mate-system-monitor 1.26.0 - en to li translation catalogue (48 entries)

en: System Monitor
li: Prosesbeheer

en: View current processes and monitor system state
li: Tuin huijig proses en bekiek systeemtoesjtandj

en: Device
li: Apperaat

en: Directory
li: Map

en: Type
li: Tiep

en: Total
li: Totaal

en: Used
li: Gebroek

en: Title
li: Tittel

en: Received invalid color data
li: Óngeljige kleurgegaeves óntvange

en: _Edit
li: B_ewirke

en: _View
li: Bi_ld

en: _Help
li: _Hulp

en: _Quit
li: _Beèndige

en: Configure the application
li: Veranger de insjtèllinge van 't program

en: _Memory Maps
li: _Ónthaudverdeiling

en: _Properties
li: _Eigesjappe

en: _Contents
li: _Inhaud

en: _About
li: _Euver

en: About this application
li: Euver dit program

en: End _Process
li: _Beèndig proses

en: CPU History
li: Historie van CPU gebroek

en: Memory and Swap History
li: Historie van Ónthaud en Swap gebroek

en: Memory
li: Ónthaud

note: procman_create_sysinfo_view();
en: System
li: Systeem

en: Error
li: Faeler

en: Filename
li: Besjtandjnaam

note: The default accelerator collides with the default close accelerator.
en: C_lear
li: _Laege

note: xgettext: virtual memory start
en: VM Start
li: VG aanvang

note: xgettext: virtual memory end
en: VM End
li: VG-ènj

note: xgettext: virtual memory syze
en: VM Size
li: VG ómvank

en: Flags
li: Vane

en: Memory Maps
li: Ónthaudverdeiling...

en: Behavior
li: Gedraag

en: Graphs
li: Grafikke

en: Change _Priority
li: Veranger _prioriteit

en: The priority of a process is given by its nice value. A lower nice value corresponds to a higher priority.
li: De prioriteit van ei proses weurt aangegaeve door ein 'nice'-waerd. ein liegere 'nice'-waerd kump euverein mit ein hoegere prioriteit.

en: Icon
li: Piktogram

en: Process Name
li: Prosesnaam

en: User
li: Eigenaer

en: Status
li: Sjtatus

en: Resident Memory
li: Vas ónthaud

en: Shared Memory
li: Gedeild ónthaud

en: % CPU
li: % CPU-gebroek

en: Nice
li: 'Nice'-waerd

en: ID
li: PID

en: Running
li: Aktief

en: Stopped
li: Gesjtop

en: Sleeping
li: Sjlaop
