mate-system-monitor 1.26.0 - en to uk translation catalogue (315 entries)

en: MATE System Monitor
uk: Системний монітор MATE

en: A Process and resource monitor for MATE Desktop
uk: Монітор процесів і ресурсів середовища MATE

en: MATE System Monitor allows to graphically view and manipulate the running processes on your system. It also provides an overview of available resources, such as CPU and memory.
uk: MATE System Monitor дозволяє графічно переглядати та керувати запущеними процесами у вашій системі. Він також надає огляд доступних ресурсів, таких як центральний процесор і пам'ять.

en: MATE System Monitor is a fork of GNOME System Monitor and part of the MATE Desktop Environment. If you would like to know more about MATE and System Monitor, please visit the project's home page.
uk: MATE System Monitor є відгалуженням системного монітора GNOME та частиною робочого середовища MATE. Якщо ви волієте дізнатись більше про MATE та System Monitor, відвідайте домашню сторінку проєкту.

en: System Monitor
uk: Системний монітор

en: View current processes and monitor system state
uk: Перегляд поточних процесів і контроль стану системи

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;system;monitor;process;list;view;current;resources;
uk: MATE;система;монітор;процес;перелік;перегляд;поточний;ресурси;

en: Kill process
uk: Вбити процес

en: Privileges are required to control other users' processes
uk: Для керування процесами инших користувачів потрібні додаткові привілеї

en: Renice process
uk: Змінити пріоритет процесу

en: Privileges are required to change the priority of processes
uk: Для зміни пріоритету процесів потрібно мати додаткові привілеї

en: Show the System tab
uk: Показати вкладку Система

en: Show the Processes tab
uk: Показати вкладку Процеси

en: Show the Resources tab
uk: Показати вкладку Ресурси

en: Show the File Systems tab
uk: Показати вкладку Файлові системи

en: System Monitor is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
uk: Системний монітор — безкоштовне програмне забезпечення; ви можете розповсюджувати його та/чи змінювати відповідно до умов Загальної публічної ліцензії GNU, оголошених Фундацією вільного програмного забезпечення; чи версії 2 Ліцензії, чи (за вашим бажанням) будь-якої пізнішої версії.

en: System Monitor is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
uk: System Monitor поширюється зі сподіванням, що він буде корисним, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ЗАПОРУК; Навіть не маючи на увазі запоруку ПРОДУКЦІЙНОСТИ, чи ПРИДАТНОСТИ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ. Детальніше див. У Загальній публічній ліцензії GNU.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with System Monitor; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
uk: Ви повинні були отримати копію Генеральної публічної ліцензії GNU разом із System Monitor; якщо ні, пишіть до Фундації вільного програмного забезпечення, Inc., Франклін Стріт, 51, П'ятий поверх, Бостон, MA 02110-1301 США

en: About System Monitor
uk: Про системний монітор

en: Copyright © 2001-2004 Kevin Vandersloot
    Copyright © 2005-2007 Benoît Dejean
    Copyright © 2011-2020 MATE developers
uk: Авторське право © 2001-2004 Кевін Вандерслут
    Авторське право © 2005-2007 Бенуа Дежан
    Авторське право © 2011-2020 Розробники MATE

en: Device
uk: Пристрій

en: Directory
uk: Каталог

en: Type
uk: Тип

en: SubVolume
uk: ПідТом

en: Total
uk: Усього

en: Free
uk: Вільно

en: Available
uk: Доступно

en: Used
uk: Використано

en: Fraction
uk: Доля

note: TRANSLATORS: description of the pie color picker's (mem, swap) filled percentage property
en: Percentage full for pie color pickers
uk: Повний відсоток для секторної кольорової діаграми

en: Title
uk: Заголовок

en: The title of the color selection dialog
uk: Заголовок діалогу вибору кольору

en: Pick a Color
uk: Оберіть колір

en: Current Color
uk: Поточний колір

en: The selected color
uk: Обраний колір

en: Type of color picker
uk: Тип обрання кольору

en: Received invalid color data
uk: Отримано некоректні дані кольору

en: Click to set graph colors
uk: Кнапайте для зміни кольорів графіку

note: xgettext: noun, top level menu. "File" did not make sense for system-monitor
en: _Monitor
uk: _Монітор

