mate-system-monitor 1.26.0 - en to et translation catalogue (221 entries)

en: MATE System Monitor
et: MATE süsteemijälgija

en: A Process and resource monitor for MATE Desktop
et: Protsesside ja ressursside jälgimisprogramm MATE töölauale

en: System Monitor
et: Süsteemijälgija

en: View current processes and monitor system state
et: Süsteemi oleku ja protsesside jälgimine

en: Kill process
et: Kõrvalda protsess

en: Show the System tab
et: Süsteemi kaardi näitamine

en: Show the Processes tab
et: Protsesside kaardi näitamine

en: Show the Resources tab
et: Ressursside kaardi näitamine

en: Show the File Systems tab
et: Failisüsteemide kaardi näitamine

en: Device
et: Seade

en: Directory
et: Kataloog

en: Type
et: Liik

en: Total
et: Kokku

en: Free
et: Vaba

en: Available
et: Saadaval

en: Used
et: Kasutuses

en: Fraction
et: Alamhulk

en: Title
et: Pealkiri

en: The title of the color selection dialog
et: Värvuse valimise dialoogi pealkiri

en: Pick a Color
et: Värvuse valimine

en: Current Color
et: Praegune värvus

en: The selected color
et: Valitud värvus

en: Type of color picker
et: Värvusevalija liik

en: Received invalid color data
et: Võeti vastu vigased värvuse andmed

en: Click to set graph colors
et: Graafiku värvide muutmiseks klõpsa siia

note: xgettext: noun, top level menu. "File" did not make sense for system-monitor
en: _Monitor
et: _Jälgija

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _View
et: _Vaade

en: _Help
et: A_bi

en: Search for _Open Files
et: _Otsi avatud faile

en: Search for open files
et: Avatud failide otsimine

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: Quit the program
et: Programmist väljumine

en: _Stop Process
et: _Peata protsess

en: Stop process
et: Protsessi peatamine

en: _Continue Process
et: _Jätka protsessi

en: Continue process if stopped
et: Peatatud protsessi jätkamine

en: Force process to finish normally
et: Protsessi sundimine normaalseks lõpetamiseks

en: Force process to finish immediately
et: Protsessi kõrvaldamine jõumeetodil

en: _Change Priority
et: Muuda _tähtsust

en: Change the order of priority of process
et: Protsessi tähtsuse muutmine

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: Configure the application
et: Rakenduse sätete määramine

en: _Refresh
et: _Värskenda

en: Refresh the process list
et: Protsessinimekirja värskendamine

en: _Memory Maps
et: _Mäluplaan

en: Open the memory maps associated with a process
et: Protsessiga seotud mäluplaani avamine

note: Translators: this means 'Files that are open' (open is no verb here
en: Open _Files
et: Avatud _failid

en: View the files opened by a process
et: Protsessi poolt avatud failide vaatamine

en: _Properties
et: _Omadused

en: View additional information about a process
et: Protsessi kohta täiendavate andmete näitamine

en: _Contents
et: _Sisukord

en: Open the manual
et: Käsiraamatu avamine

en: _About
et: _Lähemalt

en: About this application
et: Teave programmi kohta

en: _Dependencies
et: Näita _sõltuvusi

en: Show parent/child relationship between processes
et: Vanem- ja lapsprotsesside näitamine koos nendevaheliste seostega

en: _Active Processes
et: _Aktiivsed protsessid

en: Show active processes
et: Kuva ainult aktiivseid protsesse

en: A_ll Processes
et: _Kõik protsessid

en: Show all processes
et: Kuva kõiki protsesse

en: M_y Processes
et: _Minu protsessid

en: Show only user-owned processes
et: Kuva ainult kasutaja enda protsesse

en: Very High
et: Väga kõrge

en: Set process priority to very high
et: Protsessi tähtsuse määramine väga kõrgeks

en: High
et: Kõrge

en: Set process priority to high
et: Protsessi tähtsuse määramine kõrgeks

en: Normal
et: Tavaline

en: Set process priority to normal
et: Protsessi tähtsuse määramine tavaliseks

en: Low
et: Madal

en: Set process priority to low
et: Protsessi tähtsuse määramine madalaks

en: Very Low
et: Väga madal

en: Set process priority to very low
et: Protsessi tähtsuse määramine väga madalaks

