mate-system-monitor 1.26.0 - en to mn translation catalogue (66 entries)

en: System Monitor
mn: Системийн монитор

en: View current processes and monitor system state
mn: Идэвхитэй процессуудыг харах ба системын төлвийг шалгах

en: Device
mn: Төхөөрөмж

en: Directory
mn: Лавлах

en: Type
mn: Төрөл

en: Total
mn: Нийт

en: Used
mn: Хэрэглэгдсэн

en: Title
mn: Гарчиг

en: Received invalid color data
mn: Хүчингүй өнгөний өгөгдөл хүлээн авлаа

en: _Edit
mn: _Засварлах

en: _View
mn: _Харах

en: _Help
mn: _Тусламж

en: _Quit
mn: /Файл/_Гарах

en: Quit the program
mn: Программаас гарах

en: _Preferences
mn: _Тохиргоо

en: Configure the application
mn: Программыг тохируулах

en: _Memory Maps
mn: _Санах ойн муж

en: _Properties
mn: _Онцлогууд...

en: _Contents
mn: _Агуулагдхуун

en: Open the manual
mn: Хэрэглэх зааврыг нээх

en: _About
mn: _Тухай

en: About this application
mn: Програмын тухай

en: Low
mn: Бага

en: Custom
mn: Хэрэглэгч тод.

en: End _Process
mn: Процесс _дуусгах

en: CPU History
mn: CPU-түүх

en: Memory and Swap History
mn: Санах ой ба зөөвөр (Swap) ойн түүх

en: Memory
mn: Санах ой

note: procman_create_sysinfo_view();
en: System
mn: Систем

en: Error
mn: Алдаа

en: Filename
mn: Файлын нэр

en: _Name contains:
mn: Файлын _нэр:

note: The default accelerator collides with the default close accelerator.
en: C_lear
mn: _Устгах

en: S_earch results:
mn: Хайлтын үр _дүн:

note: xgettext: virtual memory start
en: VM Start
mn: VM-эхлэл

note: xgettext: virtual memory end
en: VM End
mn: VM-төгсгөл

note: xgettext: virtual memory syze
en: VM Size
mn: VM-хэмжээ

en: Flags
mn: Төлвүүд

note: xgettext: virtual memory offset
en: VM Offset
mn: VM офсет

en: Memory Maps
mn: Санах ойн муж

en: unknown type
mn: Үл мэдэгдэх төрөл

en: Open Files
mn: Файл Нээх

en: System Monitor Preferences
mn: Систем хэмжигчийн тохиргоо

en: Behavior
mn: Байдал

en: Graphs
mn: Графууд

en: Change _Priority
mn: _Давуу эрх өөрчилөх

en: _Nice value:
mn: _Эрхийн утга:

en: Note:
mn: Тэмдэглэл:

en: The priority of a process is given by its nice value. A lower nice value corresponds to a higher priority.
mn: Процессын эрх (»Nice«-) утгаар тодорхойлогдсон байна. Бага давуу эрхийн Nice утга өндөр давуу эрхэд хамаарна .

en: Icon
mn: Эмблем

en: Process Name
mn: Процессын нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Status
mn: Төлөв

en: Resident Memory
mn: Рездент санах ой

en: Shared Memory
mn: Хамтын санах ой

en: X Server Memory
mn: Х серверийн санах ой

en: Nice
mn: Давуу эрх

en: ID
mn: Дугаар

en: Command Line
mn: Тушаалын мөр

en: Owner
mn: Эзэмшигч

en: N/A
mn: Н/Д

en: Unknown
mn: Тодорхойлогдоогүй

note: hardware section
en: Hardware
mn: Техник хангамж

en: Running
mn: Ажиллаж байна

en: Stopped
mn: Зогсоох

en: Sleeping
mn: Унтуулах
