mate-settings-daemon 1.26.0 - en to zu translation catalogue (32 entries)

en: Volume step
zu: Inyathelo lwevolumu

en: Volume step as percentage of volume.
zu: Inyathelo lwevolumu njengamaphesenti.

en: Volume mute
zu: Ukucisha ivolumu okwesikhashana

en: Volume down
zu: Ivolumu ephantsi

en: Volume up
zu: Ivolumu ephezulu

en: Log out
zu: Phuma

en: Eject
zu: Khipa

en: Home folder
zu: Isibaya sasekhaya

en: Search
zu: Hlola

en: Lock screen
zu: Vala ubuso besiga-nyezi

en: Launch help browser
zu: Ngenisa usizo lwesiyaluzi

en: Launch web browser
zu: Ngenisa isiyaluzi solwembu

en: Play (or play/pause)
zu: Dlala (noma dlala/misa isikhashana)

en: There was an error displaying help: %s
zu: Kube khona iphutha elibonisa usizo: %s

en: Do you want to activate Slow Keys?
zu: Ingabe ufuna ukukhanyisa amankinombho angasheshi?

en: Do you want to deactivate Slow Keys?
zu: Ingabe ufuna ukucisha amankinombho angasheshi?

en: You just held down the Shift key for 8 seconds.  This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
zu: Uqeda ukubambela phantsi inkinombho Shift imizuzwana 8. Le yindlela emfishane yemniningo engasheshi yamankinombho, leyo ethinta indlela indawo yokushaya uma ubhala esebenza ngayo.

en: Slow Keys Alert
zu: Amankinombho angasheshi isexwayiso

en: Do you want to activate Sticky Keys?
zu: Ingabe ufuna ukukhanyisa amankinombho anamathelayo?

en: Do you want to deactivate Sticky Keys?
zu: Ingabe ufuna ukucisha amankinombho anmathelayo?

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
zu: Uqeda ukupotshozela inkinombho Shift 5 emugqeni. Le yindlela emfishane yemniningo yamankinombho anamathelayo, lawo athinta indlela indawo yakho yokushaya uma ubhala esebenza ngayo.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row.  This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
zu: Uqeda ukupotsoza amankinombho amabili kanye, noma upotshoze inkinombho Shift izihlanhlo 5 emugqeni. Lokhu kucisha imniningwane yamankinombho anamathelayo, athintana nendlela indawo yakho yokushaya uma ubhala isebenza ngayo.

en: Sticky Keys Alert
zu: Ukwexwayiswa ngamankinombho angasheshi

en: Background
zu: Isizinda

en: Empty Trash
zu: Thulula Udoti

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to the key (%s)
zu: Iphutha lenzekile uma usazama ukusebenza (%s)
    elixhunyanyiswe kwisihlushulelo (%s)

en: Keyboard
zu: Indawo yokushaya uma ubhala

en: Mouse
zu: Isingoso

en: Mouse Preferences
zu: Okuthandekayo kwesingoso

en: Sound
zu: Umsindo

en: Typing Break
zu: Ukunqamula ukubhala

en: Cannot determine user's home directory
zu: Ihlulekile ukuthola ikheli lomsebenzisi
