mate-system-monitor 1.26.0 - en to lt translation catalogue (306 entries)

en: MATE System Monitor
lt: MATE sistemos monitorius

en: A Process and resource monitor for MATE Desktop
lt: Procesų ir išteklių monitorius MATE darbalaukiui

en: MATE System Monitor allows to graphically view and manipulate the running processes on your system. It also provides an overview of available resources, such as CPU and memory.
lt: MATE sistemos monitorius leidžia matyti ir valdyti jūsų sistemoje vykdomus procesus. Jis taip pat pateikia prieinamų išteklių, tokių kaip centrinis procesorius ir atmintis, apžvalgą.

en: MATE System Monitor is a fork of GNOME System Monitor and part of the MATE Desktop Environment. If you would like to know more about MATE and System Monitor, please visit the project's home page.
lt:  MATE sistemos monitorius yra GNOME sistemos monitoriaus atšaka ir MATE dabalaukio aplinkos dalis. Jei norite sužinoti daugiau apie MATE ir MATE sistemos monitorių, prašom apsilankyti projekto tinklalapyje.

en: System Monitor
lt: Sistemos monitorius

en: View current processes and monitor system state
lt: Parodo paleistus procesus ir sistemos būklę

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;system;monitor;process;list;view;current;resources;
lt: MATE;sistemos;monitorius;sistema;procesai;sąrašas/rodyti;dabar;ištekliai

en: Kill process
lt: Nutraukti procesą

en: Privileges are required to control other users' processes
lt: Norint valdyti kitų naudotojų procesus, reikia administratoriaus teisių

en: Renice process
lt: Vykdyti procesui "renice" komandą

en: Privileges are required to change the priority of processes
lt: Norint keisti proceso prioritetą, reikia administratoriaus teisių

en: Show the System tab
lt: Rodyti Sistemos kortelę

en: Show the Processes tab
lt: Rodyti Procesų kortelę

en: Show the Resources tab
lt: Rodyti Išteklių kortelę

en: Show the File Systems tab
lt: Rodyti Failų Sistemų kortelę

en: System Monitor is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
lt: Sistemos monitorius yra laisvoji programinė įranga; galite ją platinti ir/ar modifikuoti pagal Free Software Foundation paskelbtos GNU Bendrosios Viešosios Licencijos sąlygas; arba pagal licencijos versiją 2, arba (jūsų nuožiūra) bet kurią vėlesnę versiją.

en: System Monitor is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
lt: Sistemos monitorius yra platinamas, tikintis, kad jis bus naudingas, tačiau BE JOKIOS GARANTIJOS; netgi be numanomos PARDAVIMO ar TINKAMUMO TAM TIKRAM TIKSLUI garantijos. Išsamesnei informacijai, žiūrėkite GNU Bendrąją Viešąją Licenciją.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with System Monitor; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
lt: Turėjote gauti GNU bendrosios viešosios licencijos kopiją kartu su Sistemos monitoriumi; jeigu negavote, rašykite Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA

en: About System Monitor
lt: Apie sistemos monitorių

en: Copyright © 2001-2004 Kevin Vandersloot
    Copyright © 2005-2007 Benoît Dejean
    Copyright © 2011-2020 MATE developers
lt: Autorių teisės © 2001-2004 Kevin Vandersloot
    Autorių teisės © 2005-2007 Benoît Dejean
    Autorių teisės © 2011-2020 MATE kūrėjai

en: Device
lt: Įrenginys

en: Directory
lt: Katalogas

en: Type
lt: Tipas

en: Total
lt: Iš viso

en: Free
lt: Laisva

en: Available
lt: Prieinama

en: Used
lt: Naudojama

en: Fraction
lt: Trupmena

note: TRANSLATORS: description of the pie color picker's (mem, swap) filled percentage property
en: Percentage full for pie color pickers
lt: Skritulinės diagramos spalvos parinkiklio užpildymo procentinė dalis

en: Title
lt: Antraštė

en: The title of the color selection dialog
lt: Spalvų pasirinkimo dialogo antraštė

en: Pick a Color
lt: Pasirinkite spalvą

en: Current Color
lt: Esama spalva

en: The selected color
lt: Pasirinkta spalva

en: Type of color picker
lt: Spalvų parinkiklio tipas

en: Received invalid color data
lt: Gauti netaisyklingi spalvų duomenys

en: Click to set graph colors
lt: Spauskite, jei norite pasirinkti grafiko spalvas

note: xgettext: noun, top level menu. "File" did not make sense for system-monitor
en: _Monitor
lt: _Monitorius

