mate-system-monitor 1.26.0 - en to ku_IQ translation catalogue (41 entries)

en: Device
ku_IQ: ئامێر

en: Type
ku_IQ: جۆر

en: Total
ku_IQ: سەرجەم

en: Available
ku_IQ: بەردەست

en: Used
ku_IQ: بەکارهاتوو

en: Title
ku_IQ: سەرناو

en: _Edit
ku_IQ: _دەستکاریکردن

en: _View
ku_IQ: _بینین

en: _Help
ku_IQ: _یارمەتی

en: Search for _Open Files
ku_IQ: گەڕان بۆ _پەڕگە کراوەکان

en: Search for open files
ku_IQ: گەڕان بۆ پەڕگە کراوەکان

en: _Quit
ku_IQ: _دەرچوون

en: Quit the program
ku_IQ: دەرچوون لە بەرنامە

en: _Preferences
ku_IQ: _هەڵبژاردەکان

en: _Properties
ku_IQ: _تایبەتمەندییەکان

en: _Contents
ku_IQ: _ناوەڕۆک

en: _About
ku_IQ: _دەربارە

en: About this application
ku_IQ: دەربارەی ئەم نەرمەواڵەیە

en: Very High
ku_IQ: زۆر بەرز

en: High
ku_IQ: بەرز

en: Normal
ku_IQ: ئاسایی

en: Low
ku_IQ: نزم

en: Very Low
ku_IQ: زۆر نزم

en: CPU
ku_IQ: یەکەی ڕێکخەرەی سەرەکی

en: Memory
ku_IQ: بیرگە

note: procman_create_sysinfo_view();
en: System
ku_IQ: سیستەم

en: not available
ku_IQ: بەردەست نییە

en: Error
ku_IQ: هەڵە

en: file
ku_IQ: پەڕگە

en: unknown type
ku_IQ: جۆری نەناسراو

en: Note:
ku_IQ: تێبینی:

en: Icon
ku_IQ: وێنۆچکە

en: User
ku_IQ: بەکارهێنەر

en: Status
ku_IQ: دۆخ

en: ID
ku_IQ: پێناسە

en: Unit
ku_IQ: یەکە

en: Owner
ku_IQ: خاوەن

en: Unknown
ku_IQ: نەزانراو

note: hardware section
en: Hardware
ku_IQ: ڕەقەکاڵا

en: Memory:
ku_IQ: بیرگە:

note: disk space section
en: System Status
ku_IQ: دۆخی سیستەم
