mate-system-monitor 1.26.0 - en to nl translation catalogue (309 entries)

en: MATE System Monitor
nl: MATE Systeembewaking

en: A Process and resource monitor for MATE Desktop
nl: Een proces- en systeembelastingbewaker voor de MATE-werkomgeving

en: MATE System Monitor allows to graphically view and manipulate the running processes on your system. It also provides an overview of available resources, such as CPU and memory.
nl: MATE Systeembewaker stelt u in staat om grafisch de draaiende processen op uw systeem te zien en te bewerken. Hij biedt ook een overzicht van de beschikbare systeemhulpbronnen, zoals CPU en geheugen.

en: MATE System Monitor is a fork of GNOME System Monitor and part of the MATE Desktop Environment. If you would like to know more about MATE and System Monitor, please visit the project's home page.
nl: MATE Systeembewaker is een vork van GNOME System Monitor en maakt deel uit van de werkomgeving MATE. Als u meer wilt weten over MATE en Systeembewaker, bezoek dan a.u.b. de thuispagina van het project.

en: System Monitor
nl: Systeembewaking

en: View current processes and monitor system state
nl: Bekijk de huidige processen en bewaak de systeemtoestand

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;system;monitor;process;list;view;current;resources;
nl: MATE;systeem;bewaking;proces;lijst;tonen;huidige;hulpbronnen;

en: Kill process
nl: Proces afbreken

en: Privileges are required to control other users' processes
nl: Er zijn rechten vereist om de processen van andere gebruikers te beheersen

en: Renice process
nl: Prioriteit van proces wijzigen

en: Privileges are required to change the priority of processes
nl: Er zijn rechten vereist om de prioriteit van processen te wijzigen

en: Show the System tab
nl: Toon het tabblad Systeem

en: Show the Processes tab
nl: Toon het tabblad Processen

en: Show the Resources tab
nl: Toon het tabblad Bronnen

en: Show the File Systems tab
nl: Toon het tabblad Bestandssystemen

en: System Monitor is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
nl: Systeembewaker is vrije programmatuur; u mag hem doorgeven en/of aanpassen onder de voorwaarden van de GNU General Public License (algemene publieke licentie), zoals gepubliceerd door de Free Software Foundation; hetzij versie 2 van die licentie of (naar uw keuze) enige nieuwere versie ervan.

en: System Monitor is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
nl: Systeembewaker wordt uitgebracht in de hoop dat hij nuttig zal zijn, maar ZONDER ENIGE GARANTIE; zelfs zonder de impliciete garantie van verkoopbaarheid of geschiktheid voor een bepaald doel. Zie de GNU General Public License (algemene publieke licentie) voor meer bijzonderheden.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with System Monitor; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
nl: U zou een exemplaar van de GNU General Public License (algemene publieke licentie) moeten hebben ontvangen samen met Pluma; indien niet, schrijf dan een brief naar de Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 Verenigde Staten van Amerika.

en: About System Monitor
nl: Over Systeembewaker

en: Copyright © 2001-2004 Kevin Vandersloot
    Copyright © 2005-2007 Benoît Dejean
    Copyright © 2011-2020 MATE developers
nl: Auteursrecht © 2001-2004 Kevin Vandersloot
    Auteursrecht © 2005-2007 Benoît Dejean
    Auteursrecht © 2011-2020 MATE-ontwikkelaars

en: Device
nl: Apparaat

en: Directory
nl: Map

en: Type
nl: Soort

en: Total
nl: Totaal

en: Free
nl: Vrij

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Used
nl: Gebruikt

en: Fraction
nl: Fractie

note: TRANSLATORS: description of the pie color picker's (mem, swap) filled percentage property
en: Percentage full for pie color pickers
nl: Percentage 'vol' voor taartkleurkiezers

en: Title
nl: Titel

en: The title of the color selection dialog
nl: De titel van de kleurkiezerdialoog

en: Pick a Color
nl: Kies een kleur

en: Current Color
nl: Huidige kleur

en: The selected color
nl: De geselecteerde kleur

en: Type of color picker
nl: Type kleurenkiezer

en: Received invalid color data
nl: Ongeldige kleurgegevens ontvangen

en: Click to set graph colors
nl: Klik om grafiekkleuren in te stellen

note: xgettext: noun, top level menu. "File" did not make sense for system-monitor
en: _Monitor
nl: _Bewaken