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Help
lt: _Žinynas

en: Search for _Open Files
lt: Ieškoti at_vertų failų

en: Search for open files
lt: Ieškoti atvertų failų

en: _Quit
lt: Iš_eiti

en: Quit the program
lt: Išeiti iš programos

en: _Stop Process
lt: _Sustabdyti procesą

en: Stop process
lt: Sustabdyti procesą

en: _Continue Process
lt: _Tęsti procesą

en: Continue process if stopped
lt: Tęsti procesą, jei jis buvo sustabdytas

en: Force process to finish normally
lt: Priversti procesą užbaigti darbą normaliai

en: Force process to finish immediately
lt: Tuojau pat priverstinai nutraukti proceso darbą

en: _Change Priority
lt: _Keisti prioritetą

en: Change the order of priority of process
lt: Pakeisti proceso prioriteto tvarką

en: _Preferences
lt: _Nustatymai

en: Configure the application
lt: Konfigūruoti programą

en: _Refresh
lt: _Atnaujinti

en: Refresh the process list
lt: Atnaujinti procesų sąrašą

en: _Memory Maps
lt: _Atminties sritys

en: Open the memory maps associated with a process
lt: Atverti atminties sritis, susijusias su procesu

note: Translators: this means 'Files that are open' (open is no verb here
en: Open _Files
lt: Atverti _failai

en: View the files opened by a process
lt: Rodyti, kokius failus yra atvėręs šis procesas

en: _Properties
lt: _Savybės

en: View additional information about a process
lt: Peržiūrėti papildomą informaciją apie procesą

en: _Contents
lt: _Turinys

en: Open the manual
lt: Atverti žinyną

en: _About
lt: _Apie

en: About this application
lt: Apie šią programą

en: _Dependencies
lt: P_riklausomybės

en: Show parent/child relationship between processes
lt: Rodyti tėvų/vaikų ryšius tarp procesų

en: _Active Processes
lt: _Aktyvūs procesai

en: Show active processes
lt: Rodyti aktyvius procesus

en: A_ll Processes
lt: V_isi procesai

en: Show all processes
lt: Rodyti visus procesus

en: M_y Processes
lt: M_ano procesai

en: Show only user-owned processes
lt: Rodyti tik naudotojui priklausančius procesus

en: Very High
lt: Labai aukštas

en: Set process priority to very high
lt: Nustatyti labai aukštą proceso prioritetą

en: High
lt: Aukštas

en: Set process priority to high
lt: Nustatyti aukštą proceso prioritetą

en: Normal
lt: Normalus

en: Set process priority to normal
lt: Nustatyti normalų proceso prioritetą

en: Low
lt: Žemas

en: Set process priority to low
lt: Nustatyti žemą proceso prioritetą

en: Very Low
lt: Labai žemas

en: Set process priority to very low
lt: Nustatyti labai žemą proceso prioritetą

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Set process priority manually
lt: Rankiniu būdu nustatyti proceso prioritetą

en: End _Process
lt: Už_baigti procesą

note: Translators: color picker title, %s is CPU, Memory, Swap, Receiving, Sending
en: Pick a Color for '%s'
lt: Pasirinkite spalvą elementui '%s'

en: CPU History
lt: CPU retrospektyva

en: Memory and Swap History
lt: Atminties ir mainų srities retrospektyva

en: Memory
lt: Atmintis

en: Network History
lt: Tinklo retrospektyva

en: Receiving
lt: Gaunama

en: Total Received
lt: Viso gauta

en: Sending
lt: Siunčiama

en: Total Sent
lt: Iš viso išsiųsta

note: procman_create_sysinfo_view();
en: System
lt: Sistema

en: Processes
lt: Procesai

en: Resources
lt: Ištekliai

en: File Systems
lt: Failų sistemos

en: not available
lt: neprieinama

note: xgettext: 540MiB (53 %) of 1.0 GiB
en: %s (%.1f%%) of %s
lt: %s (%.1f%%) iš %s

en: Error
lt: Klaida

en: '%s' is not a valid Perl regular expression.
lt: '%s' nėra teisingas Perl reguliarusis reiškinys.

