mate-system-monitor 1.26.0 - en to kab translation catalogue (12 entries)

en: Type
kab: Anaw

en: Title
kab: Azwel

en: Current Color
kab: Ini amiran

en: _Edit
kab: _Ẓreg

en: _View
kab: Sk_en

en: _Help
kab: Ta_llalt

en: _Properties
kab: _Iraten

en: _About
kab: _Ɣef

en: Behavior
kab: Comportement

en: Icon
kab: Tignit

en: Owner
kab: Bab

en: Unknown
kab: Arussin
