mate-system-monitor 1.26.0 - en to yo translation catalogue (14 entries)

en: Type
yo: Irúfẹ́

en: _Edit
yo: _Ṣàyẹ̀wò

en: _View
yo: _Òye

en: _Help
yo: _Ìrànwọ́

en: _Preferences
yo: _Àwọn ìkúndùǹ

en: _Properties
yo: _Àwọn Àbùdá

en: _Contents
yo: _Àwọn Àkóónú

en: _About
yo: _Nípa

note: The default accelerator collides with the default close accelerator.
en: C_lear
yo: P_arẹ́

en: unknown type
yo: irúfẹ́ àìmọ̀

en: Behavior
yo: Ìṣesí

en: Icon
yo: Áíkànnù

en: Owner
yo: Olóhun

en: Unknown
yo: Àìmọ̀
