mate-system-monitor 1.26.0 - en to kk translation catalogue (238 entries)

en: MATE System Monitor
kk: MATE жүйелік бақылаушысы

en: System Monitor
kk: Жүйелік бақылаушы

en: View current processes and monitor system state
kk: Ағымдағы үрдістерді қарау және жүйе қалып-күйін бақылау

en: Show the System tab
kk: Жүйелік бетті көрсету

en: Show the Processes tab
kk: Үрдістер бетін көрсету

en: Show the Resources tab
kk: Ресурстар бетін көрсету

en: Show the File Systems tab
kk: Файлдық жүйелер бетін көрсету

en: Device
kk: Құрылғы

en: Directory
kk: Бума

en: Type
kk: Түрі

en: Total
kk: Жалпы

en: Free
kk: Бос

en: Available
kk: Қолжетерлік

en: Used
kk: Қолданылуда

en: Fraction
kk: Ақпарат

note: TRANSLATORS: description of the pie color picker's (mem, swap) filled percentage property
en: Percentage full for pie color pickers
kk: Шеңберлік түстер таңдаушысы үшін толық түс пайыз шамасы

en: Title
kk: Атауы

en: The title of the color selection dialog
kk: Түстерді таңдау сұхбатының атауы

en: Pick a Color
kk: Түсті таңдаңыз

en: Current Color
kk: Ағымдағы түс

en: The selected color
kk: Таңдалған түс

en: Type of color picker
kk: Түстер таңдаушысының түрі

en: Received invalid color data
kk: Алынған түс мәні қате

en: Click to set graph colors
kk: График түстерін орнату үшін шертіңіз

note: xgettext: noun, top level menu. "File" did not make sense for system-monitor
en: _Monitor
kk: _Бақылау

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _View
kk: _Түрі

en: _Help
kk: Көм_ек

en: _Quit
kk: _Шығу

en: Quit the program
kk: Бағдарламаны жабу

en: _Change Priority
kk: _Приоритетті өзгерту

en: _Preferences
kk: Баптаулар

en: _Refresh
kk: Жаңар_ту

en: _Memory Maps
kk: _Жады карталары

note: Translators: this means 'Files that are open' (open is no verb here
en: Open _Files
kk: Ашық _файлдар

en: _Properties
kk: Қас_иеттері

en: _Contents
kk: Құра_масы

en: _About
kk: О_сы туралы

en: About this application
kk: Бұл қолданба туралы

en: _Dependencies
kk: _Тәуелділіктер

en: _Active Processes
kk: _Белсенді үрдістер

en: A_ll Processes
kk: Бар_лық үрдістер

en: M_y Processes
kk: М_енің үрдістерім

en: Very High
kk: Өте жоғары

en: High
kk: Жоғары

en: Normal
kk: Қалыпты

en: Low
kk: Төмен

en: Very Low
kk: Өте төмен

en: Custom
kk: Таңдауыңызша

en: End _Process
kk: Үрдіс_ті аяқтау

note: Translators: color picker title, %s is CPU, Memory, Swap, Receiving, Sending
en: Pick a Color for '%s'
kk: '%s' үшін түсті таңдаңыз

en: CPU History
kk: Процессор тарихы

en: CPU
kk: Процессор

en: CPU%d
kk: Процессор%d

en: Memory and Swap History
kk: Жады және своп тарихы

en: Memory
kk: Жады

en: Swap
kk: Своп

en: Network History
kk: Желі тарихы

en: Receiving
kk: Қабылдау

en: Total Received
kk: Жалпы қабылданған

en: Sending
kk: Жіберу

en: Total Sent
kk: Жалпы жіберілген

note: procman_create_sysinfo_view();
en: System
kk: Жүйе

en: Processes
kk: Үрдістер

en: Resources
kk: Ресурстар

en: File Systems
kk: Файлдық жүйелер

en: not available
kk: қолжетерсіз

note: xgettext: 540MiB (53 %) of 1.0 GiB
en: %s (%.1f%%) of %s
kk: %s (%.1f%%), барлығы %s

en: Error
kk: Қате

en: Process
kk: Үрдіс

en: Filename
kk: Файл аты

note: gtk_window_set_modal(GTK_WINDOW(dialog), TRUE);
en: Search for Open Files
kk: Ашық файлдар ішінен іздеу

en: _Name contains:
kk: _Атауында бар:

note: The default accelerator collides with the default close accelerator.
en: C_lear
kk: Та_зарту

en: S_earch results:
kk: Ізд_еу нәтижелері:

