mate-system-monitor 1.26.0 - en to zu translation catalogue (24 entries)

en: Type
zu: Uhlobo

en: Title
zu: Isihloko

en: Received invalid color data
zu: Uthole umbala ongasiyiwo

en: _Edit
zu: _Hlela

en: _View
zu: _Bheka

en: _Help
zu: _Usizo

en: _Quit
zu: _Phuma

en: _Preferences
zu: _Okuthandekayo

en: Configure the application
zu: Shintsha isimo sesithobo

en: _Properties
zu: _Izakhiwo

en: _Contents
zu: _Iziqikithi

en: _About
zu: _Nge

en: About this application
zu: Ngalesisithobo

note: procman_create_sysinfo_view();
en: System
zu: Uhlelo

en: Error
zu: Iphutha

en: Filename
zu: Igamahele

note: The default accelerator collides with the default close accelerator.
en: C_lear
zu: Ci_sha

en: unknown type
zu: uhlobo olungaziwa

en: Behavior
zu: Ukuziphatha

en: Icon
zu: Isilomo

en: User
zu: Umsebenzisi

en: ID
zu: Ukuzazisa

en: Owner
zu: Umnikazi

en: Unknown
zu: Ayaziwa
