mate-settings-daemon 1.26.0 - en to uz translation catalogue (53 entries)

en: Screen reader
uz: Ekran o'quvchi

en: Remember NumLock state
uz: NumLock holatini Eslash

en: NumLock state
uz: NumLock holati

en: Locate Pointer
uz: Ko'rsatgichni Topish

en: Cursor theme
uz: Kursor mavzusi

en: Cursor size
uz: Kursor hajmi

en: Enable touchpad
uz: Tachpadni yoqish

en: Volume down
uz: Tovushni pastlash

en: Volume up
uz: Tovushni ko'tarish

en: Shut down
uz: O'chirish

en: Log out
uz: Seansdan chiqish

en: Eject
uz: Chiqarish

en: Home folder
uz: Uy jildi

en: Search
uz: Qidirish

en: Launch email client
uz: email mijozini ishga tushirish

en: Lock screen
uz: Ekranni qulflash

en: Launch help browser
uz: Yordam brauzerini ishga tushirish

en: Launch calculator
uz: Kalkulyatorni ishga tushirish

en: Launch web browser
uz: Internet brauzerni ishga tushirish

en: Launch media player
uz: Mediya pleyerni ishga tushirish

en: Play (or play/pause)
uz: Ijro (yoki ijro/pauza)

en: Previous track
uz: Oldingi yo'lak

en: Next track
uz: Keyingi yo'lak

en: There was an error displaying help: %s
uz: Yordamni ko'rsatishda xato uz berdi: %s

en: Activate
uz: Faollashtirish

en: Deactivate
uz: Faolsizlantirish

en: _Activate
uz: _Faollashtirish

en: _Deactivate
uz: _Faolsizlantirish

en: Background
uz: Orqa fon

en: Change system time
uz: Tizim vaqtini o'zgartirish

en: Configure hardware clock
uz: Qurilma soatini sozlash

en: Privileges are required to configure the hardware clock.
uz: Qurilma soatini sozlash uchun imtiyozlar zarur.

note: Set up all the window stuff here
en: Low Disk Space
uz: DIskda Joy Kam

en: Empty Trash
uz: Chiqindilar qutisini boʻshatish

en: Ignore
uz: E'tibor berilmasin

en: Removing: %s
uz: Olib tashlanmoqda: %s

en: Empty all of the items from the trash?
uz: Chiqindilar qutisidan barcha narsa bo'shatilsinmi?

en: _Empty Trash
uz: Chiqindilar qutisini _Boʻshatish

en: Keyboard
uz: Klaviatura

en: Keyboard _Preferences
uz: Klaviatura _Xususiyatlari

en: Mouse
uz: Sichqoncha

en: Mouse Preferences
uz: Sichqoncha Parametlari

en: name
uz: nomi

en: Sound
uz: Ovoz

en: Does the display look OK?
uz: Ekran ko'rinishi yaxshimi?

en: _Restore Previous Configuration
uz: Avvalgi Holatga _Qaytarish

en: _Keep This Configuration
uz: Shu Holatda _Saqlash

en: Normal
uz: Odatiy

en: Left
uz: Chap

en: Right
uz: Oʻng

en: Upside Down
uz: Teskari

en: _Configure Display Settings…
uz: Ekran Moslamalarini _Sozlash...

en: Configure display settings
uz: Ekran moslamalarini sozlash
