mate-system-monitor 1.26.0 - en to tk translation catalogue (22 entries)

en: Type
tk: Hil

en: Title
tk: Sözbaşi

en: _View
tk: _Görkez

en: _Quit
tk: _Çyk

en: Quit the program
tk: Programden çik

en: Configure the application
tk: Programi tenzim et

en: _Properties
tk: _Häsyýetler

en: _Contents
tk: _Mazmunlar

en: _About
tk: _Barada

en: About this application
tk: Bu progrma barada

en: Custom
tk: Şahsy

note: procman_create_sysinfo_view();
en: System
tk: Sistem

en: Error
tk: Hata

en: Filename
tk: Faýl ady

note: The default accelerator collides with the default close accelerator.
en: C_lear
tk: _Durla

en: unknown type
tk: natanyş hil

en: Open Files
tk: Faýllary Aç

en: Behavior
tk: Boluş

en: Icon
tk: Tymsal

en: User
tk: Ullançy

en: Owner
tk: Eýe

en: Unknown
tk: Natanyş