note: xgettext: virtual memory start
en: VM Start
kk: ВЖ басы

note: xgettext: virtual memory end
en: VM End
kk: ВЖ аяғы

note: xgettext: virtual memory syze
en: VM Size
kk: ВЖ өлшемі

en: Flags
kk: Жалаушалар

note: xgettext: virtual memory offset
en: VM Offset
kk: ВЖ шегінісі

note: xgettext: memory that has not been modified since it has been allocated
en: Private clean
kk: Жеке таза

note: xgettext: memory that has been modified since it has been allocated
en: Private dirty
kk: Жеке кір

note: xgettext: shared memory that has not been modified since it has been allocated
en: Shared clean
kk: Ортақ таза

note: xgettext: shared memory that has been modified since it has been allocated
en: Shared dirty
kk: Ортақ кір

en: Memory Maps
kk: Жады карталары

en: _Memory maps for process "%s" (PID %u):
kk: "%s" үрдісі үшін жады кар_талары (PID %u):

en: file
kk: файл

en: IPv6 network connection
kk: IPv6 желілік байланысы

en: IPv4 network connection
kk: IPv4 желілік байланысы

en: local socket
kk: жергілікті сокет

en: unknown type
kk: белгісіз түрі

note: Translators: "FD" here means "File Descriptor". Please use a very short translation if possible, and at most 2-3 characters for it to be able to fit in the UI.
en: FD
kk: ФД

en: Object
kk: Объект

en: Open Files
kk: Ашық файлдар

en: _Files opened by process "%s" (PID %u):
kk: "%s" үрдісі ашып тұрған _файлдары (PID %u):

en: Main window size and position in the form (width, height, xpos, ypos)
kk: Басты терезенің өлшемі және орны, пішімі (ені, биіктігі, x орны, y орны)

en: Show process dependencies in tree form
kk: Үрдістер тәуелділіктерін ағаш тектес түрде көрсету

en: Solaris mode for CPU percentage
kk: Процессор пайыздық көрінісі үшін Solaris режимі

en: Enable/Disable smooth refresh
kk: Тегіс жаңартуды іске қосу/сөндіру

en: Show warning dialog when killing processes
kk: Үрдістерді өлтіру кезінде ескерту сұхбатын көрсету

en: Time in milliseconds between updates of the process view
kk: Үрдістер көрінісінде жаңартулар арасындағы уақыт, миллисекунд есебімен

en: Time in milliseconds between updates of the graphs
kk: Графиктер жаңартулары арасындағы уақыт, миллисекунд есебімен

en: Whether information about all file systems should be displayed
kk: Барлық файлдық жүйелер туралы ақпарат көрсетілуі тиіс пе

en: Time in milliseconds between updates of the devices list
kk: Құрылғылар тізімін жаңарту арасындағы уақыт, миллисекунд есебімен

en: Saves the currently viewed tab
kk: Ағымдағы қаралған бетті сақтайды

en: Default graph memory color
kk: Үнсіз келісім графигінің жады түсі

en: Default graph swap color
kk: Үнсіз келісім графигінің своп түсі

en: Default graph incoming network traffic color
kk: Үнсіз келісім графигінің кіріс желі трафигінің түсі

en: Default graph outgoing network traffic color
kk: Үнсіз келісім графигінің шығыс желі трафигінің түсі

en: Show network traffic in bits
kk: Жүйелік трафикті бит есебімен көрсету

en: Process view sort column
kk: Үрдістер көрінісінің сұрыптау бағаны

en: Process view columns order
kk: Үрдістер көрінісінің бағандар реті

en: Process view sort order
kk: Үрдістер көрінісінің сұрыптау реті

en: Width of process 'Name' column
kk: Үрдістің "Аты" бағанының ені

en: Show process 'Name' column on startup
kk: Үрдістің "Аты" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'User' column
kk: Үрдістің "Пайдаланушы" бағанының ені

en: Show process 'User' column on startup
kk: Үрдістің "Пайдаланушы" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'Status' column
kk: Үрдістің "Қалып-күйі" бағанының ені

en: Show process 'Status' column on startup
kk: Үрдістің "Қалып-күйі" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'Virtual Memory' column
kk: Үрдістің "Виртуалды жады" бағанының ені

en: Show process 'Virtual Memory' column on startup
kk: Үрдістің "Виртуалды жады" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'Resident Memory' column
kk: Үрдістің "Резидентті жады" бағанының ені

en: Show process 'Resident Memory' column on startup
kk: Үрдістің "Резидентті жады" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'Writable Memory' column
kk: Үрдістің "Жазуға келетін жады" бағанының ені

en: Show process 'Writable Memory' column on startup
kk: Үрдістің "Жазуға келетін жады" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'Shared Memory' column
kk: Үрдістің "Ортақ жады" бағанының ені

