mate-system-monitor 1.26.0 - en to ks translation catalogue (7 entries)

en: _Edit
ks: संपादन (_E)

en: _View
ks: वुच्छिव (_V)

en: _Help
ks: मदद (_H)

en: _Contents
ks: मंज (_C)

en: _About
ks: बारे मंज (_A)

en: About this application
ks: यथ्थ एपलिकेशन बारे मंज

en: Normal
ks: बराबर
