mate-system-monitor 1.26.0 - en to lv translation catalogue (168 entries)

en: System Monitor
lv: Sistēmas pārraugs

en: View current processes and monitor system state
lv: Skatīt pašreizējos procesus un pārraudzīt sistēmas stāvokli

en: Show the System tab
lv: Rādīt sistēmas cilni

en: Device
lv: Ierīce

en: Directory
lv: Mape

en: Type
lv: Veids

en: Total
lv: Kopā

en: Free
lv: Brīvs

en: Available
lv: Pieejams

en: Used
lv: Izmantots

en: Fraction
lv: Daļa

en: Title
lv: Virsraksts

en: The title of the color selection dialog
lv: Krāsu izvēles loga virsraksts

en: Pick a Color
lv: Izvēlieties krāsu

en: Current Color
lv: Pašreizējā krāsa

en: The selected color
lv: Izvēlētā krāsa

en: Type of color picker
lv: Krāsu izvēles tips

en: Received invalid color data
lv: Saņemti nederīgi krāsas dati

en: Click to set graph colors
lv: Klikšķiniet, lai iestatītu grafika krāsu

note: xgettext: noun, top level menu. "File" did not make sense for system-monitor
en: _Monitor
lv: _Pārraugs

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _View
lv: _Skats

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: Search for _Open Files
lv: Meklēt atvērt_os failus

en: Search for open files
lv: Meklēt atvērtos failus

en: _Quit
lv: _Iziet

en: Quit the program
lv: Iziet no programmas

en: _Stop Process
lv: Apturēt proce_su

en: Stop process
lv: Apturēt procesu

en: _Continue Process
lv: _Turpināt procesu

en: Continue process if stopped
lv: Turpināt procesu, ja tas ir apturēts

en: Force process to finish normally
lv: Piespiest procesu beigties normāli

en: Force process to finish immediately
lv: Piespiest procesu beigties nekavējoties

en: Change the order of priority of process
lv: Mainīt procesa izpildes prioritāti

en: _Preferences
lv: _Iestatījumi

en: Configure the application
lv: Konfigurēt šo lietotni

en: _Refresh
lv: _Atsvaidzināt

en: Refresh the process list
lv: Atsvaidzināt procesu sarakstu

en: _Memory Maps
lv: At_miņas kartes

en: Open the memory maps associated with a process
lv: Parādīt ar procesu saistīto atmiņas karti

note: Translators: this means 'Files that are open' (open is no verb here
en: Open _Files
lv: Atvērtie _faili

en: View the files opened by a process
lv: Parādīt procesa atvērtos failus

en: _Properties
lv: _Parametri

en: _Contents
lv: _Saturs

en: Open the manual
lv: Atvērt rokasgrāmatu

en: _About
lv: P_ar

en: About this application
lv: Par šo lietotni

en: _Dependencies
lv: _Atkarības

en: Show parent/child relationship between processes
lv: Parādīt vecāks/bērns saites starp procesiem

en: _Active Processes
lv: _Aktīvie procesi

en: Show active processes
lv: Parādīt aktīvos procesus

en: A_ll Processes
lv: V_isi procesi

en: Show all processes
lv: Parādīt visus procesus

en: M_y Processes
lv: M_ani procesi

en: Very High
lv: Ļoti Augsts

en: High
lv: Augsts

en: Normal
lv: Parasts

en: Low
lv: Zems

en: Custom
lv: Pielāgots

en: End _Process
lv: Beigt _procesu

en: CPU History
lv: CPU noslodzes vēsture

en: Memory and Swap History
lv: Atmiņas un maiņvietas lietojuma vēsture

en: Memory
lv: Atmiņa

en: Swap
lv: Maiņvieta

en: Network History
lv: Tīkla noslodzes vēsture

en: Receiving
lv: Saņem

en: Total Received
lv: Kopā saņemts

en: Sending
lv: Nosūta

en: Total Sent
lv: Kopā nosūtīts

note: procman_create_sysinfo_view();
en: System
lv: Sistēma

en: Processes
lv: Procesi

en: Resources
lv: Resursi

en: File Systems
lv: Failsistēmas

en: Error
lv: Kļūda

en: Filename
lv: Faila nosaukums

note: gtk_window_set_modal(GTK_WINDOW(dialog), TRUE);
en: Search for Open Files
lv: Meklēt atvērtos failus

en: _Name contains:
lv: _Nosaukums satur:

note: The default accelerator collides with the default close accelerator.
en: C_lear
lv: At_saukt

en: Case insensitive matching
lv: Lielo-mazo burtu nejutīgs meklējums

en: S_earch results:
lv: M_eklēšanas rezultāti:

note: xgettext: virtual memory start
en: VM Start
lv: VA sākums

note: xgettext: virtual memory end
en: VM End
lv: VA beigas

note: xgettext: virtual memory syze
en: VM Size
lv: VA izmērs

en: Flags
lv: Karogi

note: xgettext: virtual memory offset
en: VM Offset
lv: VA nobīde

note: xgettext: memory that has not been modified since it has been allocated
en: Private clean
lv: Tīrā privātā

note: xgettext: memory that has been modified since it has been allocated
en: Private dirty
lv: Aizņemtā privātā

note: xgettext: shared memory that has not been modified since it has been allocated
en: Shared clean
lv: Brīvā koplietotā

note: xgettext: shared memory that has been modified since it has been allocated
en: Shared dirty
lv: Aizņemtā koplietotā

en: Memory Maps
lv: Atmiņas kartes

en: _Memory maps for process "%s" (PID %u):
lv: At_miņas kartes procesam "%s" (PID %u):