en: _Edit
uk: _Зміни

en: _View
uk: _Перегляд

en: _Help
uk: _Допомога

en: Search for _Open Files
uk: Знайти _відкриті файли

en: Search for open files
uk: Пошук відкритих файлів

en: _Quit
uk: _Вийти

en: Quit the program
uk: Вийти з програми

en: _Stop Process
uk: З_упинити процес

en: Stop process
uk: Зупинити процес

en: _Continue Process
uk: _Продовжити процес

en: Continue process if stopped
uk: Продовжити зупинений процес

en: Force process to finish normally
uk: Коректно завершити процес

en: Force process to finish immediately
uk: Завершити процес негайно

en: _Change Priority
uk: _Змінити пріоритет

en: Change the order of priority of process
uk: Змінити пріоритет процесу

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: Configure the application
uk: Налаштувати програму

en: _Refresh
uk: _Оновити

en: Refresh the process list
uk: Оновити перелік процесів

en: _Memory Maps
uk: Мапи _пам'яти

en: Open the memory maps associated with a process
uk: Перегляд мап пам'яти, що відповідають процесу

note: Translators: this means 'Files that are open' (open is no verb here
en: Open _Files
uk: Відкриті _файли

en: View the files opened by a process
uk: Переглянути файли, що відкриті процесом

en: _Properties
uk: В_ластивості

en: View additional information about a process
uk: Переглянути додаткову інформацію про процес

en: _Contents
uk: _Зміст

en: Open the manual
uk: Відкрити довідку

en: _About
uk: _Про програму

en: About this application
uk: Про цю програму

en: _Dependencies
uk: _Залежності

en: Show parent/child relationship between processes
uk: Показувати ієрархічні залежності процесів

en: _Active Processes
uk: _Активні процеси

en: Show active processes
uk: Показувати активні процеси

en: A_ll Processes
uk: _Усі процеси

en: Show all processes
uk: Показувати всі процеси

en: M_y Processes
uk: _Мої процеси

en: Show only user-owned processes
uk: Показати лише власні процеси користувача

en: Very High
uk: Дуже високий

en: Set process priority to very high
uk: Встановити дуже високий пріоритет процесу

en: High
uk: Висока

en: Set process priority to high
uk: Встановити високий пріоритет процесу

en: Normal
uk: Початкове

en: Set process priority to normal
uk: Встановити звичайний пріоритет процесу

en: Low
uk: Низька

en: Set process priority to low
uk: Встановити низький пріоритет процесу

en: Very Low
uk: Дуже низький

en: Set process priority to very low
uk: Встановити дуже низький пріоритет процесу

en: Custom
uk: Инше

en: Set process priority manually
uk: Встановити пріритет процесу вручну

en: End _Process
uk: _Завершити процес

note: Translators: color picker title, %s is CPU, Memory, Swap, Receiving, Sending
en: Pick a Color for '%s'
uk: Обрати колір для '%s'

en: CPU History
uk: Історія ЦП

en: CPU
uk: ЦП

en: CPU%d
uk: ЦП%d

en: Memory and Swap History
uk: Дієпис пам'яти та свопінґу

en: Memory
uk: Пам'ять

en: Swap
uk: Своп

en: Network History
uk: Дієпис мережі

en: Receiving
uk: Отримання

en: Total Received
uk: Усього отримано

en: Sending
uk: Надсилання

en: Total Sent
uk: Усього надіслано

note: procman_create_sysinfo_view();
en: System
uk: Система

en: Processes
uk: Процеси

en: Resources
uk: Ресурси

en: File Systems
uk: Файлові системи

en: not available
uk: недоступно

note: xgettext: 540MiB (53 %) of 1.0 GiB
en: %s (%.1f%%) of %s
uk: %s (%.1f%%) з %s

en: Error
uk: Помилка

en: '%s' is not a valid Perl regular expression.
uk: '%s' не є коректним регулярним виразом Perl.

en: Process
uk: Процеси

en: Filename
uk: Назва файлу

note: gtk_window_set_modal(GTK_WINDOW(dialog), TRUE);
en: Search for Open Files
uk: Пошук відкритих файлів

en: _Name contains:
uk: _Назва містить:

note: The default accelerator collides with the default close accelerator.
en: C_lear
uk: О_чистити

en: Case insensitive matching
uk: Враховувати регістр

en: S_earch results:
uk: _Результати пошуку:

note: xgettext: virtual memory start
en: VM Start
uk: Початок ВП

note: xgettext: virtual memory end
en: VM End
uk: Кінець ВП

note: xgettext: virtual memory syze
en: VM Size
uk: Розмір ВП

en: Flags
uk: Прапори

note: xgettext: virtual memory offset
en: VM Offset
uk: Зсув ВП

note: xgettext: memory that has not been modified since it has been allocated
en: Private clean
uk: Приватна чиста

