mate-settings-daemon 1.26.0 - en to xh translation catalogue (46 entries)

en: possible values are "on", "off", and "custom".
xh: uncedo olunokubakho "on", "off", and "custom".

en: Keyboard Bell Custom Filename
xh: Igama leFayili iKeyboard Bell Custom

en: Mouse button orientation
xh: Ukuqheliswa kweqhosha lemawusi

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
xh: Isiphinda-phindi sokhawuleziso kwintshukumo yemawusi. Ixabiso elingu-1 yinkqubo emiyo.

en: Motion Threshold
xh: UMda weNtshukumo

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
xh: Umda ngokwee-pixel isalathisi kufuneka sihambe ngaphambi kokusebenza kwentshukumo ekhawulezayo yemawusi. Ixabiso elingu-1 yinkqubo emiyo.

en: Drag Threshold
xh: Tsala uMda

en: Double Click Time
xh: IXesha lokuCofa kaBini

en: Locate Pointer
xh: Bonisa indawo yeSalathisi

en: Cursor theme
xh: Umxholo wekhesa

en: Cursor size
xh: Ubungakanani bekhesa

en: Volume step
xh: Inqanaba lesandi

en: Volume step as percentage of volume.
xh: Inqanaba lesandi njengepesenti yesandi.

en: Volume mute
xh: Ukuthula kwesandi

en: Volume down
xh: Isandi masithotywe

en: Volume up
xh: Nyusa isandi

en: Log out
xh: Phuma

en: Eject
xh: Khupha

en: Home folder
xh: Isiqulathi seefayili sasekhaya

en: Search
xh: Khangela

en: Lock screen
xh: Tshixa iskrini

en: Launch help browser
xh: Isikhangeli soncedo sokundulula

en: Launch web browser
xh: Isikhangeli sewebhu sokundulula

en: Play (or play/pause)
xh: Dlala (okanye dlala/nqumama)

en: There was an error displaying help: %s
xh: Kubekho impazamo yokubonisa uncedo: %s

en: Do you want to activate Slow Keys?
xh: Uyafuna ukwenza amaQhosha aCothayo ukuba asebenze?

en: Do you want to deactivate Slow Keys?
xh: Uyafuna ukwenza ukuba amaQhosha aCothayo angasebenzi?

en: You just held down the Shift key for 8 seconds.  This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
xh: Ucinezele iqhosha u-Shift imizuzu eyi-8. Le yindlela enqumlayo yophawu lwamaQhosha aCothayo, echaphazela indlela esebenza ngayo i-keyboard yakho.

en: _Activate
xh: _Yenza isebenze

en: _Deactivate
xh: _Yenza ingasebenzi

en: Slow Keys Alert
xh: IsiLumkiso samaQhosha aCothayo

en: Do you want to activate Sticky Keys?
xh: Ufuna ukuwenza asebenze amaQhosha aNcamathelayo?

en: Do you want to deactivate Sticky Keys?
xh: Ufuna ukuwenza angasebenzi amaQhosha aNcamathelayo?

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
xh: Uvele wacinezela iqhosha i-Shift ka-5 kuluhlu. Le yindlela enqumlayo yophawu lwamaQhosha aNcamathelayo, echaphazela indlela esebenza ngayo i-keyboard yakho.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row.  This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
xh: Uvele wacinezela amaqhosha amabini kwakanye, okanye wacinezela iqhosha u-Shift ka-5 kuluhlu. Oku kuvala uphawu lwamaQhosha aNcamathelayo, okuchaphazela indlela esebenza ngayo i-keyboard yakho.

en: Sticky Keys Alert
xh: IsiLumkiso samaQhosha aNcamathelayo

en: Background
xh: Okungasemva

en: Empty Trash
xh: Chitha Umgqomo

en: _Empty Trash
xh: _Umgqomo ongeNanto

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to the key (%s)
xh: Impazamo xa bekuzanywa ukusebenzisa i- (%s)
    edityaniswe kwiqhosha (%s)

en: Keyboard
xh: I-keyboard

en: Mouse
xh: Imawusi

en: Mouse Preferences
xh: ULuhlu lokuKhetha lweMawusi

en: Sound
xh: Isandi

en: Typing Break
xh: Unqanyulo lokuChwetheza

en: Cannot determine user's home directory
xh: Akukwazeki ukumisa uvimba weefayili wasekhaya womsebenzisi
