mate-system-monitor 1.26.0 - en to ug translation catalogue (71 entries)

en: System Monitor
ug: سىستېما كۆزەتكۈچ

en: Device
ug: ئۈسكىنە

en: Directory
ug: مۇندەرىجە

en: Type
ug: تىپ

en: Total
ug: جەمئىي

en: Free
ug: بوش

en: Available
ug: ئىشلەتكىلى بولىدۇ

en: Used
ug: ئىشلىتىلگىنى

en: Title
ug: تېما

en: Pick a Color
ug: رەڭ ئال

en: Current Color
ug: ھازىرقى رەڭ

en: The selected color
ug: تاللانغان رەڭ

en: Received invalid color data
ug: ئىناۋەتسىز رەڭ سانلىق مەلۇماتى تاپشۇرۇۋالدى

en: _Edit
ug: تەھرىر(_E)

en: _View
ug: كۆرۈش(_V)

en: _Help
ug: ياردەم(_H)

en: _Quit
ug: ئاخىرلاشتۇرۇش(_Q)

en: Quit the program
ug: پروگراممىدىن چېكىنىش

en: _Preferences
ug: مايىللىق(_P)

en: Configure the application
ug: قوللىنىشچان پروگرامما سەپلەش

en: _Refresh
ug: يېڭىلا(_R)

note: Translators: this means 'Files that are open' (open is no verb here
en: Open _Files
ug: ئوچۇق ھۆججەتلەر

en: _Properties
ug: خاسلىق(_P)

en: _Contents
ug: مەزمۇن(_C)

en: Open the manual
ug: چۈشەندۈرۈش ماتېرىيالىنى ئېچىش

en: _About
ug: ھەققىدە(_A)

en: About this application
ug: بۇ قوللىنىشچان پروگرامما ھەققىدە

en: High
ug: يۇقىرى

en: Normal
ug: نورمال

en: Low
ug: تۆۋەن

en: Custom
ug: ئىختىيارى

en: CPU History
ug: تارىخى CPU

en: Memory and Swap History
ug: ئىچكى ساقلىغۇچ ۋە ۋاقىتلىق ساقلىغۇچنىڭ تارىخى

en: Memory
ug: ئەسلەك

en: Network History
ug: توردىن كىرىپ-چىقىشنىڭ تارىخى

note: procman_create_sysinfo_view();
en: System
ug: سىستېما

en: File Systems
ug: ھۆججەت سېستىمىسى

en: Error
ug: خاتالىق

en: Filename
ug: ھۆججەت ئاتى

note: The default accelerator collides with the default close accelerator.
en: C_lear
ug: تازىلا(_L)

note: xgettext: virtual memory start
en: VM Start
ug: مەۋھۇم ساقلىغۇچنىڭ بېشى

note: xgettext: virtual memory end
en: VM End
ug: مەۋھۇم ساقلىغۇچنىڭ ئاخىرى

note: xgettext: virtual memory syze
en: VM Size
ug: مەۋھۇم ساقلىغۇچنىڭ ئۆلچىمى

en: file
ug: ھۆججەت

en: unknown type
ug: ناتونۇش تۈر

en: Open Files
ug: ئوچۇق ھۆججەتلەر

en: Saves the currently viewed tab
ug: نۆۋەتتە كۆرۈۋاتقان جەدۋەلنى ساقلاش

en: Default graph cpu color
ug: نىڭ ئەسلى رەڭگى CPU گرافىكتىكى

en: Default graph swap color
ug: گرافىكتىكى ۋاقىتلىق ساقلىغۇچنىڭ ئەسلى رەڭگى

en: System Monitor Preferences
ug: سىستېما كۆزەتكۈچ مايىللىقى

en: Behavior
ug: ئادەت

en: Graphs
ug: گرافىك

en: Note:
ug: :دىققەت

en: Icon
ug: سىنبەلگە

en: User
ug: ئىشلەتكۈچى

en: Status
ug: ھالەت

en: Virtual Memory
ug: مەۋھۇم ئىچكى ساقلىغۇچ

en: Command Line
ug: بۇيرۇق قۇرى

en: Owner
ug: ئىگىدار

en: Priority
ug: ئالدىنلىق

en: N/A
ug: ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: Unknown
ug: نامەلۇم

note: hardware section
en: Hardware
ug: قاتتىق دېتال

en: Today %l:%M %p
ug: بۈگۈن %p%l:%M

en: Yesterday %l:%M %p
ug: تۈنۈگۈن %p%l:%M

en: %a %l:%M %p
ug: %p%l:%M (%a)

en: Running
ug: ئىشلەۋاتقان

en: Stopped
ug: توختاپ قالغان

en: Zombie
ug: قېتىپ قالغان

en: Uninterruptible
ug: چېقىلىشقا بولمايدىغان

en: Sleeping
ug: ئۇخلاۋاتقان