note: xgettext: memory that has been modified since it has been allocated
en: Private dirty
uk: Приватна змінена

note: xgettext: shared memory that has not been modified since it has been allocated
en: Shared clean
uk: Спільна чиста

note: xgettext: shared memory that has been modified since it has been allocated
en: Shared dirty
uk: Спільна змінена

en: Inode
uk: I-вузол

en: Memory Maps
uk: Мапи пам'яти

en: _Memory maps for process "%s" (PID %u):
uk: Мап _пам'яти процесу "%s" (PID %u):

en: file
uk: файл

en: pipe
uk: канал

en: IPv6 network connection
uk: мережне з'єднання IPv6

en: IPv4 network connection
uk: мережне з'єднання IPv4

en: local socket
uk: локальний сокет

en: unknown type
uk: невідомий тип

en: Object
uk: Об'єкт

en: Open Files
uk: Відкрити файли

en: _Files opened by process "%s" (PID %u):
uk: _Файли відкриті процесом "%s" (PID %u):

en: Main window size and position in the form (width, height, xpos, ypos)
uk: Розмір основного вікна та позиція у формі (ширина, висота, координати х, координати у)

en: If TRUE, main window will open maximized, and saved size and position values are ignored.
uk: Якщо цей ключ має значення ІСТИНА, головне вікно відкривається розгорнутим, раніше збережений розмір і положення вікна нехтуються.

en: Show process dependencies in tree form
uk: Показувати залежності процесів у вигляді дерева

en: Solaris mode for CPU percentage
uk: Режим Solaris для показника використання процесора

en: If TRUE, system-monitor operates in 'Solaris mode' where a task's CPU usage is divided by the total number of CPUs. Otherwise, it operates in 'Irix mode'.
uk: Якщо значення TRUE, тоді системний монітор діє у "режимі Solaris", де використання ЦПП певною задачею розділено між загальною кількістю процесорів. У иншому випадку він діє у "режимі Irix".

en: Enable/Disable smooth refresh
uk: Увімкнути/вимкнути плавне оновлення

en: Show warning dialog when killing processes
uk: Показувати діалог попередження при знищенні процесів

en: Time in milliseconds between updates of the process view
uk: Період оновлення огляду процесів (у мілісекундах)

en: Time in milliseconds between updates of the graphs
uk: Період оновлення графіків (у мілісекундах)

en: Whether information about all file systems should be displayed
uk: Чи буде показано інформацію про всі файлові системи

en: Whether to display information about all file systems (including types like 'autofs' and 'procfs'). Useful for getting a list of all currently mounted file systems.
uk: Чи показувати інформацію про всі файлові системи (включаючи такі типи, як 'autofs' і 'procfs'). Корисно для отримання переліку всіх встановлених на дану мить файлових систем.

en: Time in milliseconds between updates of the devices list
uk: Період оновлення переліку пристроїв (у мілісекундах)

en: Determines which processes to show by default. 0 is All, 1 is user, and 2 is active
uk: Визначає, які процеси показувати усталено. 0 - усі, 1 - користувача, 2 - активні

en: Saves the currently viewed tab
uk: Зберігає поточну активну вкладку

en: 0 for the System Info, 1 for the processes list, 2 for the resources and 3 for the disks list
uk: 0 — інформація про систему, 1 — перелік процесів, 2 — ресурсів, 3 — дисків

en: Default graph CPU color
uk: Типовий колір графіка ЦП

en: Default graph cpu color
uk: Типовий колір графіка ЦП

en: Default graph memory color
uk: Типовий колір графіку пам'яти

en: Default graph swap color
uk: Типовий колір графіку підкачки

en: Default graph incoming network traffic color
uk: Типовий колір графіку вхідного трафіку мережі

en: Default graph outgoing network traffic color
uk: Типовий колір графіку вихідного трафіку мережі

en: Show network traffic in bits
uk: Показувати трафік мережі у бітах

en: Process view sort column
uk: Стовпчик ґатункування переліку процесів

en: Process view columns order
uk: Порядок стовпчиків перегляду процесів

en: Process view sort order
uk: Порядок ґатункування переліку процесів

en: Width of process 'Name' column
uk: Ширина стовпчика ім'я процесу

en: Show process 'Name' column on startup
uk: Показувати стовпчик ім'я процесу при запуску

en: Width of process 'User' column
uk: Ширина стовпчика користувача процесу

en: Show process 'User' column on startup
uk: Показувати стовпчик користувача процесу при запуску

