mate-system-monitor 1.26.0 - en to wa translation catalogue (30 entries)

en: System Monitor
wa: Corwaitoe do sistinme

en: Type
wa: Sôre

en: Title
wa: Tite

en: Received invalid color data
wa: Dinêye di coleur nén valide di rçuvowe

en: _Edit
wa: _Candjî

en: _View
wa: _Vey

en: _Help
wa: _Aidance

en: _Quit
wa: Moussî _foû

en: Quit the program
wa: Moussî foû do programe

en: _Preferences
wa: _Preferinces

en: Configure the application
wa: Apontyî li programe

en: _Properties
wa: _Prôpietés

en: _Contents
wa: Å d_vins

en: _About
wa: Å_d fwait

en: About this application
wa: Åd fwait di ç' programe chal

en: Normal
wa: Normå

en: Low
wa: Bas

en: Custom
wa: A vosse môde

en: Memory
wa: Memwere

note: procman_create_sysinfo_view();
en: System
wa: Sistinme

en: Error
wa: Aroke

en: Filename
wa: No do fitchî

note: The default accelerator collides with the default close accelerator.
en: C_lear
wa: _Netyî

en: unknown type
wa: sôre nén cnoxhowe

en: System Monitor Preferences
wa: Preferinces do corwaitoe do sistinme

en: Behavior
wa: Dujhance

en: User
wa: Uzeu

en: Status
wa: Estat

en: Command Line
wa: Roye di comande

en: Unknown
wa: Nén cnoxhou
