mate-system-monitor 1.26.0 - en to hu translation catalogue (289 entries)

en: MATE System Monitor
hu: MATE rendszerfigyelő

en: A Process and resource monitor for MATE Desktop
hu: Egy folyamat- és erőforrásfigyelő a MATE asztali környezethez

en: System Monitor
hu: Rendszerfigyelő

en: View current processes and monitor system state
hu: A jelenlegi folyamatok megtekintése és a rendszerállapot figyelése

en: Kill process
hu: Folyamat _kilövése

en: Privileges are required to control other users' processes
hu: Hitelesítés szükséges más felhasználók folyamatainak kezeléséhez.

en: Renice process
hu: Folyamat prioritás

en: Privileges are required to change the priority of processes
hu: Hitelesítés szükséges más felhasználók folyamatainak prioritásának megváltoztatásához.

en: Show the System tab
hu: A Rendszer lap megjelenítése

en: Show the Processes tab
hu: A folyamat lap megjelenítése

en: Show the Resources tab
hu: Az erőforrás lap megjelenítése

en: Show the File Systems tab
hu: A fájlrendszer lap megjelenítése

en: System Monitor is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
hu: A Rendszerfigyelő szabad szoftver, terjesztheti és/vagy módosíthatja a Free Software Foundation által kiadott GNU General Public License második (vagy bármely későbbi) változatában foglaltak alapján.

en: System Monitor is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
hu: A Rendszerfigyelő program abban a reményben kerül közreadásra, hogy hasznos lesz, de minden egyéb GARANCIA NÉLKÜL, az ELADHATÓSÁGRA vagy VALAMELY CÉLRA VALÓ ALKALMAZHATÓSÁGRA való származtatott garanciát is beleértve. További részleteket a GNU General Public License tartalmaz.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with System Monitor; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
hu: A felhasználónak a Rendszerfigyelő programmal együtt meg kell kapnia a GNU General Public License egy példányát; ha mégsem kapta meg, akkor ezt a Free Software Foundationnak küldött levélben jelezze (cím: Free Software Foundation Inc., 59 Temple Place, Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.)

en: About System Monitor
hu: A Rendszerfigyelő névjegye

en: Device
hu: Eszköz

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Type
hu: Típus

en: Total
hu: Összesen

en: Free
hu: Szabad

en: Available
hu: Elérhető

en: Used
hu: Használt

en: Fraction
hu: Tört

note: TRANSLATORS: description of the pie color picker's (mem, swap) filled percentage property
en: Percentage full for pie color pickers
hu: Teljes százalékos arány a torta diagramban

en: Title
hu: Cím

en: The title of the color selection dialog
hu: A színválasztó ablak címe

en: Pick a Color
hu: Válasszon egy színt

en: Current Color
hu: Jelenlegi szín

en: The selected color
hu: A kiválasztott szín

en: Type of color picker
hu: Színválasztó típusa

en: Received invalid color data
hu: Érvénytelen színadatok

en: Click to set graph colors
hu: Kattintson a grafikon színeinek beállításához

note: xgettext: noun, top level menu. "File" did not make sense for system-monitor
en: _Monitor
hu: _Megfigyelés

en: _Edit
hu: _Szerkesztés

en: _View
hu: _Nézet

en: _Help
hu: _Súgó

en: Search for _Open Files
hu: N_yitott fájlok keresése

en: Search for open files
hu: Nyitott fájlok keresése

en: _Quit
hu: _Kilépés

en: Quit the program
hu: Kilépés a programból

en: _Stop Process
hu: Folyamat _megállítása

en: Stop process
hu: Folyamat megállítása

en: _Continue Process
hu: Folyamat _folytatása

en: Continue process if stopped
hu: Folyamat folytatása, ha meg van állítva

en: Force process to finish normally
hu: Folyamat kényszerítése normális befejeződésre

en: Force process to finish immediately
hu: Folyamat kényszerítése azonnali befejeződésre

en: _Change Priority
hu: _Prioritás megváltoztatása

en: Change the order of priority of process
hu: Folyamat prioritásának megváltoztatása