en: Width of process 'Status' column
uk: Ширина стовпчика стану процесу

en: Show process 'Status' column on startup
uk: Показувати стовпчик стану процесу при запуску

en: Width of process 'Virtual Memory' column
uk: Ширина стовпчика віртуальної пам’яти процесу

en: Show process 'Virtual Memory' column on startup
uk: Показувати стовпчик віртуальної пам’яти процесу при запуску

en: Width of process 'Resident Memory' column
uk: Ширина стовпчика резидентної пам’яти процесу

en: Show process 'Resident Memory' column on startup
uk: Показувати стовпчик резидентної пам’яти процесу при запуску

en: Width of process 'Writable Memory' column
uk: Ширина стовпчика доступної для запису пам’яти процесу

en: Show process 'Writable Memory' column on startup
uk: Показувати стовпчик доступної для запису пам’яти процесу при запуску

en: Width of process 'Shared Memory' column
uk: Ширина стовпчика розділюваної пам’яти процесу

en: Show process 'Shared Memory' column on startup
uk: Показувати стовпчик розділюваної пам’яти процесу при запуску

en: Width of process 'X Server Memory' column
uk: Ширина стовпчика пам’яти X-сервера для процесу

en: Show process 'X Server Memory' column on startup
uk: Показувати стовпчик пам’яти X-сервера для процесу при запуску

en: Width of process '% CPU' column
uk: Ширина стовпчика "% ЦП" процесу

en: Show process '% CPU' column on startup
uk: Показувати стовпчик "ЦП" процесу на старті

en: Width of process 'CPU Time' column
uk: Ширина стовпчика "Часу зайнятості ЦП" процесом

en: Show process 'CPU Time' column on startup
uk: Показувати стовпчик "Часу зайнятості ЦП" процесом на старті

en: Width of process 'Started' column
uk: Ширина стовпчика запущених процесів

en: Show process 'Started' column on startup
uk: Показувати стовпчик запущених процесів при запуску

en: Width of process 'Nice' column
uk: Ширина стовпчика пріоритету процесу

en: Show process 'Nice' column on startup
uk: Показувати стовпчик пріоритету процесу при запуску

en: Width of process 'ID' column
uk: Ширина стовпчика «ID» процесу

en: Show process 'ID' column on startup
uk: Показувати стовпчик «ID» процесу при запуску

en: Width of process 'Security Context' column
uk: Ширина стовпчика 'Контекст безпеки' процесу

en: Show process 'Security Context' column on startup
uk: Показувати стовпчик контексту безпеки при запуску

en: Width of process 'Command Line' column
uk: Ширина стовпчика 'Командний рядок' процесу

en: Show process 'Command Line' column on startup
uk: Показувати стовпчик 'Командний рядок'  процесу при запуску

en: Width of process 'Memory' column
uk: Ширина стовпчика «Пам’ять» процесу

en: Show process 'Memory' column on startup
uk: Показувати стовпчик «Пам’ять» процесу при запуску

en: Width of process 'Waiting Channel' column
uk: Ширина стовпчика очікування каналу процесу

en: Show process 'Waiting Channel' column on startup
uk: Показувати стовпчик очікування каналу процесу при запуску

en: Width of process 'Control Group' column
uk: Ширина стовпчика «Група керування» процесу

en: Show process 'Control Group' column on startup
uk: Показувати стовпчик «Група керування» процесу при запуску

en: Width of process 'Unit' column
uk: Ширина стовпчика «Юніт» процесу

en: Show process 'Unit' column on startup
uk: Показувати стовпчик «Юніт» процесу при запуску

en: Width of process 'Session' column
uk: Ширина стовпчика «Сесія» процесу

en: Show process 'Session' column on startup
uk: Показувати стовпчик «Сесія» при запуску

en: Width of process 'Seat' column
uk: Ширина стовпчика «Робоче місце» процесу

en: Show process 'Seat' column on startup
uk: Показувати стовпчик «Робоче місце» при запуску

en: Width of process 'Owner' column
uk: Ширина стовпчика власника процесу

en: Show process 'Owner' column on startup
uk: Показувати стовпчик «Власник» процесу при запуску

en: Width of process “Disk Write Total” column
uk: Ширина стовпця "Загальна кількість записів диска"

en: Show process “Disk Write Total” column on startup
uk: Показати стовпець "Загальна кількість записів диска" під час запуску

