mate-system-monitor 1.26.0 - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judhul

en: The title of the color selection dialog
jv: Judhul janela pilihan werna

en: Pick a Color
jv: Milih werna

en: Current Color
jv: Werna Saiki

en: The selected color
jv: Werna sing dipilih

en: _Preferences
jv: _Paling disenengi

en: _About
jv: _Watara

en: Unknown
jv: Boten dingerteni
