mate-system-monitor 1.26.0 - en to ia translation catalogue (7 entries)

en: Type
ia: Typo

en: _Edit
ia: _Modificar

en: _View
ia: _Vider

en: _Contents
ia: _Contentos

en: _About
ia: _Re

note: procman_create_sysinfo_view();
en: System
ia: Systema

en: Unknown
ia: Incognite