en: Custom
et: Kohandatud

en: Set process priority manually
et: Protsessi tähtsuse käsitsi määramine

en: End _Process
et: _Lõpeta protsess

note: Translators: color picker title, %s is CPU, Memory, Swap, Receiving, Sending
en: Pick a Color for '%s'
et: Värvuse valimine '%s' jaoks

en: CPU History
et: Protsessori koormuse ajalugu

en: CPU%d
et: Protsessor%d

en: Memory and Swap History
et: Mälu ja saaleala kasutuse ajalugu

en: Memory
et: Mälu

en: Swap
et: Saaleala

en: Network History
et: Võrguliikluse ajalugu

en: Receiving
et: Vastuvõtmine

en: Total Received
et: Kokku vastu võetud

en: Sending
et: Saatmine

en: Total Sent
et: Kokku saadetud

note: procman_create_sysinfo_view();
en: System
et: Süsteem

en: Processes
et: Protsessid

en: Resources
et: Vahendid

en: File Systems
et: Failisüsteemid

en: not available
et: pole saadaval

note: xgettext: 540MiB (53 %) of 1.0 GiB
en: %s (%.1f%%) of %s
et: %s (%.1f%%) %s-st

en: Error
et: Viga

en: '%s' is not a valid Perl regular expression.
et: '%s' pole korrektne Perli regulaaravaldis.

en: Process
et: Protsess

en: Filename
et: Failinimi

note: gtk_window_set_modal(GTK_WINDOW(dialog), TRUE);
en: Search for Open Files
et: Avatud failide otsimine

en: _Name contains:
et: _Nimi sisaldab:

note: The default accelerator collides with the default close accelerator.
en: C_lear
et: _Puhasta

en: Case insensitive matching
et: Vastavused on tõstutundetud

en: S_earch results:
et: O_tsingutulemused:

note: xgettext: virtual memory start
en: VM Start
et: VM algus

note: xgettext: virtual memory end
en: VM End
et: VM lõpp

note: xgettext: virtual memory syze
en: VM Size
et: VM Suurus

en: Flags
et: Lipud

note: xgettext: virtual memory offset
en: VM Offset
et: VM nihe

note: xgettext: memory that has not been modified since it has been allocated
en: Private clean
et: Privaatne muutmata

note: xgettext: memory that has been modified since it has been allocated
en: Private dirty
et: Privaatne ja muudetud

note: xgettext: shared memory that has not been modified since it has been allocated
en: Shared clean
et: Jagatud muutmata

note: xgettext: shared memory that has been modified since it has been allocated
en: Shared dirty
et: Jagatud ja muudetud

en: Memory Maps
et: Mälu jaotumine

en: _Memory maps for process "%s" (PID %u):
et: Protsessi "%s" (PID %u) _mäluplaan:

en: file
et: fail

en: pipe
et: toru

en: IPv6 network connection
et: IPv6-võrguühendus

en: IPv4 network connection
et: IPv4-võrguühendus

en: local socket
et: kohalik sokkel

en: unknown type
et: tundmatu liik

en: Object
et: Objekt

en: Open Files
et: Avatud failid

en: _Files opened by process "%s" (PID %u):
et: _Protsessi "%s" (PID %u) poolt avatud failid:

en: Main window size and position in the form (width, height, xpos, ypos)
et: Põhiakna suurus ja asukoht vormil (laius, kõrgus, x-asukoht, y-asukoht)

en: Show process dependencies in tree form
et: Protsessi sõltuvuste näitamine puuvaates

en: Solaris mode for CPU percentage
et: Solarise protsessorikasutuse režiim

en: If TRUE, system-monitor operates in 'Solaris mode' where a task's CPU usage is divided by the total number of CPUs. Otherwise, it operates in 'Irix mode'.
et: Kui märgitud, siis süsteemijälgija tegutseb "Solarise režiimis", kus protsessi protsessorikasutus on jagatuid protsessorite koguarvuga. Vastasel juhul tegutsetakse "Irixi režiimis".