en: Process
lt: Procesas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

note: gtk_window_set_modal(GTK_WINDOW(dialog), TRUE);
en: Search for Open Files
lt: Ieškoti atvertų failų

en: _Name contains:
lt: _Pavadinime yra:

note: The default accelerator collides with the default close accelerator.
en: C_lear
lt: Išva_lyti

en: Case insensitive matching
lt: Raidžių registro atitikimas nesvarbus

en: S_earch results:
lt: Pai_eškos rezultatai:

note: xgettext: virtual memory start
en: VM Start
lt: VM pradžia

note: xgettext: virtual memory end
en: VM End
lt: VM pabaiga

note: xgettext: virtual memory syze
en: VM Size
lt: VM dydis

en: Flags
lt: Parametrai

note: xgettext: virtual memory offset
en: VM Offset
lt: VM poslinkis

note: xgettext: memory that has not been modified since it has been allocated
en: Private clean
lt: Privati švari

note: xgettext: memory that has been modified since it has been allocated
en: Private dirty
lt: Privati nešvari

note: xgettext: shared memory that has not been modified since it has been allocated
en: Shared clean
lt: Bendra švari

note: xgettext: shared memory that has been modified since it has been allocated
en: Shared dirty
lt: Bendra nešvari

en: Inode
lt: Inodas

en: Memory Maps
lt: Atminties sritys

en: _Memory maps for process "%s" (PID %u):
lt: Proceso „%s“ (PID %u) _atminties sritys:

en: file
lt: failas

en: pipe
lt: konvejeris

en: IPv6 network connection
lt: IPv6 tinklo prisijungimas

en: IPv4 network connection
lt: IPv4 tinklo prisijungimas

en: local socket
lt: vietinis lizdas

en: unknown type
lt: nežinomas tipas

note: Translators: "FD" here means "File Descriptor". Please use a very short translation if possible, and at most 2-3 characters for it to be able to fit in the UI.
en: FD
lt: FA

en: Object
lt: Objektas

en: Open Files
lt: Atverti failai

en: _Files opened by process "%s" (PID %u):
lt: Proceso „%s“ (PID %u) atverti _failai:

en: Main window size and position in the form (width, height, xpos, ypos)
lt: Pagrindinio lango dydis ir pozicija formoje (plotis, aukštis, xpoz, ypoz)

en: If TRUE, main window will open maximized, and saved size and position values are ignored.
lt: Jei TEISINGA, pagrindinis langas bus išskleistas, o įrašytų dydžio ir padėties reikšmių bus nepaisoma.

en: Show process dependencies in tree form
lt: Rodyti proceso priklausomybes medžio forma

en: Solaris mode for CPU percentage
lt: CPU procentų Solaris veiksena

en: If TRUE, system-monitor operates in 'Solaris mode' where a task's CPU usage is divided by the total number of CPUs. Otherwise, it operates in 'Irix mode'.
lt: Jeigu TEIGIAMA, system-monitor veikia „Solaris veiksenoje“, kur užduoties CPU naudojimas yra padalintas iš viso CPU skaičiaus. Priešingu atveju ji veikia „Irix veiksenoje“.

en: Enable/Disable smooth refresh
lt: Įjungti/išjungti tolygų atnaujinimą

en: Show warning dialog when killing processes
lt: Nutraukiant procesus rodyti įspėjimo dialogą

en: Time in milliseconds between updates of the process view
lt: Laikas milisekundėmis tarp procesų vaizdo atnaujinimų

en: Time in milliseconds between updates of the graphs
lt: Laikas milisekundėmis tarp grafikų atnaujinimų

en: Whether information about all file systems should be displayed
lt: Ar informacija apie visas failų sistemas turėtų būti rodoma

en: Whether to display information about all file systems (including types like 'autofs' and 'procfs'). Useful for getting a list of all currently mounted file systems.
lt: Ar informacija apie visas failų sistemas turėtų būti rodoma (įskaitant tokių tipų kaip „autofs“ ir „procfs“). Tai naudinga norint gauti šiuo metu prijungtų failų sistemų sąrašą.