en: _Preferences
hu: _Beállítások

en: Configure the application
hu: Az alkalmazás beállítása

en: _Refresh
hu: _Frissítés

en: Refresh the process list
hu: A folyamatlista frissítése

en: _Memory Maps
hu: _Memóriatérképek

en: Open the memory maps associated with a process
hu: Egy folyamathoz hozzárendelt memóriatérképek megnyitása

note: Translators: this means 'Files that are open' (open is no verb here
en: Open _Files
hu: _Nyitott fájlok

en: View the files opened by a process
hu: Egy folyamat által megnyitott fájlok megtekintése

en: _Properties
hu: _Tulajdonságok

en: View additional information about a process
hu: A folyamattal kapcsolatos információk megjelenítése

en: _Contents
hu: _Tartalom

en: Open the manual
hu: A kézikönyv megnyitása

en: _About
hu: _Névjegy

en: About this application
hu: Az alkalmazás névjegye

en: _Dependencies
hu: _Függőségek

en: Show parent/child relationship between processes
hu: Szülő/gyermek kapcsolat megjelenítése a folyamatok között

en: _Active Processes
hu: _Aktív folyamatok

en: Show active processes
hu: Aktív folyamatok mutatása

en: A_ll Processes
hu: Min_den folyamat

en: Show all processes
hu: Összes folyamat megjelenítése

en: M_y Processes
hu: Saját f_olyamatok

en: Show only user-owned processes
hu: Csak a felhasználó által indított folyamatok mutatása

en: Very High
hu: Nagyon Magas

en: Set process priority to very high
hu: Folyamat prioritásának beállítása a legmagasabb szintre

en: High
hu: Magas

en: Set process priority to high
hu: Folyamat prioritásának beállítása magas szintre

en: Normal
hu: Átlagos

en: Set process priority to normal
hu: Folyamat prioritásának beállítása átlagos szintre

en: Low
hu: Alacsony

en: Set process priority to low
hu: Folyamat prioritásának beállítása alacsony szintre

en: Very Low
hu: Nagyon alacsony

en: Set process priority to very low
hu: Folyamat prioritásának beállítása a legalacsonyabb szintre

en: Custom
hu: Egyéni

en: Set process priority manually
hu: Folyamat prioritásának beállítása manuálisan

en: End _Process
hu: Folyamat befeje_zése

note: Translators: color picker title, %s is CPU, Memory, Swap, Receiving, Sending
en: Pick a Color for '%s'
hu: Válasszon színt a '%s' -hoz

en: CPU History
hu: CPU-használat előzményei

en: CPU%d
hu: %d. CPU

en: Memory and Swap History
hu: Memória- és swap használat előzményei

en: Memory
hu: Memória

en: Swap
hu: Cserehely

en: Network History
hu: Hálózat előzményei

en: Receiving
hu: Fogadás

en: Total Received
hu: Fogadva összesen

en: Sending
hu: Küldés

en: Total Sent
hu: Küldve összesen

note: procman_create_sysinfo_view();
en: System
hu: Rendszer

en: Processes
hu: Folyamatok

en: Resources
hu: Erőforrások

en: File Systems
hu: Fájlrendszerek

en: not available
hu: nem elérhető

note: xgettext: 540MiB (53 %) of 1.0 GiB
en: %s (%.1f%%) of %s
hu: %s (%.1f%%) / %s

en: Error
hu: Hiba

en: '%s' is not a valid Perl regular expression.
hu: A(z) '%s' nem egy szabványos Perl kifejezés

en: Process
hu: Folyamat

en: Filename
hu: Fájlnév

note: gtk_window_set_modal(GTK_WINDOW(dialog), TRUE);
en: Search for Open Files
hu: Nyitott fájlok keresése

en: _Name contains:
hu: _Név tartalmazza:

note: The default accelerator collides with the default close accelerator.
en: C_lear
hu: _Törlés

en: Case insensitive matching
hu: Kis- és nagybetű nem különböző

en: S_earch results:
hu: _Keresés eredménye:

note: xgettext: virtual memory start
en: VM Start
hu: VM-kezdet

note: xgettext: virtual memory end
en: VM End
hu: VM-vég

note: xgettext: virtual memory syze
en: VM Size
hu: VM-méret

en: Flags
hu: Flag-ek

note: xgettext: virtual memory offset
en: VM Offset
hu: VM-eltolás

note: xgettext: memory that has not been modified since it has been allocated
en: Private clean
hu: Tiszta saját

note: xgettext: memory that has been modified since it has been allocated
en: Private dirty
hu: Piszkos saját

note: xgettext: shared memory that has not been modified since it has been allocated
en: Shared clean
hu: Osztott tiszta

note: xgettext: shared memory that has been modified since it has been allocated
en: Shared dirty
hu: Osztott piszkos

en: Memory Maps
hu: Memóriatérképek

en: _Memory maps for process "%s" (PID %u):
hu: „%s” (PID: %u) folyamat _memóriatérképei:

en: file
hu: fájl

en: pipe
hu: csővezeték

en: IPv6 network connection
hu: IPv6 hálózati kapcsolat

en: IPv4 network connection
hu: IPv4 hálózati kapcsolat

en: local socket
hu: helyi foglalat

en: unknown type
hu: ismeretlen típus

en: Object
hu: Objektum

en: Open Files
hu: Fájlok megnyitása

en: _Files opened by process "%s" (PID %u):
hu: „%s” (PID: %u) folyamat által meg_nyitott fájlok:

en: Main window size and position in the form (width, height, xpos, ypos)
hu: Fő ablak mérete és pozíciója (szélesség, magasság, x pozíció, y pozíció)

en: If TRUE, main window will open maximized, and saved size and position values are ignored.
hu: Ha IGAZ, akkor a főképernyő maximalizálva nyílik meg, és a mentett méret és pozíció értékek figyelmen kívül lesznek hagyva.

en: Show process dependencies in tree form
hu: Folyamat függőségeinek megjelenítése fanézetben

en: Solaris mode for CPU percentage
hu: Solaris mód a CPU százalékos arányhoz

en: If TRUE, system-monitor operates in 'Solaris mode' where a task's CPU usage is divided by the total number of CPUs. Otherwise, it operates in 'Irix mode'.
hu: Ha ez be van állítva, akkor a rendszerfigyelő Solaris módban működik, ahol a feladat processzorhasználata el van osztva a processzorok teljes számával. Ellenkező esetben Irix módban működik.

en: Enable/Disable smooth refresh
hu: Egyenletes frissítés engedélyezése/tiltása

en: Show warning dialog when killing processes
hu: Folyamatok kilövésénél figyelmeztető párbeszédablak megjelenítése

en: Time in milliseconds between updates of the process view
hu: A folyamatnézet frissítései közötti idő ezredmásodpercben

en: Time in milliseconds between updates of the graphs
hu: Az grafikonok frissítései közötti idő ezredmásodpercben

en: Whether information about all file systems should be displayed
hu: A fájlrendszer-információk megjelenítésének lehetősége

en: Whether to display information about all file systems (including types like 'autofs' and 'procfs'). Useful for getting a list of all currently mounted file systems.
hu: Megjelenjenek-e az összes fájlrendszer információi (beleértve az „autofs”-hez és a „procfs”-hez hasonló típusokat is). Hasznos lehet az összes csatlakoztatott fájlrendszer kilistázásához.

en: Time in milliseconds between updates of the devices list
hu: Az eszközlista frissítései közötti idő ezredmásodpercben

en: Determines which processes to show by default. 0 is All, 1 is user, and 2 is active
hu: Megadja, hogy alapértelmezésben mely folyamatok látszódjanak. Lehetséges értékek: 0 (Mind), 1 (Felhasználói) és 2 (Aktív).