en: Enable/Disable smooth refresh
et: Luba/Keela sujuv värskendus

en: Show warning dialog when killing processes
et: Protsesside kõrvaldamisel kuvada hoiatusdialooge

en: Time in milliseconds between updates of the process view
et: Protsessivaate värskendamise sagedus millisekundites

en: Time in milliseconds between updates of the graphs
et: Graafikute värskendamise sagedus millisekundites

en: Whether information about all file systems should be displayed
et: Kas näidata teavet kõikide failisüsteemide kohta

en: Whether to display information about all file systems (including types like 'autofs' and 'procfs'). Useful for getting a list of all currently mounted file systems.
et: Kas näidata kõikide failisüsteemide (nende hulgas ka 'autofs' ja 'procfs') andmeid. See on kasulik kõigi ühendatud failisüsteemide loetelu saamiseks.

en: Time in milliseconds between updates of the devices list
et: Seadmete loetelu värskendamise sagedus millisekundites

en: Determines which processes to show by default. 0 is All, 1 is user, and 2 is active
et: Määrab milliseid protsesse vaikimisi kuvatakse. 0 - kõik, 1 - kasutaja omad ja 2 - kõik aktiivsed

en: Saves the currently viewed tab
et: Hetkel kuvatava kaardi salvestamine

en: 0 for the System Info, 1 for the processes list, 2 for the resources and 3 for the disks list
et: 0 süsteemse teabe jaoks, 1 protsesside loetelu jaoks, 2 ressurside jaoks ja 3 ketaste loetelu jaoks

en: Default graph CPU color
et: Graafiku protsessorijoone vaikimisi värv

en: Default graph cpu color
et: Graafiku protsessorijoone vaikimisi värv

en: Default graph memory color
et: Graafiku mälujoone vaikimisi värv

en: Default graph swap color
et: Graafiku saalejoone vaikimisi värv

en: Default graph incoming network traffic color
et: Võrgu siseneva liikluse vaikimisi värvus graafikus

en: Default graph outgoing network traffic color
et: Võrgu väljuva liikluse vaikimisi värvus graafikus

en: Show network traffic in bits
et: Võrguliikluse näitamine bittides

en: Process view sort column
et: Protsessivaate sortimistulp

en: Process view columns order
et: Protsessivaate tulpade järjestus

en: Process view sort order
et: Protsessivaate sortimisjärjestus

en: Width of process 'Waiting Channel' column
et: Protsessi ootekanali nimeveeru laius

en: Show process 'Waiting Channel' column on startup
et: Käivitamisel näidatakse protsessitabeliss veergu 'Ootekanal'

en: Width of process 'Session' column
et: Protsessi seansi veeru laius

en: Show process 'Session' column on startup
et: Käivitamisel näidatakse protsessitabelis veergu 'Seanss'

en: Width of process 'Owner' column
et: Protsessi omaniku veeru laius

en: Show process 'Owner' column on startup
et: Käivitamisel näidatakse protsessitabelis veergu 'Omanik'

en: Disk view columns order
et: Kettavaate tulpade järjestus

en: Memory map sort column
et: Mäluplaani sortimisveerg

en: Memory map sort order
et: Mäluplaani sortimisjärjestus

en: Open files sort column
et: Avatud failide sortimisveerg

en: Open files sort order
et: Avatud failide sortimisjärjestus

en: System Monitor Preferences
et: Süsteemijälgija eelistused

en: Behavior
et: Käitumine

en: _Update interval in seconds:
et: _Värskendamise vahemik sekundites:

en: Enable _smooth refresh
et: _Sujuv värskendus on lubatud

en: Alert before ending or _killing processes
et: Hoiatus enne protsessi _kõrvaldamist

en: Information Fields
et: Andmeväljad

en: Process i_nformation shown in list:
et: Loetelus näidatavad pro_tsessi andmed:

en: Graphs
et: Graafikud

en: Show _all file systems
et: Näidatakse _kõiki failisüsteeme

en: File system i_nformation shown in list:
et: Loetelus näidatavad pro_tsessi andmed:

en: Cannot change the priority of process with PID %d to %d.
    %s
et: Protsessi PID-iga %d tähtsust pole võimalik %d-ks muuta.
    %s

en: Cannot kill process with PID %d with signal %d.
    %s
et: Protsessi PID-iga %d pole signaali %d abil võimalik kõrvaldada.
    %s

note: xgettext: secondary alert message
en: Killing a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be killed.
et: Protsessi kõrvaldamine võib hävitada sinu andmed, lõhkuda tööseansi või põhjustada turvariski. Kõrvaldama peaks ainult protsesse, mis ei käitu õigesti.

note: xgettext: secondary alert message
en: Ending a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be ended.
et: Protsessi töö lõpetamine võib hävitada sinu andmed, lõhkuda tööseansi või põhjustada turvariski. Lõpetama peaks ainult protsesse, mis ei käitu õigesti.

en: (%s Priority)
et: (Tähtsus: %s)

en: Change Priority of Process “%s” (PID: %u)
et: Protsessi “%s” tähtsuse muutmine (PID: %u)

en: Change _Priority
et: Muuda _tähtsust

en: _Nice value:
et: Tähtsuse _väärtus:

en: Note:
et: Märkus:

en: The priority of a process is given by its nice value. A lower nice value corresponds to a higher priority.
et: Protsessi prioriteet on antud tema nice väärtusega. Madalam nice väärtus tähendab suuremat prioriteeti.

en: Icon
et: Ikoon

en: Process Name
et: Protsessi nimi

en: User
et: Kasutaja

en: Status
et: Olek

en: Virtual Memory
et: Virtuaalmälu

en: Resident Memory
et: Residentne mälu

en: Writable Memory
et: Kirjutatav mälu

en: Shared Memory
et: Jagatud mälu

en: X Server Memory
et: X serveri mälu

en: CPU Time
et: CPU aeg

en: Started
et: Käivitatud

en: Security Context
et: Turvakontekst

en: Command Line
et: Käsurida

note: xgettext: combined noun, the function the process is waiting in, see wchan ps(1)
en: Waiting Channel
et: Ootekanal

en: Control Group
et: Juhtgrupp

en: Unit
et: Ühik

en: Session
et: Seanss

en: Owner
et: Omanik

en: Priority
et: Tähtsus

en: Load averages for the last 1, 5, 15 minutes: %0.2f, %0.2f, %0.2f
et: Koormuse näit viimase 1, 5 ja 15 minuti kohta: %0.2f, %0.2f, %0.2f

en: N/A
et: Puudub

en: Process Properties
et: Protsessi omadused

en: Properties of process "%s" (PID %u):
et: Protsessi "%s" (PID %u) omadused:

note: Translators: The first string parameter is release version (codename), * the second one is the architecture, 32 or 64-bit
en: Release %s %s
et: Väljalase %s %s

note: Translators: The string parameter is release version (codename)
en: Release %s
et: Versioon %s

note: translators: This is the type of architecture, for example: * "64-bit" or "32-bit"
en: %d-bit
et: %d-bitine

en: Unknown
et: Tundmatu

note: hardware section
en: Hardware
et: Riistvara

en: Memory:
et: Mälu:

en: Processor:
et: Protsessor:

note: disk space section
en: System Status
et: Süsteemi olek

en: Available disk space:
et: Vaba kettaruum:

en: Today %l:%M %p
et: Täna %I:%M

en: Yesterday %l:%M %p
et: Eile %I:%M

en: %a %l:%M %p
et: %a, %I:%M

en: %b %d %l:%M %p
et: %d. %b %I:%M

en: %b %d %Y
et: %d. %b %Y

en: Running
et: Töötav

en: Stopped
et: Seisatud

en: Zombie
et: Zombi

en: Uninterruptible
et: Katkestamatu

en: Sleeping
et: Magav

note: xgettext: weeks, days
en: %uw%ud
et: %un%up

note: xgettext: days, hours (0 -> 23)
en: %ud%02uh
et: %up%02ut