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _View
nl: _Tonen

en: _Help
nl: _Hulp

en: Search for _Open Files
nl: Zoeken naar ge_opende bestanden

en: Search for open files
nl: Zoeken naar geopende bestanden

en: _Quit
nl: A_fsluiten

en: Quit the program
nl: Sluit het programma af

en: _Stop Process
nl: Proces _staken

en: Stop process
nl: Proces staken

en: _Continue Process
nl: Pro_ces voortzetten

en: Continue process if stopped
nl: Proces voortzetten indien gestaakt

en: _End Process | _End Processes
nl[0]: Proces _beëindigen
nl[1]: Processen _beëindigen

en: Force process to finish normally
nl: Dwing het proces om normaal af te sluiten

en: _Kill Process | _Kill Processes
nl[0]: Proces _afbreken
nl[1]: Processen _afbreken

en: Force process to finish immediately
nl: Dwing het proces om onmiddellijk af te sluiten

en: _Change Priority
nl: P_rioriteit wijzigen

en: Change the order of priority of process
nl: Wijzig de prioriteit (de 'nice'-waarde) van dit proces

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: Configure the application
nl: De toepassing instellen

en: _Refresh
nl: Ve_rversen

en: Refresh the process list
nl: Ververs de lijst met processen

en: _Memory Maps
nl: _Geheugentoedeling

en: Open the memory maps associated with a process
nl: Toon de geheugentoedeling behorend bij een proces

note: Translators: this means 'Files that are open' (open is no verb here
en: Open _Files
nl: Ge_opende bestanden

en: View the files opened by a process
nl: Toon de bestanden die door een proces zijn geopend

en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: View additional information about a process
nl: Bekijk extra informatie over een proces

en: _Contents
nl: In_houd

en: Open the manual
nl: De handleiding openen

en: _About
nl: _Over

en: About this application
nl: Over deze toepassing

en: _Dependencies
nl: Af_hankelijkheden

en: Show parent/child relationship between processes
nl: Toon moeder/dochter-relaties tussen processen

en: _Active Processes
nl: _Actieve processen

en: Show active processes
nl: Actieve processen tonen

en: A_ll Processes
nl: All_e processen

en: Show all processes
nl: Alle processen tonen

en: M_y Processes
nl: _Mijn processen

en: Show only user-owned processes
nl: Alleen processen met gebruikersrechten tonen

en: Very High
nl: Zeer hoog

en: Set process priority to very high
nl: Stel procesprioriteit in op zeer hoog

en: High
nl: Hoog

en: Set process priority to high
nl: Stel procesprioriteit in op hoog

en: Normal
nl: Normaal

en: Set process priority to normal
nl: Stel procesprioriteit in op normaal

en: Low
nl: Laag

en: Set process priority to low
nl: Stel procesprioriteit in op laag

en: Very Low
nl: Zeer laag

en: Set process priority to very low
nl: Stel procesprioriteit in op zeer laag

en: Custom
nl: Aangepast

en: Set process priority manually
nl: Stel procesprioriteit handmatig in

en: End _Process
nl: Proces b_eëindigen

note: Translators: color picker title, %s is CPU, Memory, Swap, Receiving, Sending
en: Pick a Color for '%s'
nl: Kies een kleur voor '%s'

en: CPU History
nl: CPU-geschiedenis

en: CPU%d
nl: CPU %d

en: Memory and Swap History
nl: Geschiedenis van geheugen en wisselgeheugen

en: Memory
nl: Geheugen

en: Swap
nl: Wisselgeheugen

en: Network History
nl: Netwerkgeschiedenis

en: Receiving
nl: Ontvangen...

en: Total Received
nl: Totaal ontvangen

en: Sending
nl: Versturen...