en: Saves the currently viewed tab
hu: Elmenti a jelenleg megjelenített lapot

en: 0 for the System Info, 1 for the processes list, 2 for the resources and 3 for the disks list
hu: 0 - rendszerinformációk, 1 - folyamatlista, 2 - erőforrások és 3 - lemezek listája

en: Default graph CPU color
hu: A cpu alapértelmezett színe a grafikonon

en: Default graph cpu color
hu: A cpu alapértelmezett színe a grafikonon

en: Default graph memory color
hu: A memória alapértelmezett színe a grafikonon

en: Default graph swap color
hu: A swap alapértelmezett színe a grafikonon

en: Default graph incoming network traffic color
hu: A hálózati bejövő forgalom alapértelmezett színe a grafikonon

en: Default graph outgoing network traffic color
hu: A hálózati kimenő forgalom alapértelmezett színe a grafikonon

en: Show network traffic in bits
hu: Hálózati forgalom megjelenítése bitekben

en: Process view sort column
hu: Folyamatlista-nézet rendezése ezen oszlop szerint

en: Process view columns order
hu: Folyamatnézet rendezési iránya

en: Process view sort order
hu: Folyamatlista-nézet rendezési iránya

en: Width of process 'Name' column
hu: A folyamat „Név” oszlopának szélessége

en: Show process 'Name' column on startup
hu: A folyamat „Név” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of process 'User' column
hu: A folyamat „Tulajdonos” oszlopának szélessége

en: Show process 'User' column on startup
hu: A folyamat „Tulajdonos” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of process 'Status' column
hu: A folyamat „Állapot” oszlopának szélessége

en: Show process 'Status' column on startup
hu: A folyamat „Állapot” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of process 'Virtual Memory' column
hu: A folyamat „Virtuális memória” oszlopának szélessége

en: Show process 'Virtual Memory' column on startup
hu: A folyamat „Virtuális memória” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of process 'Resident Memory' column
hu: A folyamat „Rezidens memória” oszlopának szélessége

en: Show process 'Resident Memory' column on startup
hu: A folyamat „Rezidens memória” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of process 'Writable Memory' column
hu: A folyamat „Írható memória” oszlopának szélessége

en: Show process 'Writable Memory' column on startup
hu: A folyamat „Írható memória” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of process 'Shared Memory' column
hu: A folyamat „Osztott memória” oszlopának szélessége

en: Show process 'Shared Memory' column on startup
hu: A folyamat „Osztott memória” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of process 'X Server Memory' column
hu: A folyamat „X kiszolgáló memória” oszlopának szélessége

en: Show process 'X Server Memory' column on startup
hu: A folyamat „X kiszolgáló memória” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of process '% CPU' column
hu: A folyamat „CPU %” oszlopának szélessége

en: Show process '% CPU' column on startup
hu: A folyamat „CPU %” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of process 'CPU Time' column
hu: A folyamat „CPU idő” oszlopának szélessége

en: Show process 'CPU Time' column on startup
hu: A folyamat „CPU idő” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of process 'Started' column
hu: A folyamat „Elindítva” oszlopának szélessége

en: Show process 'Started' column on startup
hu: A folyamat „Elindítva” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of process 'Nice' column
hu: A folyamat „Nice” oszlopának szélessége

en: Show process 'Nice' column on startup
hu: A folyamat „Nice” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of process 'ID' column
hu: A folyamat „ID” oszlopának szélessége

en: Show process 'ID' column on startup
hu: A folyamat „ID” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of process 'Security Context' column
hu: A folyamat „Biztonsági környezet” oszlopának szélessége

en: Show process 'Security Context' column on startup
hu: A folyamat „Biztonsági környezet” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of process 'Command Line' column
hu: A folyamat „Parancssor” oszlopának szélessége

en: Show process 'Command Line' column on startup
hu: A folyamat „Parancssor” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of process 'Memory' column
hu: A folyamat „Memória” oszlopának szélessége

en: Show process 'Memory' column on startup
hu: A folyamat „Memória” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of process 'Waiting Channel' column
hu: A folyamat „Várakozási csatorna” oszlopának szélessége

en: Show process 'Waiting Channel' column on startup
hu: A folyamat „Várakozási csatorna” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of process 'Control Group' column
hu: A folyamat „Vezérlési csoport” oszlopának szélessége