en: Time in milliseconds between updates of the devices list
lt: Laikas milisekundėmis tarp įrenginių sąrašo atnaujinimų

en: Determines which processes to show by default. 0 is All, 1 is user, and 2 is active
lt: Nurodo rodomus procesus. 0 – visus, 1 – naudotojo, 2 – aktyvius

en: Saves the currently viewed tab
lt: Įrašo šiuo metu peržiūrimą kortelę

en: 0 for the System Info, 1 for the processes list, 2 for the resources and 3 for the disks list
lt: 0 - Sistemos informacija, 1 - procesų sąrašas, 2 - resursai, 3 - diskų sąrašas

en: Default graph CPU color
lt: Numatytoji CPU grafiko spalva

en: Default graph cpu color
lt: Numatytoji cpu grafiko spalva

en: Default graph memory color
lt: Numatytoji atminties grafiko spalva

en: Default graph swap color
lt: Numatytoji mainų srities grafiko spalva

en: Default graph incoming network traffic color
lt: Numatytoji gaunamo tinklo srauto grafiko spalva

en: Default graph outgoing network traffic color
lt: Numatytoji perduodamo tinklo srauto grafiko spalva

en: Show network traffic in bits
lt: Rodyti tinklo duomenų srautą bitais

en: Process view sort column
lt: Procesų rodinio rikiavimo stulpelis

en: Process view columns order
lt: Procesų rodinio stulpelių tvarka

en: Process view sort order
lt: Procesų rodinio rikiavimo tvarka

en: Width of process 'Name' column
lt: Proceso "Pavadinimas" stulpelio plotis

en: Show process 'Name' column on startup
lt: Rodyti proceso "Pavadinimas" stulpelį, paleidus programą

en: Width of process 'User' column
lt: Proceso "Naudotojas" stulpelio plotis

en: Show process 'User' column on startup
lt: Rodyti proceso "Naudotojas" stulpelį, paleidus programą

en: Width of process 'Status' column
lt: Proceso "Būsena" stulpelio plotis

en: Show process 'Status' column on startup
lt: Rodyti proceso "Būsena" stulpelį, paleidus programą

en: Width of process 'Virtual Memory' column
lt: Proceso "Virtuali atmintis" stulpelio plotis

en: Show process 'Virtual Memory' column on startup
lt: Rodyti proceso "Virtuali atmintis" stulpelį, paleidus programą

en: Width of process 'Resident Memory' column
lt: Proceso "Rezidentinė atmintis" stulpelio plotis

en: Show process 'Resident Memory' column on startup
lt: Rodyti proceso "Rezidentinė atmintis" stulpelį, paleidus programą

en: Width of process 'Writable Memory' column
lt: Proceso "Rašoma atmintis" stulpelio plotis

en: Show process 'Writable Memory' column on startup
lt: Rodyti proceso "Rašoma atmintis" stulpelį, paleidus programą

en: Width of process 'Shared Memory' column
lt: Proceso "Bendra atmintis" stulpelio plotis

en: Show process 'Shared Memory' column on startup
lt: Rodyti proceso "Bendra atmintis" stulpelį, paleidus programą

en: Width of process 'X Server Memory' column
lt: Proceso "X serverio atmintis" stulpelio plotis

en: Show process 'X Server Memory' column on startup
lt: Rodyti proceso "X serverio atmintis" stulpelį, paleidus programą

en: Width of process '% CPU' column
lt: Proceso "% CPU" stulpelio plotis

en: Show process '% CPU' column on startup
lt: Rodyti proceso "% CPU" stulpelį, paleidus programą