en: Total Sent
nl: Totaal verstuurd

note: procman_create_sysinfo_view();
en: System
nl: Systeem

en: Processes
nl: Processen

en: File Systems
nl: Bestandssystemen

en: %u second | %u seconds
nl[0]: %u seconde
nl[1]: %u seconden

en: not available
nl: niet beschikbaar

note: xgettext: 540MiB (53 %) of 1.0 GiB
en: %s (%.1f%%) of %s
nl: %s (%.1f%%) van %s

en: Error
nl: Fout

en: '%s' is not a valid Perl regular expression.
nl: '%s' is geen geldige reguliere uitdrukking van Perl.

en: Process
nl: Proces

en: Filename
nl: Bestandsnaam

note: gtk_window_set_modal(GTK_WINDOW(dialog), TRUE);
en: Search for Open Files
nl: Zoeken naar geopende bestanden

en: _Name contains:
nl: _Naam bevat:

note: The default accelerator collides with the default close accelerator.
en: C_lear
nl: _Wissen

en: Case insensitive matching
nl: Hoofdletterongevoelig

en: S_earch results:
nl: Zoekr_esultaten:

note: xgettext: virtual memory start
en: VM Start
nl: VG begin

note: xgettext: virtual memory end
en: VM End
nl: VG einde

note: xgettext: virtual memory syze
en: VM Size
nl: VG omvang

en: Flags
nl: Vlaggen

note: xgettext: virtual memory offset
en: VM Offset
nl: VG verschuiving

note: xgettext: memory that has not been modified since it has been allocated
en: Private clean
nl: Privé

note: xgettext: memory that has been modified since it has been allocated
en: Private dirty
nl: Privé (aangepast)

note: xgettext: shared memory that has not been modified since it has been allocated
en: Shared clean
nl: Gedeeld

note: xgettext: shared memory that has been modified since it has been allocated
en: Shared dirty
nl: Gedeeld (aangepast)

en: Memory Maps
nl: Geheugentoedeling

en: _Memory maps for process "%s" (PID %u):
nl: _Geheugentoedeling voor proces ‘%s’ (PID %u):

en: file
nl: bestand

en: pipe
nl: pijp

en: IPv6 network connection
nl: IPv6-netwerkverbinding

en: IPv4 network connection
nl: IPv4-netwerkverbinding

en: local socket
nl: lokale 'socket'

en: unknown type
nl: onbekend soort

note: Translators: "FD" here means "File Descriptor". Please use a very short translation if possible, and at most 2-3 characters for it to be able to fit in the UI.
en: FD
nl: BB

en: Open Files
nl: Geopende bestanden

en: _Files opened by process "%s" (PID %u):
nl: _Door proces '%s' (PID %u) geopende bestanden:

en: Main window size and position in the form (width, height, xpos, ypos)
nl: Grootte en positie van hoofdvenster in de vorm van: (breedte, hoogfte, xpositie, ypositie)

en: If TRUE, main window will open maximized, and saved size and position values are ignored.
nl: Indien waar, dan zal het hoofdscherm gemaximaliseerd geopend worden, waarbij de opgeslagen grootte en positie worden genegeerd.

en: Show process dependencies in tree form
nl: Procesafhankelijkheden tonen in boomstructuurvorm

en: Solaris mode for CPU percentage
nl: Solaris-stand voor CPU-percentage

en: If TRUE, system-monitor operates in 'Solaris mode' where a task's CPU usage is divided by the total number of CPUs. Otherwise, it operates in 'Irix mode'.
nl: Als ingesteld op waar, dan draait het processenbeheer in ‘Solaris-stand’ waar het CPU-gebruik van een taak is opgedeeld aan de hand van het totaal aantal CPU's. Anders staat het in ‘Irix-stand’.