en: Show process 'Shared Memory' column on startup
kk: Үрдістің "Ортақ жады" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'X Server Memory' column
kk: Үрдістің "X серверінің жадысы" бағанының ені

en: Show process 'X Server Memory' column on startup
kk: Үрдістің "X серверінің жадысы" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process '% CPU' column
kk: Үрдістің "Процессор %" бағанының ені

en: Show process '% CPU' column on startup
kk: Үрдістің "Процессор %" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'CPU Time' column
kk: Үрдістің "Процессор уақыты" бағанының ені

en: Show process 'CPU Time' column on startup
kk: Үрдістің "Процессор уақыты" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'Started' column
kk: Үрдістің "Іске қосылған" бағанының ені

en: Show process 'Started' column on startup
kk: Үрдістің "Іске қосылған" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'Nice' column
kk: Үрдістің "Ергіштік (nice)" бағанының ені

en: Show process 'Nice' column on startup
kk: Үрдістің "Ергіштік (nice)" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'ID' column
kk: Үрдістің "ID" бағанының ені

en: Show process 'ID' column on startup
kk: Үрдістің "ID" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'Security Context' column
kk: Үрдістің "Қауіпсіздік контексті" бағанының ені

en: Show process 'Security Context' column on startup
kk: Үрдістің "Қауіпсіздік контексті" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'Command Line' column
kk: Үрдістің "Командалық жол" бағанының ені

en: Show process 'Command Line' column on startup
kk: Үрдістің "Командалық жол" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'Memory' column
kk: Үрдістің "Жады" бағанының ені

en: Show process 'Memory' column on startup
kk: Үрдістің "Жады" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'Waiting Channel' column
kk: Үрдістің "Күтетін арна" бағанының ені

en: Show process 'Waiting Channel' column on startup
kk: Үрдістің "Күтетін арна" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'Control Group' column
kk: Үрдістің "Басқару тобы" бағанының ені

en: Show process 'Control Group' column on startup
kk: Үрдістің "Басқару тобы" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'Unit' column
kk: Үрдістің "Юнит" бағанының ені

en: Show process 'Unit' column on startup
kk: Үрдістің "Юнит" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'Session' column
kk: Үрдістің "Сессия" бағанының ені

en: Show process 'Session' column on startup
kk: Үрдістің "Сессия" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'Seat' column
kk: Үрдістің "Отыру орны" бағанының ені

en: Show process 'Seat' column on startup
kk: Үрдістің "Отыру орны" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of process 'Owner' column
kk: Үрдістің "Иесі" бағанының ені

en: Show process 'Owner' column on startup
kk: Үрдістің "Иесі" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Disk view sort column
kk: Диск көрінісінің сұрыптау бағаны

en: Disk view sort order
kk: Диск көрінісінің сұрыптау реті

en: Disk view columns order
kk: Диск көрінісінің бағандар реті

en: Width of disk view 'Device' column
kk: Диск көрінісінің "Құрылғы" бағанының ені

en: Show disk view 'Device' column on startup
kk: Диск көрінісінің "Құрылғы" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of disk view 'Directory' column
kk: Диск көрінісінің "Бума" бағанының ені

en: Show disk view 'Directory' column on startup
kk: Диск көрінісінің "Бума" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of disk view 'Type' column
kk: Диск көрінісінің "Түрі" бағанының ені

en: Show disk view 'Type' column on startup
kk: Диск көрінісінің "Түрі" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of disk view 'Total' column
kk: Диск көрінісінің "Жалпы" бағанының ені

en: Show disk view 'Total' column on startup
kk: Диск көрінісінің "Жалпы" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of disk view 'Free' column
kk: Диск көрінісінің "Бос" бағанының ені

en: Show disk view 'Free' column on startup
kk: Диск көрінісінің "Бос" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of disk view 'Available' column
kk: Диск көрінісінің "Қолжетерлік" бағанының ені

en: Show disk view 'Available' column on startup
kk: Диск көрінісінің "Қолжетерлік" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Width of disk view 'Used' column
kk: Диск көрінісінің "Қолданылған" бағанының ені

en: Show disk view 'Used' column on startup
kk: Диск көрінісінің "Қолданылған" бағанын іске қосылғанда көрсету

en: Memory map sort column
kk: Жады картасы көрінісінің сұрыптау бағаны

en: Memory map sort order
kk: Жады картасы көрінісінің сұрыптау реті

en: Open files sort column
kk: Ашық файлдар көрінісінің сұрыптау бағаны

en: Open files sort order
kk: Ашық файлдар көрінісінің сұрыптау реті

en: System Monitor Preferences
kk: Жүйелік бақылаушы баптаулары

en: Behavior
kk: Мінез-құлығы

en: _Update interval in seconds:
kk: _Жаңарту аралығы, секунд:

