mate-system-monitor 1.26.0 - en to tt translation catalogue (14 entries)

en: Title
tt: Başlıq

en: _Edit
tt: Ü_zgärtü

en: _View
tt: _Küreneş

en: _Help
tt: _Yärdäm

en: _Quit
tt: _Çığış

en: Configure the application
tt: Bu yazılımnı caylaw

en: _Properties
tt: Ü_zençälege

en: _Contents
tt: _Eçtälek

en: _About
tt: _Turında

en: About this application
tt: Bu yazılım turında

en: Error
tt: Xata

en: Filename
tt: Birem adı

note: The default accelerator collides with the default close accelerator.
en: C_lear
tt: _Buşat

en: User
tt: Qullanuçı