en: Width of process 'CPU Time' column
lt: Proceso "CPU laikas" stulpelio plotis

en: Show process 'CPU Time' column on startup
lt: Rodyti proceso "CPU laikas" stulpelį, paleidus programą

en: Width of process 'Started' column
lt: Proceso "Paleista“ stulpelio plotis

en: Show process 'Started' column on startup
lt: Rodyti proceso "Paleista“ stulpelį, paleidus programą

en: Width of process 'Nice' column
lt: Proceso "Nice" stulpelio plotis

en: Show process 'Nice' column on startup
lt: Rodyti proceso "Nice" stulpelį, paleidus programą

en: Width of process 'ID' column
lt: Proceso "ID" stulpelio plotis

en: Show process 'ID' column on startup
lt: Rodyti proceso "ID" stulpelį, paleidus programą

en: Width of process 'Security Context' column
lt: Proceso "Saugumo kontekstas“ stulpelio plotis

en: Show process 'Security Context' column on startup
lt: Rodyti proceso "Saugumo kontekstas“ stulpelį, paleidus programą

en: Width of process 'Command Line' column
lt: Proceso "Komandų eilutė" stulpelio plotis

en: Show process 'Command Line' column on startup
lt: Rodyti proceso "Komandų eilutė" stulpelį, paleidus programą

en: Width of process 'Memory' column
lt: Proceso "Atmintis" stulpelio plotis

en: Show process 'Memory' column on startup
lt: Rodyti proceso "Atmintis" stulpelį, paleidus programą

en: Width of process 'Waiting Channel' column
lt: Proceso "Laukimo kanalas" stulpelio plotis

en: Show process 'Waiting Channel' column on startup
lt: Rodyti proceso "Laukimo kanalo" stulpelį paleidus programą

en: Width of process 'Control Group' column
lt: Proceso "Valdymo grupė" stulpelio plotis

en: Show process 'Control Group' column on startup
lt: Rodyti proceso „Valdymo grupė“ stulpelį paleidus programą

en: Width of process 'Unit' column
lt: Proceso "Įtaisas" stulpelio plotis

en: Show process 'Unit' column on startup
lt: Rodyti proceso "Įtaisas" stulpelį, paleidus programą

en: Width of process 'Session' column
lt: Proceso "Seansas" stulpelio plotis

en: Show process 'Session' column on startup
lt: Rodyti proceso "Seansas" stulpelį, paleidus programą

en: Width of process 'Seat' column
lt: Proceso "Darbo vieta" stulpelio plotis

en: Show process 'Seat' column on startup
lt: Rodyti proceso "Darbo vieta" stulpelį, paleidus programą

en: Width of process 'Owner' column
lt: Proceso "Savininkas" stulpelio plotis

en: Show process 'Owner' column on startup
lt: Rodyti proceso "Savininkas“ stulpelį paleidus programą

en: Width of process “Disk Write Total” column
lt: Proceso „Visas disko įrašymas“ plotis

en: Show process “Disk Write Total” column on startup
lt: Rodyti proceso „Visas disko įrašymas“ stulpelį paleidus programą

en: Width of process “Disk Read Total” column
lt: Proceso „Visas disko skaitymas“ plotis

en: Show process “Disk Read Total” column on startup
lt: Rodyti proceso „Visas disko skaitymas“ stulpelį paleidus programą

en: Width of process “Disk Read” column
lt: Proceso „Disko skaitymas“ plotis

en: Show process “Disk Read” column on startup
lt: Rodyti proceso „disko skaitymas“ stulpelį paleidus programą

en: Width of process “Disk Write” column
lt: Proceso „Disko įrašymas“ plotis

en: Show process “Disk Write” column on startup
lt: Rodyti proceso „Disko įrašymas“ stulpelį įjungiant

en: Width of process “Priority” column
lt: Proceso „Prioritetas“ stulpelio plotis

en: Show process “Priority” column on startup
lt: Rodyti proceso „Prioritetas“ stulpelį paleidus programą

en: Disk view sort column
lt: Diskų rodinio rikiavimo stulpelis

en: Disk view sort order
lt: Diskų rodinio rikiavimo tvarka

en: Disk view columns order
lt: Diskų rodinio stulpelių tvarka

en: Width of disk view 'Device' column
lt: Diskų rodinio stulpelio "Įrenginys" plotis