en: Enable/Disable smooth refresh
nl: Vloeiend verversen aan/uit

en: Show warning dialog when killing processes
nl: Toon waarschuwingsdialoog bij het vernietigen van processen

en: Time in milliseconds between updates of the process view
nl: Tijd in milliseconden tussen bijwerkmomenten van de processenlijst

en: Time in milliseconds between updates of the graphs
nl: Tijd in milliseconden tussen bijwerkmomenten van de grafieken

en: Whether information about all file systems should be displayed
nl: Of er informatie over alle bestandssystemen moet worden weergeven

en: Whether to display information about all file systems (including types like 'autofs' and 'procfs'). Useful for getting a list of all currently mounted file systems.
nl: Of er over alle bestandssystemen informatie moet worden weergeven: dit is inclusief bestandssystemen als 'autofs' en 'procfs'. Het kan handig zijn om een lijst met alle aangekoppelde bestandssystemen te hebben.

en: Time in milliseconds between updates of the devices list
nl: Tijd in milliseconden tussen bijwerkmomenten van de apparatenlijst

en: Determines which processes to show by default. 0 is All, 1 is user, and 2 is active
nl: Bepaalt welke processen standaard worden getoond. Bij 0 wordt alles getoond, Bij 1 alleen die van de gebruiker, en bij 2 de actieve.

en: Saves the currently viewed tab
nl: Onthoudt het huidige getoonde tabblad

en: 0 for the System Info, 1 for the processes list, 2 for the resources and 3 for the disks list
nl: 0 voor de systeeminfo, 1 voor de processenlijst, 2 voor de bronnen en 3 voor de bestandssystemenlijst

en: Default graph CPU color
nl: Standaardkleur voor grafiek CPU

en: Default graph cpu color
nl: Standaardkleur voor grafiek cpu

en: Default graph memory color
nl: Standaardkleur voor grafiek geheugen

en: Default graph swap color
nl: Standaardkleur voor grafiek wisselgeheugen

en: Default graph incoming network traffic color
nl: Standaardkleur voor grafiek binnenkomend netwerkverkeer

en: Default graph outgoing network traffic color
nl: Standaardkleur voor grafiek uitgaand netwerkverkeer

en: Show network traffic in bits
nl: Laat netwerkverkeer zien in bits

en: Process view sort column
nl: Proceslijst sorteerkolom

en: Process view columns order
nl: Proceslijst kolomvolgorde

en: Process view sort order
nl: Proceslijst sorteervolgorde

en: Width of process 'Name' column
nl: Breedte van proceskolom 'Naam'

en: Show process 'Name' column on startup
nl: Toon proceskolom 'Naam' bij opstarten

en: Width of process 'User' column
nl: Breedte van proceskolom 'Gebruiker'

en: Show process 'User' column on startup
nl: Toon proceskolom 'Gebruiker' bij opstarten

en: Width of process 'Status' column
nl: Breedte van proceskolom 'Status'

en: Show process 'Status' column on startup
nl: Toon proceskolom 'Status' bij opstarten

en: Width of process 'Virtual Memory' column
nl: Breedte van proceskolom 'Virtueel Geheugen'

en: Show process 'Virtual Memory' column on startup
nl: Toon proceskolom 'Virtueel Geheugen' bij opstarten

en: Width of process 'Resident Memory' column
nl: Breedte van proceskolom 'Vast Geheugen'

en: Show process 'Resident Memory' column on startup
nl: Toon proceskolom 'Vast Geheugen' bij opstarten

en: Width of process 'Writable Memory' column
nl: Breedte van proceskolom 'Beschrijfbaar geheugen'

en: Show process 'Writable Memory' column on startup
nl: Toon proceskolom 'Beschrijfbaar geheugen' bij opstarten

en: Width of process 'Shared Memory' column
nl: Breedte van proceskolom 'Gedeeld geheugen'

en: Show process 'Shared Memory' column on startup
nl: Toon proceskolom 'Gedeeld geheugen' bij opstarten

en: Width of process 'X Server Memory' column
nl: Breedte van proceskolom 'X-server Geheugen'

en: Show process 'X Server Memory' column on startup
nl: Toon proceskolom 'X-server Geheugen' bij opstarten

en: Width of process '% CPU' column
nl: Breedte van proceskolom '% CPU'

en: Show process '% CPU' column on startup
nl: Toon proceskolom '% CPU' bij opstarten

en: Width of process 'CPU Time' column
nl: Breedte van proceskolom 'CPU Tijd'

