mate-settings-daemon 1.26.0 - en to wa translation catalogue (15 entries)

en: Mouse button orientation
wa: Oryintåcion des botons del sori

en: Double Click Time
wa: Tins do dobe clitchaedje

en: Cursor theme
wa: Tinme pol cursoe

en: Cursor size
wa: Grandeu do cursoe

en: Log out
wa: Dislodjaedje

en: There was an error displaying help: %s
wa: Åk n' a nén stî tot håynant l' aidance: %s

en: Background
wa: Fond

en: Empty Trash
wa: Vudî l' batch

en: Keyboard
wa: Taprece

en: Mouse
wa: Sori

en: Mouse Preferences
wa: Preferinces pol sori

en: Sound
wa: Son

en: Normal
wa: Normå

en: Left
wa: Hintche

en: Right
wa: Droete