en: Show disk view 'Device' column on startup
lt: Rodyti diskų rodinio stulpelį "Įrenginys", paleidus programą

en: Width of disk view 'Directory' column
lt: Diskų rodinio stulpelio "Katalogas" plotis

en: Show disk view 'Directory' column on startup
lt: Rodyti diskų rodinio stulpelį "Katalogas", paleidus programą

en: Width of disk view 'Type' column
lt: Diskų rodinio stulpelio "Tipas" plotis

en: Show disk view 'Type' column on startup
lt: Rodyti diskų rodinio stulpelį "Tipas", paleidus programą

en: Width of disk view 'Total' column
lt: Diskų rodinio stulpelio "Iš viso" plotis

en: Show disk view 'Total' column on startup
lt: Rodyti diskų rodinio stulpelį "Iš viso", paleidus programą

en: Width of disk view 'Free' column
lt: Diskų rodinio stulpelio "Laisva" plotis

en: Show disk view 'Free' column on startup
lt: Rodyti diskų rodinio stulpelį "Laisva", paleidus programą

en: Width of disk view 'Available' column
lt: Diskų rodinio stulpelio "Prieinama" plotis

en: Show disk view 'Available' column on startup
lt: Rodyti diskų rodinio stulpelį "Prieinama", paleidus programą

en: Width of disk view 'Used' column
lt: Diskų rodinio stulpelio "Naudojama" plotis

en: Show disk view 'Used' column on startup
lt: Rodyti diskų rodinio stulpelį "Naudojama", paleidus programą

en: Memory map sort column
lt: Atminties sričių rikiavimo stulpelis

en: Memory map sort order
lt: Atminties sričių rikiavimo tvarka

en: Open files sort column
lt: Atverti failų rikiavimo stulpelį

en: Open files sort order
lt: Atvertų failų rikiavimo tvarka

en: System Monitor Preferences
lt: Sistemos monitoriaus nustatymai

en: Behavior
lt: Veikimas

en: _Update interval in seconds:
lt: _Atnaujinimo intervalas sekundėmis:

en: Enable _smooth refresh
lt: Įjungti _tolygų atnaujinimą

en: Alert before ending or _killing processes
lt: Įspėti prieš užbaigiant arba nutrau_kiant procesus

en: Information Fields
lt: Informacijos laukeliai

en: Process i_nformation shown in list:
lt: Sąraše rodoma proceso i_nformacija:

en: Graphs
lt: Diagramos

en: Show _all file systems
lt: Rodyti _visas failų sistemas

en: File system i_nformation shown in list:
lt: Sąraše rodoma failų sistemos i_nformacija:

en: Cannot change the priority of process with PID %d to %d.
    %s
lt: Negalima pakeisti proceso su PID %d prioriteto į %d.
    %s

en: Cannot kill process with PID %d with signal %d.
    %s
lt: Negalima nutraukti proceso su PID %d su signalu %d.
    %s

note: xgettext: primary alert message for killing single process
en: Are you sure you want to kill the selected process “%s” (PID: %u)?
lt: Ar tikrai norite nutraukti pasirinktą procesus “%s” (PID: %u)?

note: xgettext: primary alert message for ending single process
en: Are you sure you want to end the selected process “%s” (PID: %u)?
lt: Ar tikrai norite užbaigti pasirinktą procesus “%s” (PID: %u)?

note: xgettext: primary alert message for killing multiple processes
en: Are you sure you want to kill the %d selected processes?
lt: Ar tikrai norite nutraukti %d pasirinktus procesus?

note: xgettext: primary alert message for ending multiple processes
en: Are you sure you want to end the %d selected processes?
lt: Ar tikrai norite užbaigti %d pasirinktus procesus?

note: xgettext: secondary alert message
en: Killing a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be killed.
lt: Priverstinai nutraukdami proceso darbą, galite prarasti savo duomenis, sugadinti šiuo metu veikiantį seansą arba sukelti pavojų savo sistemos saugumui. Priverstinai nutraukiami turėtų būti tik procesai, kurių darbas sutriko.