en: Show process 'CPU Time' column on startup
nl: Toon proceskolom 'CPU Tijd' bij opstarten

en: Width of process 'Started' column
nl: Breedte van proceskolom 'Gestart'

en: Show process 'Started' column on startup
nl: Toon proceskolom 'Gestart' bij opstarten

en: Width of process 'Nice' column
nl: Breedte van proceskolom 'Nice'

en: Show process 'Nice' column on startup
nl: Toon proceskolom 'Nice' (prioriteit) bij opstarten

en: Width of process 'ID' column
nl: Breedte van proceskolom 'ID'

en: Show process 'ID' column on startup
nl: Toon proceskolom 'ID' bij opstarten

en: Width of process 'Security Context' column
nl: Breedte van proceskolom 'Beveiligingscontext'

en: Show process 'Security Context' column on startup
nl: Toon proceskolom 'Beveiligingscontext' bij opstarten

en: Width of process 'Command Line' column
nl: Breedte van proceskolom 'Opdrachtregel'

en: Show process 'Command Line' column on startup
nl: Toon proceskolom 'Opdrachtregel' bij opstarten

en: Width of process 'Memory' column
nl: Breedte van proceskolom 'Geheugen'

en: Show process 'Memory' column on startup
nl: Toon proceskolom 'Geheugen' bij opstarten

en: Width of process 'Waiting Channel' column
nl: Breedte van proceskolom ‘Wachtkanaal’

en: Show process 'Waiting Channel' column on startup
nl: Toon proceskolom ‘Wachtkanaal’ bij opstarten

en: Width of process 'Control Group' column
nl: Breedte van proceskolom 'Beheergroep'

en: Show process 'Control Group' column on startup
nl: Toon proceskolom 'Beheergroep' bij opstarten

en: Width of process 'Unit' column
nl: Breedte van proceskolom 'Eenheid'

en: Show process 'Unit' column on startup
nl: Toon proceskolom 'Eenheid' bij opstarten

en: Width of process 'Session' column
nl: Breedte van proceskolom 'Sessie'

en: Show process 'Session' column on startup
nl: Toon proceskolom 'Sessie' bij opstarten

en: Width of process 'Seat' column
nl: Breedte van proceskolom 'Zetel'

en: Show process 'Seat' column on startup
nl: Toon proceskolom 'Zetel' bij opstarten

en: Width of process 'Owner' column
nl: Breedte van proceskolom 'Eigenaar'

en: Show process 'Owner' column on startup
nl: Toon proceskolom 'Eigenaar' bij opstarten

en: Width of process “Disk Write Total” column
nl: Kolombreedte van proces 'Totaal schrijfacties schijf'

en: Show process “Disk Write Total” column on startup
nl: Toon kolom van proces 'Totaal schrijfacties schijf' bij opstarten

en: Width of process “Disk Read Total” column
nl: Kolombreedte van proces 'Totaal leesacties schijf'

en: Show process “Disk Read Total” column on startup
nl: Toon kolom van proces 'Totaal leesacties schijf' bij opstarten

en: Width of process “Disk Read” column
nl: Kolombreedte van proces 'Leesacties schijf'

en: Show process “Disk Read” column on startup
nl: Toon kolom van proces 'Leesacties schijf' bij opstarten

en: Width of process “Disk Write” column
nl: Kolombreedte van 'Schrijfacties schijf'

en: Show process “Disk Write” column on startup
nl: Toon kolom van proces 'Schrijfacties schijf' bij opstarten

en: Width of process “Priority” column
nl: Kolombreedte van proces 'Prioriteit'

en: Show process “Priority” column on startup
nl: Toon kolom van proces 'Prioriteit' bij opstarten

en: Disk view sort column
nl: Schijfweergave kolomsortering

en: Disk view sort order
nl: Schijfweergave sorteervolgorde

en: Disk view columns order
nl: Kolomvolgorde bij schijfweergave

en: Width of disk view 'Device' column
nl: Breedte van kolom 'Apparaat' bij schijfweergave

en: Show disk view 'Device' column on startup
nl: Toon 'Apparaat'-kolom voor schijfweergave bij opstarten

