mate-system-monitor 1.26.0 - en to sc translation catalogue (5 entries)

en: A Process and resource monitor for MATE Desktop
sc: Unu monitor de protzessos e resursas pro MATE Desktop

en: Type
sc: Tipu

en: _About
sc: _A pitzu

en: Owner
sc: Mere

en: Unknown
sc: Disconnotu