en: Show process 'Control Group' column on startup
hu: A folyamat „Vezérlési csoport” oszlopának megjelenítése indításkor

en: Width of process 'Unit' column
hu: A folyamat „Egység” oszlopának szélessége

en: Show process 'Unit' column on startup
hu: A folyamat „Egység” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of process 'Session' column
hu: A folyamat „Munkamenet” oszlopának szélessége

en: Show process 'Session' column on startup
hu: A folyamat „Munkamenet” oszlopának megjelenítése indításkor

en: Width of process 'Seat' column
hu: A folyamat „Seat” oszlopának szélessége

en: Show process 'Seat' column on startup
hu: A folyamat „Seat” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of process 'Owner' column
hu: A folyamat „Tulajdonos” oszlopának szélessége

en: Show process 'Owner' column on startup
hu: A folyamat „Tulajdonos” oszlopának mutatása indításkor

en: Disk view sort column
hu: Lemeznézet rendezési oszlop

en: Disk view sort order
hu: A lemez-nézet elrendezése

en: Disk view columns order
hu: Lemeznézet rendezési iránya

en: Width of disk view 'Device' column
hu: A lemeznézet „Eszköz” oszlopának szélessége

en: Show disk view 'Device' column on startup
hu: A lemeznézet „Eszköz” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of disk view 'Directory' column
hu: A lemeznézet „Mappa” oszlopának szélessége

en: Show disk view 'Directory' column on startup
hu: A lemeznézet „Mappa” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of disk view 'Type' column
hu: A lemeznézet „Típus” oszlopának szélessége

en: Show disk view 'Type' column on startup
hu: A lemeznézet „Típus” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of disk view 'Total' column
hu: A lemeznézet „Összesen” oszlopának szélessége

en: Show disk view 'Total' column on startup
hu: A lemeznézet „Összesen” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of disk view 'Free' column
hu: A lemeznézet „Szabad” oszlopának szélessége

en: Show disk view 'Free' column on startup
hu: A lemeznézet „Szabad” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of disk view 'Available' column
hu: A lemeznézet „Elérhető” oszlopának szélessége

en: Show disk view 'Available' column on startup
hu: A lemeznézet „Elérhető” oszlopának mutatása indításkor

en: Width of disk view 'Used' column
hu: A lemeznézet „Használt” oszlopának szélessége

en: Show disk view 'Used' column on startup
hu: A lemeznézet „Használt” oszlopának mutatása indításkor

en: Memory map sort column
hu: A memóriatérkép-nézet oszlopa

en: Memory map sort order
hu: A memóriatérkép-nézet elrendezése

en: Open files sort column
hu: A nyitott fájlok-nézet oszlopa

en: Open files sort order
hu: A nyitott fájlok-nézet elrendezése

en: System Monitor Preferences
hu: Rendszerfigyelő beállításai

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: _Update interval in seconds:
hu: _Frissítési időköz másodpercben:

en: Enable _smooth refresh
hu: Egyenlete_s frissítés engedélyezése

en: Alert before ending or _killing processes
hu: F_olyamatok befejeztetése vagy kilövése előtt figyelmeztető üzenet megjelenítése

en: Information Fields
hu: Információs mezők

en: Process i_nformation shown in list:
hu: A listában megjelenített foly_amatinformációk:

en: Graphs
hu: Grafikonok

en: Show _all file systems
hu: Min_den fájlrendszer megjelenítése

en: File system i_nformation shown in list:
hu: A listában megjelenített fájl_rendszer-információk:

en: Cannot change the priority of process with PID %d to %d.
    %s
hu: A(z) %d azonosítójú folyamat prioritása nem változtatható meg a következőre: %d.
    %s

en: Cannot kill process with PID %d with signal %d.
    %s
hu: A(z) %d azonosítójú folyamat nem lőhető ki %d jelzéssel.
    %s

note: xgettext: secondary alert message
en: Killing a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be killed.
hu: Egy folyamat befejezése adatvesztést okozhat, tönkreteheti a munkamenetét vagy biztonsági kockázatot okozhat. Csak a nem válaszoló folyamatokat szabad kilőni.

