів застосовується примусово.

en: Rotation not supported
uk: Поворот екрану не підтримується

en: Could not save monitor configuration
uk: Не вдається зберегти конфігурацію моніторів

en: Mirroring outputs not supported
uk: Дзеркалювання виходів не підтримується

en: Normal
uk: Початкове

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Upside Down
uk: Догоридриґа

en: ON
uk: УВІМК

en: Turn this monitor off
uk: Вимкнути цей монітор

en: OFF
uk: ВИМК

en: Turn this monitor on
uk: Увімкнути цей монітор

en: Same output on all monitors
uk: Однакове зображення на всіх моніторах

en: Mirror same output to all monitors and turn them on
uk: Дзеркуйте однаковий вихід на всі монітори та вмикайте їх

en: _Configure Display Settings…
uk: _Налаштувати параметри дисплею…

en: Open the display configuration dialog (all settings)
uk: Відкрити діалогове вікно налаштування дисплея (усі налаштування)

en: Configure display settings
uk: Налаштувати параметри екрану

en: Could not apply the stored configuration for monitors
uk: Не вдається застосувати збережену конфігурацію моніторів

en: Set up screen size and rotation settings
uk: Встановити розмір екрану та параметри повороту

en: Cannot determine user's home directory
uk: Не вдається визначити домашній каталог користувача

en: X Resource Database
uk: База даних ресурсів X

en: Manage the X resource database
uk: Керування базою даних ресурсів X

en: X Settings
uk: Параметри X Window

en: Manage X Settings
uk: Керування параметрами X Window