en: file
lv: fails

en: pipe
lv: caurule

en: IPv6 network connection
lv: IPv6 tīkla savienojums

en: IPv4 network connection
lv: IPv4 tīkla savienojums

en: local socket
lv: lokāla ligzda

en: unknown type
lv: nezināmais tips

en: Object
lv: Objekts

en: Open Files
lv: Atvērtie faili

en: _Files opened by process "%s" (PID %u):
lv: Procesa "%s atvērtie _faili (PID %u):

en: Show process dependencies in tree form
lv: Palaižot rādīt procesa atkarību koka kolonnu

en: Solaris mode for CPU percentage
lv: Solaris režīms CPU noslogojumam

en: Enable/Disable smooth refresh
lv: Aktivizēt/deaktivizēt gludeno atjaunināšanu

en: Show warning dialog when killing processes
lv: Parādīt brīdinājumu, pirms nogalināt procesus

en: Time in milliseconds between updates of the process view
lv: Laiks milisekundēs starp procesu skata atjauninājumiem

en: Time in milliseconds between updates of the graphs
lv: Laiks milisekundēs starp atjauninājumiem grafā

en: Time in milliseconds between updates of the devices list
lv: Laiks milisekundēs starp atjauninājumiem ierīču sarakstā

en: Determines which processes to show by default. 0 is All, 1 is user, and 2 is active
lv: Noskaidro, kuru procesu parādīt kā noklusēto. 0 ir visi, 1 ir lietotāja, un 2 ir aktīvie

en: Saves the currently viewed tab
lv: Saglābāt tekošo cilni

en: 0 for the System Info, 1 for the processes list, 2 for the resources and 3 for the disks list
lv: 0 sistēmas informācijai, 1 procesu sarakstam, 2 resursiem un 3 disku sarakstam

en: Default graph cpu color
lv: Noklusētā cpu grafika krāsa

en: Default graph swap color
lv: Noklusēta maiņvietas grafika krāsa

en: Default graph incoming network traffic color
lv: Noklusētā ienākošās tīkla plūsmas grafika krāsa

en: Default graph outgoing network traffic color
lv: Noklusētā izejošās tīkla plūsmas grafika krāsa

en: Process view sort column
lv: Procesu skata kārtošanas kolonna

en: Process view columns order
lv: Procesu skata kolonnu secība

en: Process view sort order
lv: Procesu skata kārtošanas secība

en: Width of process 'Waiting Channel' column
lv: Procesa 'gaidīšanas kanāla' kolonnas platums

en: Show process 'Waiting Channel' column on startup
lv: Palaižot rādīt procesa 'gaidīšanas kanāla' kolonnu

en: Disk view columns order
lv: Disku skata kolonnu secība

en: System Monitor Preferences
lv: Sistēmas pārrauga iestatījumi

en: Behavior
lv: Uzvedība

en: _Update interval in seconds:
lv: Atja_unošanas intervāls sekundēs:

en: Enable _smooth refresh
lv: Aktivizēt gludeno at_svaidzinājumu

en: Alert before ending or _killing processes
lv: Parādīt brīdinājumu, beidzot vai _nobeidzot procesus

en: Information Fields
lv: Informācijas lauki

en: Process i_nformation shown in list:
lv: Sarakstā redzamās i_nformācijas lauki:

en: Graphs
lv: Grafiki

en: File system i_nformation shown in list:
lv: Sarakstā redzamās failsistēmas i_nformācija:

en: Change _Priority
lv: Mainīt _prioritāti

en: _Nice value:
lv: _Jaukuma vērtība:

en: Note:
lv: Piezīme:

en: The priority of a process is given by its nice value. A lower nice value corresponds to a higher priority.
lv: Procesa prioritāte tiek veidota izmantojot šo jaukuma vērtību. Zemāka jaukuma vērtība dod augstāku prioritāti.

en: Icon
lv: Ikona

en: Process Name
lv: Procesa nosaukums

en: User
lv: Lietotājs

en: Status
lv: Statuss

en: Virtual Memory
lv: Virtuālā atmiņa

en: Resident Memory
lv: Pastāvīgā atmiņa

en: Writable Memory
lv: Rakstāmā atmiņa

en: Shared Memory
lv: Koplietotā atmiņa

en: X Server Memory
lv: X servera atmiņa

en: CPU Time
lv: CPU laiks

en: Started
lv: Palaists

en: Nice
lv: Jaukums

en: Security Context
lv: Drošības konteksts

en: Command Line
lv: Komandrinda

note: xgettext: combined noun, the function the process is waiting in, see wchan ps(1)
en: Waiting Channel
lv: Gaidīšanas kanāls

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Load averages for the last 1, 5, 15 minutes: %0.2f, %0.2f, %0.2f
lv: Vidēja slodze par pēdējām 1, 5, 15 minūtēm: %0.2f, %0.2f, %0.2f

en: N/A
lv: N/P

note: Translators: The string parameter is release version (codename)
en: Release %s
lv: Laidiens %s

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Kernel %s
lv: Kodols %s

note: hardware section
en: Hardware
lv: Aparatūra

en: Memory:
lv: Atmiņa:

en: Processor:
lv: Procesors:

en: Available disk space:
lv: Pieejamā diska vieta:

en: Today %l:%M %p
lv: Šodien %l:%M %p

en: Yesterday %l:%M %p
lv: Vakar %I:%M %p

en: %b %d %l:%M %p
lv: %d %b %l:%M %p

en: %b %d %Y
lv: %d %b %Y

en: Running
lv: Strādā

en: Stopped
lv: Apturēts

en: Zombie
lv: Zombijs

en: Uninterruptible
lv: Nepārtraucams

en: Sleeping
lv: Guļošs