note: xgettext: secondary alert message
en: Ending a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be ended.
hu: Egy folyamat befejezése adatvesztést okozhat, tönkreteheti a munkamenetét vagy biztonsági kockázatot okozhat. Csak a nem válaszoló folyamatokat szabad kilőni.

en: (%s Priority)
hu: (%s prioritás)

en: Change Priority of Process “%s” (PID: %u)
hu: A(z) „%s” folyamat (PID: %u) prioritásának módosítása

en: Change _Priority
hu: Prioritás _megváltoztatása

en: _Nice value:
hu: _Nice érték:

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: The priority of a process is given by its nice value. A lower nice value corresponds to a higher priority.
hu: A folyamat prioritását a nice értéke adja meg. Alacsony nice érték magasabb prioritásnak felel meg.

en: Icon
hu: Ikon

en: Process Name
hu: Folyamatnév

en: User
hu: Felhasználó

en: Status
hu: Állapot

en: Virtual Memory
hu: Virtuális memória

en: Resident Memory
hu: Rezidens memória

en: Writable Memory
hu: Írható memória

en: Shared Memory
hu: Osztott memória

en: X Server Memory
hu: X-kiszolgáló memória

en: CPU Time
hu: CPU idő

en: Started
hu: Indítva

en: ID
hu: Azonosító

en: Security Context
hu: Biztonsági környezet

en: Command Line
hu: Parancssorból

note: xgettext: combined noun, the function the process is waiting in, see wchan ps(1)
en: Waiting Channel
hu: Várakozási csatorna

en: Control Group
hu: Vezérlő csoport

en: Unit
hu: Egység

en: Session
hu: Munkamenet

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Priority
hu: Prioritás

en: Load averages for the last 1, 5, 15 minutes: %0.2f, %0.2f, %0.2f
hu: Átlagos terhelés az elmúlt 1, 5, 15 percben: %0.2f, %0.2f, %0.2f

en: Process Properties
hu: Folyamat tulajdonságai

en: Properties of process "%s" (PID %u):
hu: „%s” folyamat (PID: %u) folyamat tulajdonságai:

note: Translators: The first string parameter is release version (codename), * the second one is the architecture, 32 or 64-bit
en: Release %s %s
hu: Kiadás: %s %s

note: Translators: The string parameter is the architecture, 32 or 64-bit
en: %s Version
hu: %s verzió

note: Translators: The string parameter is release version (codename)
en: Release %s
hu: %s kiadás

note: translators: This is the type of architecture, for example: * "64-bit" or "32-bit"
en: %d-bit
hu: %d bites

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Kernel %s
hu: Kernel: %s

note: hardware section
en: Hardware
hu: Hardver

en: Memory:
hu: Memória:

en: Processor:
hu: Processzor:

en: Graphics:
hu: Grafika:

note: disk space section
en: System Status
hu: Rendszerállapot

en: Available disk space:
hu: Elérhető lemezterület:

en: Today %l:%M %p
hu: Ma, %H:%M

en: Yesterday %l:%M %p
hu: Tegnap, %H:%M

en: %a %l:%M %p
hu: %a, %H:%M

en: %b %d %l:%M %p
hu: %b %d, %H:%M

en: %b %d %Y
hu: %Y. %b %d

en: Running
hu: Fut

en: Stopped
hu: Leállítva

en: Zombie
hu: Zombi

en: Uninterruptible
hu: Megszakíthatatlan

en: Sleeping
hu: Alszik

note: xgettext: weeks, days
en: %uw%ud
hu: %uh%un

note: xgettext: days, hours (0 -> 23)
en: %ud%02uh
hu: %un%02uó

note: xgettext: hours (0 -> 23), minutes, seconds
en: %u:%02u:%02u
hu: %u.%02u.%02u

note: xgettext: minutes, seconds, centiseconds
en: %u:%02u.%02u
hu: %u.%02u.%02u