note: xgettext: secondary alert message
en: Ending a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be ended.
lt: Užbaigdami proceso darbą, galite prarasti savo duomenis, sugadinti šiuo metu veikiantį seansą arba sukelti pavojų savo sistemos saugumui. Užbaigiami turėtų būti tie procesai, kurių darbas sutriko.

en: (%s Priority)
lt: (%s prioritetas)

en: Change Priority of Process “%s” (PID: %u)
lt: Keisti proceso “%s” (PID: %u) prioritetą

en: Change Priority of %d Selected Processes
lt: Keisti pasirinktų%d procesų prioritetą

en: Change _Priority
lt: Keisti _prioritetą

en: _Nice value:
lt: _Nice reikšmė:

en: Note:
lt: Pastaba:

en: The priority of a process is given by its nice value. A lower nice value corresponds to a higher priority.
lt: Proceso prioritetas yra nustatomas pagal jam suteiktą nice reikšmė. Žemesnė nice reikšmė reiškia aukštesnį prioritetą.

en: Icon
lt: Piktograma

en: Process Name
lt: Proceso pavadinimas

en: User
lt: Naudotojas

en: Status
lt: Būsena

en: Virtual Memory
lt: Virtuali atmintis

en: Resident Memory
lt: Rezidentinė atmintis

en: Writable Memory
lt: Rašoma atmintis

en: Shared Memory
lt: Bendra atmintis

en: X Server Memory
lt: X serverio atmintis

en: CPU Time
lt: CPU laikas

en: Started
lt: Paleista

en: Security Context
lt: Saugumo kontekstas

en: Command Line
lt: Komandų eilutė

note: xgettext: combined noun, the function the process is waiting in, see wchan ps(1)
en: Waiting Channel
lt: Laukimo kanalas

en: Control Group
lt: Valdymo grupė

en: Unit
lt: Įtaisas

en: Session
lt: Seansas

note: TRANSLATORS: Seat = i.e. the physical seat the session of the process belongs to, only for multi-seat environments. See http://en.wikipedia.org/wiki/Multiseat_configuration
en: Seat
lt: Darbo vieta

en: Owner
lt: Savininkas

en: Disk Read Total
lt: Visas disko skaitymas

en: Disk Write Total
lt: Visas disko įrašymas

en: Disk Read
lt: Disko skaitymas

en: Disk Write
lt: Disko įrašymas

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Load averages for the last 1, 5, 15 minutes: %0.2f, %0.2f, %0.2f
lt: Paskutiniųjų 1, 5 ir 15 minučių apkrovos vidurkiai: %0.2f, %0.2f, %0.2f

en: N/A
lt: Nepasiekiama

en: Process Properties
lt: Proceso savybės

en: Properties of process "%s" (PID %u):
lt: Proceso "%s" (PID %u) savybės:

note: Translators: The first string parameter is release version (codename), * the second one is the architecture, 32 or 64-bit
en: Release %s %s
lt: %s %s laida

note: Translators: The string parameter is the architecture, 32 or 64-bit
en: %s Version
lt: %s versija

note: Translators: The string parameter is release version (codename)
en: Release %s
lt: Leidimas %s

note: translators: This is the type of architecture, for example: * "64-bit" or "32-bit"
en: %d-bit
lt: %d-bitų

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Kernel %s
lt: Branduolys %s

note: hardware section
en: Hardware
lt: Aparatinė įranga

en: Memory:
lt: Atmintis:

en: Processor:
lt: Procesorius:

en: Graphics:
lt: Grafika:

note: disk space section
en: System Status
lt: Sistemos būsena

en: Available disk space:
lt: Laisva vieta diske:

en: Today %l:%M %p
lt: Šiandien %k:%M

en: Yesterday %l:%M %p
lt: Vakar %k:%M

en: Running
lt: Paleista

en: Stopped
lt: Sustabdyta

en: Zombie
lt: Zombis

en: Uninterruptible
lt: Nepertraukiamas

en: Sleeping
lt: Miega
