mate-system-monitor 1.26.0 - en to rw translation catalogue (20 entries)

en: Device
rw: Ububiko

en: Directory
rw: Ububiko

en: Type
rw: Ubwoko

en: Total
rw: Igiteranyo

en: Free
rw: Kigenga

en: Title
rw: Umutwe

en: Normal
rw: Bisanzwe

en: Memory
rw: Ububiko

note: procman_create_sysinfo_view();
en: System
rw: Sisitemu

en: Error
rw: Ikosa

en: Filename
rw: Izina ry'idosiye

en: Flags
rw: Amabendera

en: Object
rw: Igikoresho

en: Behavior
rw: imyitwarire

en: Note:
rw: Ibisobanuro:

en: Icon
rw: Agashushondanga

en: User
rw: Ukoresha

en: Status
rw: Imimerere

en: Unknown
rw: Kitazwi

en: Stopped
rw: Kyahagariswe
