mate-system-monitor 1.26.0 - en to az translation catalogue (62 entries)

en: System Monitor
az: Sistem İzləyicisi

en: View current processes and monitor system state
az: Hazırda baş verən gedişatları göstər və sistemin vəziyyətinə nəzarət et

en: Device
az: Avadanlıq

en: Directory
az: Cərgə

en: Type
az: Növ

en: Total
az: Cəmi

en: Used
az: İstifadədə

en: Title
az: Başlıq

en: Received invalid color data
az: Xətalı rəng mə'lumatı alındı

en: _Edit
az: _Düzəlt

en: _View
az: _Görünüş

en: _Help
az: _Yardım

en: _Quit
az: Çı_x

en: Quit the program
az: Proqramdan çıx

en: _Preferences
az: _Seçimlər

en: Configure the application
az: Proqram tə'minatını quraşdırın

en: _Memory Maps
az: _Yaddaş Xəritələri

en: _Properties
az: _Xassələr

en: _Contents
az: _Məzmun

en: _About
az: _Haqqında

en: About this application
az: Proqram tə'minatı haqqında

en: Low
az: Alçaq

en: Custom
az: Xüsusi

en: End _Process
az: _Gedişatı Sonlandır

en: CPU History
az: CPU İstifadə Keçmişi

en: Memory and Swap History
az: Yaddaş və Dəyiş-toqquş Sahəsi İstifadə Keçmişi

en: Memory
az: Yaddaş

note: procman_create_sysinfo_view();
en: System
az: Sistem

en: Error
az: Xəta

en: Filename
az: Fayl adı

en: _Name contains:
az: _Ad bunları daxil etsin:

note: The default accelerator collides with the default close accelerator.
en: C_lear
az: _Təmizlə

en: S_earch results:
az: A_xtarış nəticələri:

note: xgettext: virtual memory start
en: VM Start
az: VM Başı

note: xgettext: virtual memory end
en: VM End
az: VM Sonu

note: xgettext: virtual memory syze
en: VM Size
az: VM Böyüklüyü

en: Flags
az: Bayraqlar

note: xgettext: virtual memory offset
en: VM Offset
az: VM Offseti

en: Memory Maps
az: Yaddaş Xəritələri

en: unknown type
az: namə'lum növ

en: Open Files
az: Faylları Aç

en: System Monitor Preferences
az: Sistem İzləyicisi Qurğuları

en: Behavior
az: Davranış

en: Graphs
az: Qrafikalar

en: Change _Priority
az: Üstünlüyü _Dəyişdir

en: _Nice value:
az: Nice _qiyməti:

en: Note:
az: Qeyd:

en: The priority of a process is given by its nice value. A lower nice value corresponds to a higher priority.
az: Gedişatın üstünlüyü onun "nice" qiyməti ilə müəyyənləşdirilir. Daha alçaq "nice" qiyməti daha yüksək üstünlüyə dəlalət edir.

en: Icon
az: Timsal

en: Process Name
az: Gedişat Adı

en: User
az: İstifadəçi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Resident Memory
az: Yerləşmiş Yaddaş

en: Shared Memory
az: Bölüşülmüş Yaddaş

en: X Server Memory
az: X Vericisi Yaddaşı

en: Command Line
az: Əmr Sətiri

en: Owner
az: Yiyə

en: N/A
az: M/D

en: Unknown
az: Naməlum

en: Running
az: Fəal

en: Stopped
az: Dayandırılıb

en: Sleeping
az: Yatır