en: Width of process “Disk Read Total” column
uk: Ширина стовпця "Загальна кількість прочитаних дисків"

en: Show process “Disk Read Total” column on startup
uk: Показати стовпець "Загальна кількість прочитаних дисків" під час запуску

en: Width of process “Disk Read” column
uk: Ширина стовпця "Читання диска"

en: Show process “Disk Read” column on startup
uk: Показати стовпець “Читання диска” під час запуску

en: Width of process “Disk Write” column
uk: Ширина стовпця 'Запис диска'

en: Show process “Disk Write” column on startup
uk: Показати стовпець “Запис диска” під час запуску

en: Width of process “Priority” column
uk: Ширина стовпця 'Пріоритет'

en: Show process “Priority” column on startup
uk: Показати стовпець 'Пріоритет' процесу під час запуску

en: Disk view sort column
uk: Стовпчик ґатункування перегляду диска

en: Disk view sort order
uk: Порядок ґатункування вигляду диска

en: Disk view columns order
uk: Порядок стовпчиків перегляду диска

en: Width of disk view 'Device' column
uk: Ширина стовпчика «Пристрій» для дисків

en: Show disk view 'Device' column on startup
uk: Показувати стовпчик «Пристрій» для дисків при запуску

en: Width of disk view 'Directory' column
uk: Ширина стовпчика «Директорія» для дисків

en: Show disk view 'Directory' column on startup
uk: Показувати стовпчик «Директорія» для дисків при запуску

en: Width of disk view 'Type' column
uk: Ширина стовпчика «Тип» для дисків

en: Show disk view 'Type' column on startup
uk: Показувати стовпчик «Тип» для дисків при запуску

en: Width of disk view 'SubVol' column
uk: Ширина стовпчика "ПідТом" для дисків

en: Show disk view 'SubVol' column on startup
uk: Показувати в огляді дисків стовпчик "ПідТом" на старті

en: Width of disk view 'Total' column
uk: Ширина стовпчика «Усього» для дисків

en: Show disk view 'Total' column on startup
uk: Показувати стовпчик «Усього» для дисків при запуску

en: Width of disk view 'Free' column
uk: Ширина стовпчика «Вільно» для дисків

en: Show disk view 'Free' column on startup
uk: Показувати стовпчик «Вільно» для дисків при запуску

en: Width of disk view 'Available' column
uk: Ширина стовпчика «Доступно» для дисків

en: Show disk view 'Available' column on startup
uk: Показувати стовпчик «Доступно» для дисків при запуску

en: Width of disk view 'Used' column
uk: Ширина стовпчика «Використано» для дисків

en: Show disk view 'Used' column on startup
uk: Показувати стовпчик «Використано» для дисків при запуску

en: Memory map sort column
uk: Стовпчик ґатункування мапи пам’яти

en: Memory map sort order
uk: Порядок ґатункування мапи пам’яти

en: Open files sort column
uk: Стовпчик ґатункування відкритих файлів

en: Open files sort order
uk: Порядок ґатункування відкритих файлів

en: System Monitor Preferences
uk: Параметри системного монітору

en: Behavior
uk: Поведінка

en: _Update interval in seconds:
uk: Інтервал _оновлення у секундах:

en: Enable _smooth refresh
uk: Увімкнути _плавне оновлення

en: Alert before ending or _killing processes
uk: Попереджувати перед за_вершенням, чи зняттям процесу

en: _Divide CPU usage by CPU count
uk: _Розділити використання ЦП за кількістю ЦП

en: Information Fields
uk: Інформаційні поля

en: Process i_nformation shown in list:
uk: _Інформація про процеси з переліку:

en: Graphs
uk: Графіки

en: _Show network speed in bits
uk: _Показувати швидкість мережі у бітах

en: Show _all file systems
uk: Показати _всі файлові системи

en: File system i_nformation shown in list:
uk: Ін_формація про файлову систему з переліку:

en: Cannot change the priority of process with PID %d to %d.
    %s
uk: Не вдається змінити пріоритет процесу з  PID %d на %d.
    %s

en: Cannot kill process with PID %d with signal %d.
    %s
uk: Не вдається зняти процес PID %d за допомогою сигналу %d.
    %s

note: xgettext: primary alert message for killing single process
en: Are you sure you want to kill the selected process “%s” (PID: %u)?
uk: Ви впевнені, що волієте вбити обраний процес “%s” (PID: %u)?

note: xgettext: primary alert message for ending single process
en: Are you sure you want to end the selected process “%s” (PID: %u)?
uk: Ви впевнені, що волієте завершити обраний процес “%s” (PID: %u)?

