mate-system-monitor 1.26.0 - en to ha translation catalogue (14 entries)

en: Type
ha: Nau'i

en: _Edit
ha: _Shirya

en: _View
ha: _Kallo

en: _Help
ha: _Taimako

en: _Preferences
ha: _Fifiko

en: _Properties
ha: _Furofati

en: _Contents
ha: _Kayan Ciki

en: _About
ha: _Game da

note: The default accelerator collides with the default close accelerator.
en: C_lear
ha: S_hare

en: unknown type
ha: nau'in da ba'a sani ba

en: Behavior
ha: Hali

en: Icon
ha: Alama

en: Owner
ha: Mai Shi

en: Unknown
ha: Wanda ba'a sani ba