en: Enable _smooth refresh
kk: Тегі_с жаңартуды іске қосу

en: Alert before ending or _killing processes
kk: Үрдісті үзу не ө_лтіру алдында ескерту

en: Information Fields
kk: Ақпараттық өрістер

en: Process i_nformation shown in list:
kk: Тізімде көрсетілетін үрдіс ақ_параты:

en: Graphs
kk: Графиктер

en: Show _all file systems
kk: Б_арлық файлдық жүйелерді көрсету

en: File system i_nformation shown in list:
kk: Тізімде көрсетілген файлдық жүйе ақ_параты:

en: Cannot change the priority of process with PID %d to %d.
    %s
kk: PID %d болатын үрдіс приоритетін %d мәніне орнату мүмкін емес.
    %s

en: Cannot kill process with PID %d with signal %d.
    %s
kk: PID %d болатын үрдісті %d сигналымен өлтіру мүмкін емес.
    %s

note: xgettext: secondary alert message
en: Killing a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be killed.
kk: Үрдісті өлтіру деректер жоғалуына, сессияның сынуына немесе қауіпсіздік мәселесіне әкеп соғуы мүмкін. Тек жауап бермейтін үрдістерді өлтіру керек.

note: xgettext: secondary alert message
en: Ending a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be ended.
kk: Үрдісті аяқтау деректер жоғалуына, сессияның сынуына немесе қауіпсіздік мәселесіне әкеп соғуы мүмкін. Тек жауап бермейтін үрдістерді аяқтау керек.

en: Change Priority of Process “%s” (PID: %u)
kk: "%s" (PID: %u) үрдісінің приоритетін өзгерту

en: Change _Priority
kk: _Приоритетті өзгерту

en: _Nice value:
kk: _Ергіштік (nice) мәні:

en: Note:
kk: Ескерту:

en: The priority of a process is given by its nice value. A lower nice value corresponds to a higher priority.
kk: Үрдіс приоритеті оның nice мәні арқылы беріледі. Кішірек nice мәні жоғарырақ приоритетті сипаттайды.

en: Icon
kk: Таңбаша

en: Process Name
kk: Үрдіс аты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Status
kk: Күйі

en: Virtual Memory
kk: Виртуалды жады

en: Resident Memory
kk: Резидентті жады

en: Writable Memory
kk: Жазылатын жады

en: Shared Memory
kk: Ортақ жады

en: X Server Memory
kk: X сервері жадысы

en: % CPU
kk: % процессор

en: CPU Time
kk: Процессор уақыты

en: Started
kk: Іске қосылған

en: Nice
kk: Ергіштік (nice)

en: Security Context
kk: Қауіпсіздік контексті

en: Command Line
kk: Командалық жол

note: xgettext: combined noun, the function the process is waiting in, see wchan ps(1)
en: Waiting Channel
kk: Күтетін арна

en: Control Group
kk: Басқару тобы

en: Unit
kk: Юнит

en: Session
kk: Сессия

note: TRANSLATORS: Seat = i.e. the physical seat the session of the process belongs to, only for multi-seat environments. See http://en.wikipedia.org/wiki/Multiseat_configuration
en: Seat
kk: Отыру орны

en: Owner
kk: Иесі

en: Priority
kk: Приоритеті

en: N/A
kk: Анықталмаған

en: Process Properties
kk: Үрдіс қасиеттері

note: Translators: The first string parameter is release version (codename), * the second one is the architecture, 32 or 64-bit
en: Release %s %s
kk: Шығарылымы %s %s

note: translators: This is the type of architecture, for example: * "64-bit" or "32-bit"
en: %d-bit
kk: %d-бит

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Kernel %s
kk: Ядро %s

note: hardware section
en: Hardware
kk: Құрылғылар

en: Memory:
kk: Жады:

en: Processor:
kk: Процессор:

note: disk space section
en: System Status
kk: Жүйенің қалып-күйі

en: Available disk space:
kk: Қолжетерлік диск орны:

en: Today %l:%M %p
kk: Бүгін %l:%M %p

en: Yesterday %l:%M %p
kk: Кеше, уақыты %H:%M

en: %a %l:%M %p
kk: %a, уақыты %H:%M

en: Running
kk: Орындалуда

en: Stopped
kk: Тоқтатылған

en: Zombie
kk: Зомби

en: Uninterruptible
kk: Үзілмейтін

en: Sleeping
kk: Ұйықтауда