en: Width of disk view 'Directory' column
nl: Breedte van 'Map'-kolom bij schijfweergave

en: Show disk view 'Directory' column on startup
nl: Toon 'Map'-kolom voor schijfweergave bij opstarten

en: Width of disk view 'Type' column
nl: Breedte van 'Type'-kolom bij schijfweergave

en: Show disk view 'Type' column on startup
nl: Toon 'Type'-kolom voor schijfweergave bij opstarten

en: Width of disk view 'SubVol' column
nl: Breedte van schijfweergavekolom 'SubVol'

en: Show disk view 'SubVol' column on startup
nl: Toon schijfweergavekolom 'SubVol' bij opstarten

en: Width of disk view 'Total' column
nl: Breedte van 'Totaal'-kolom bij schijfweergave

en: Show disk view 'Total' column on startup
nl: Toon 'Totaal'-kolom voor schijfweergave bij opstarten

en: Width of disk view 'Free' column
nl: Breedte van 'Vrij'-kolom bij schijfweergave

en: Show disk view 'Free' column on startup
nl: Toon 'Vrij'-kolom voor schijfweergave bij opstarten

en: Width of disk view 'Available' column
nl: Breedte van 'Beschikbaar'-kolom bij schijfweergave

en: Show disk view 'Available' column on startup
nl: Toon 'Beschikbaar'-kolom voor schijfweergave bij opstarten

en: Width of disk view 'Used' column
nl: Breedte van 'Gebruikt'-kolom bij schijfweergave

en: Show disk view 'Used' column on startup
nl: Toon 'Gebruikt'-kolom voor schijfweergave bij opstarten

en: Memory map sort column
nl: Geheugentoedeling kolomsortering

en: Memory map sort order
nl: Geheugentoedeling sorteervolgorde

en: Open files sort column
nl: Geopende bestanden kolomsortering

en: Open files sort order
nl: Geopende bestanden sorteervolgorde

en: System Monitor Preferences
nl: Voorkeuren Systeembewaking

en: Behavior
nl: Gedrag

en: _Update interval in seconds:
nl: _Bijwerktussenpoze in seconden:

en: Enable _smooth refresh
nl: _Vloeiend verversen inschakelen

en: Alert before ending or _killing processes
nl: _Waarschuwen bij het beëindigen of vernietigen van processen

en: _Divide CPU usage by CPU count
nl: _Deel CPU-gebruik door CPU-aantal

en: Information Fields
nl: Informatievelden

en: Process i_nformation shown in list:
nl: _Procesinformatie die in de lijst getoond wordt:

en: Graphs
nl: Grafieken

en: _Show network speed in bits
nl: _Toon netwerksnelheid in bits

en: Show _all file systems
nl: _Alle bestandssystemen tonen

en: File system i_nformation shown in list:
nl: _Bestandssysteeminformatie die in de lijst getoond wordt:

en: Cannot change the priority of process with PID %d to %d.
    %s
nl: Kan de prioriteit van het proces met PID %d niet wijzigen in %d.
    %s

en: Cannot kill process with PID %d with signal %d.
    %s
nl: Kan het proces met PID %d niet met signaal %d vernietigen.
    %s

note: xgettext: primary alert message for killing single process
en: Are you sure you want to kill the selected process “%s” (PID: %u)?
nl: Weet u zeker dat u het gekozen proces '%s' (PID: %u) wilt afbreken?

note: xgettext: primary alert message for ending single process
en: Are you sure you want to end the selected process “%s” (PID: %u)?
nl: Weet u zeker dat u het gekozen proces '%s' (PID: %u) wilt beëindigen?

note: xgettext: primary alert message for killing multiple processes
en: Are you sure you want to kill the %d selected processes?
nl: Weet u zeker dat u de %d gekozen processen wilt afbreken?

note: xgettext: primary alert message for ending multiple processes
en: Are you sure you want to end the %d selected processes?
nl: Weet u zeker dat u de %d gekozen processen wilt beëindigen?

