mate-system-monitor 1.26.0 - en to ig translation catalogue (14 entries)

en: Type
ig: Ụdị

en: _Edit
ig: _Dezie

en: _View
ig: _Gosi

en: _Help
ig: _Nnyemaka

en: _Preferences
ig: _Nkarachọ

en: _Properties
ig: _Akparamagwa

en: _Contents
ig: _Ndịna ndị ahụ

en: _About
ig: _Maka

note: The default accelerator collides with the default close accelerator.
en: C_lear
ig: K_pochapụ

en: unknown type
ig: Ụdị a na-amaghị

en: Behavior
ig: Agwa

en: Icon
ig: Aịkọn

en: Owner
ig: Ónyénwē

en: Unknown
ig: Amaghị
