mate-system-monitor 1.26.0 - en to nso translation catalogue (24 entries)

en: Type
nso: Mohuta

en: Title
nso: Sehlogo

en: Received invalid color data
nso: E amogetše tsebišo yeo e sego nakong ya mmala

en: _Edit
nso: _Lokiša

en: _View
nso: _Lebelela

en: _Help
nso: _Thušo

en: _Quit
nso: _Tlogela

en: _Preferences
nso: _Tše ratwago

en: Configure the application
nso: Fetola sebopego sa tirišo

en: _Properties
nso: _Dipharologantšho

en: _Contents
nso: _Dikagare

en: _About
nso: _Ka ga

en: About this application
nso: Ka ga tirišo ye

note: procman_create_sysinfo_view();
en: System
nso: Tshepedio

en: Error
nso: Phošo

en: Filename
nso: Leina la faele

note: The default accelerator collides with the default close accelerator.
en: C_lear
nso: P_humola

en: unknown type
nso: mohuta o sa tsebjwego

en: Behavior
nso: Boitshwaro

en: Icon
nso: Leswao

en: User
nso: Modiriši

en: ID
nso: Boitsebišo

en: Owner
nso: Mong

en: Unknown
nso: Ga e tsebje