note: xgettext: secondary alert message
en: Killing a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be killed.
nl: Als u een proces vernietigt kunnen uw gegevens beschadigd raken. Ook kan uw sessie onderbroken worden en kan er een veiligheidsrisico ontstaan. U zou alleen niet-reagerende processen moeten vernietigen.

note: xgettext: secondary alert message
en: Ending a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be ended.
nl: Als u een proces beëindigt, kunnen uw gegevens beschadigd raken. Ook kan uw sessie onderbroken worden en kan er een veiligheidsrisico ontstaan. Eigenlijk zouden alleen niet-reagerende processen moeten worden beëindigd.

en: (%s Priority)
nl: (%s Prioriteit)

en: Change Priority of Process “%s” (PID: %u)
nl: Wijzig prioriteit van proces '%s' (PID: %u)

en: Change Priority of %d Selected Processes
nl: Prioriteit van %d gekozen processen wijzigen

en: Change _Priority
nl: Prioriteit _wijzigen

en: _Nice value:
nl: '_Nice'-waarde:

en: Note:
nl: Opmerking:

en: The priority of a process is given by its nice value. A lower nice value corresponds to a higher priority.
nl: De prioriteit van een proces wordt aangegeven door een 'nice'-waarde. Een lagere 'nice'-waarde komt overeen met een hogere prioriteit.

en: Icon
nl: Pictogram

en: Process Name
nl: Procesnaam

en: User
nl: Gebruiker

en: Virtual Memory
nl: Virtueel geheugen

en: Resident Memory
nl: Vast geheugen

en: Writable Memory
nl: Beschrijfbaar geheugen

en: Shared Memory
nl: Gedeeld geheugen

en: X Server Memory
nl: X-server geheugen

en: CPU Time
nl: CPU-tijd

en: Started
nl: Gestart

en: Security Context
nl: Beveiligingscontext

en: Command Line
nl: Opdrachtregel

note: xgettext: combined noun, the function the process is waiting in, see wchan ps(1)
en: Waiting Channel
nl: Wachtkanaal

en: Control Group
nl: Beheergroep

en: Unit
nl: Eenheid

en: Session
nl: Sessie

note: TRANSLATORS: Seat = i.e. the physical seat the session of the process belongs to, only for multi-seat environments. See http://en.wikipedia.org/wiki/Multiseat_configuration
en: Seat
nl: Zetel

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Disk Read Total
nl: Leesacties schijf totaal

en: Disk Write Total
nl: Schrijfacties schijf totaal

en: Disk Read
nl: Leesacties schijf

en: Disk Write
nl: Schrijfacties schijf

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Load averages for the last 1, 5, 15 minutes: %0.2f, %0.2f, %0.2f
nl: Gemiddelde belasting gedurende de laatste 1, 5, 15 minuten: %0.2f, %0.2f, %0.2f

en: N/A
nl: N/B

en: Process Properties
nl: Proceseigenschappen

en: Properties of process "%s" (PID %u):
nl: Eigenschappen van proces '%s' (PID %u):

note: Translators: The first string parameter is release version (codename), * the second one is the architecture, 32 or 64-bit
en: Release %s %s
nl: Versie %s %s

note: Translators: The string parameter is the architecture, 32 or 64-bit
en: %s Version
nl: %s Versie

note: Translators: The string parameter is release version (codename)
en: Release %s
nl: Uitgave %s

note: translators: This is the type of architecture, for example: * "64-bit" or "32-bit"
en: %d-bit
nl: %d bit

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Kernel %s
nl: Systeemkern %s

note: hardware section
en: Hardware
nl: Apparatuur

en: Memory:
nl: Geheugen:

en: Graphics:
nl: Grafisch systeem:

note: disk space section
en: System Status
nl: Systeemstatus

en: Available disk space:
nl: Beschikbare schijfruimte:

en: Today %l:%M %p
nl: Vandaag %l:%M %p

en: Yesterday %l:%M %p
nl: Gisteren %l:%M %p

en: Running
nl: Actief

en: Stopped
nl: Gestaakt

en: Uninterruptible
nl: Niet-onderbreekbaar

en: Sleeping
nl: Slapend