note: xgettext: primary alert message for killing multiple processes
en: Are you sure you want to kill the %d selected processes?
uk: Ви впевнені, що волієте вбити %d обрані процеси?

note: xgettext: primary alert message for ending multiple processes
en: Are you sure you want to end the %d selected processes?
uk: Ви впевнені, що волієте закінчити %d обрані процеси?

note: xgettext: secondary alert message
en: Killing a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be killed.
uk: Завершення процесу може знищити дані, зламати сесію, чи призвести до безпекового ризику. Лише процеси, що не відповідають, повинні бути завершеними.

note: xgettext: secondary alert message
en: Ending a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be ended.
uk: Припинення процесу може знищити дані, зламати сесію, чи призвести до безпекового ризику. Лише процеси, що не відповідають, повинні бути припиненими.

en: (%s Priority)
uk: (%s Пріоритет)

en: Change Priority of Process “%s” (PID: %u)
uk: Змінити пріоритет процесу «%s» (PID: %u)

en: Change Priority of %d Selected Processes
uk: Змінити пріоритет %d обраних процесів

en: Change _Priority
uk: Змінити _пріоритет

en: _Nice value:
uk: _Рівень пріоритету:

en: Note:
uk: Нотатка:

en: The priority of a process is given by its nice value. A lower nice value corresponds to a higher priority.
uk: Рівень nice пов'язаний з пріоритетом процесу. Менший рівень nice відповідає вищому рівню процесу.

en: Icon
uk: Піктограма

en: Process Name
uk: Назва процесу

en: User
uk: Користувач

en: Status
uk: Статус

en: Virtual Memory
uk: Віртуальна пам'ять

en: Resident Memory
uk: Резидентна пам'ять

en: Writable Memory
uk: Записувана пам'ять

en: Shared Memory
uk: Спільна пам'ять

en: X Server Memory
uk: Пам'ять X-сервера

en: % CPU
uk: % ЦП

en: CPU Time
uk: Час ЦП

en: Started
uk: Запущено

en: Nice
uk: Рівень

en: Security Context
uk: Контекст безпеки

en: Command Line
uk: З командного рядка

note: xgettext: combined noun, the function the process is waiting in, see wchan ps(1)
en: Waiting Channel
uk: Канал очікування

en: Control Group
uk: Група керування

en: Unit
uk: Юніт

en: Session
uk: Сеанс

note: TRANSLATORS: Seat = i.e. the physical seat the session of the process belongs to, only for multi-seat environments. See http://en.wikipedia.org/wiki/Multiseat_configuration
en: Seat
uk: Робоче місце

en: Owner
uk: Власник

en: Disk Read Total
uk: Загальна кількість прочитаних дисків

en: Disk Write Total
uk: Загальний обсяг запису на диск

en: Disk Read
uk: Читання диска

en: Disk Write
uk: Запис на диск

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Load averages for the last 1, 5, 15 minutes: %0.2f, %0.2f, %0.2f
uk: Середнє навантаження за останні 1, 5, 15 хвилин: %0.2f, %0.2f, %0.2f

en: N/A
uk: Н/Д

en: Process Properties
uk: Властивості процесу

en: Properties of process "%s" (PID %u):
uk: Властивості процесу "%s" (PID %u):

note: Translators: The first string parameter is release version (codename), * the second one is the architecture, 32 or 64-bit
en: Release %s %s
uk: Випуск %s %s

note: Translators: The string parameter is the architecture, 32 or 64-bit
en: %s Version
uk: %s Версія

note: Translators: The string parameter is release version (codename)
en: Release %s
uk: Випуск %s

note: translators: This is the type of architecture, for example: * "64-bit" or "32-bit"
en: %d-bit
uk: %d-біт

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Kernel %s
uk: Ядро %s

note: hardware section
en: Hardware
uk: Апаратне забезпечення

en: Memory:
uk: Пам'ять:

en: Processor:
uk: Процесор:

en: Graphics:
uk: Графіка:

note: disk space section
en: System Status
uk: Стан системи

en: Available disk space:
uk: Доступний дисковий простір:

en: Today %l:%M %p
uk: Сьогодні %l:%M %p

en: Yesterday %l:%M %p
uk: Учора %l:%M %p

en: Running
uk: Запущено

en: Stopped
uk: Зупинено

en: Zombie
uk: Зомбі

en: Uninterruptible
uk: Неперерваний

en: Sleeping
uk: Очікування
