mate-terminal 1.25.0 - en to af translation catalogue (99 entries)

en: MATE Terminal
af: MATE-terminaal

en: Disable connection to session manager
af: Deaktiveer konneksie na sessiebestuurder

en: Specify file containing saved configuration
af: Spesifiseer lêer wat gestoorde konfigurasie bevat

en: FILE
af: LÊER

en: Specify session management ID
af: Spesifiseer sessiebestuurs-ID

en: Session management options:
af: Sessiebestuurskeuses:

en: Show session management options
af: Wys keuses vir sessiebestuur

en: _Help
af: _Hulp

en: _Close
af: _Sluit

en: A_vailable encodings:
af: B_eskikbare enkoderings:

en: E_ncodings shown in menu:
af: E_nkoderings in kieslys vertoon:

note: Translators: This refers to the Delete keybinding option
en: Automatic
af: Outomaties

note: Translators: Scrollbar is: ...
en: Disabled
af: Gedeaktiveer

note: Translators: This is the name of a colour scheme
en: Custom
af: Pasgemaak

en: Find
af: Vind

en: _Search for:
af: _Soek vir:

en: _Match case
af: _Soek kassensitief

en: Match _entire word only
af: Soek slegs vir _volledige woord

en: Search _backwards
af: Deursoek _agteruit

en: _Wrap around
af: _Vou om

en: Keyboard Shortcuts
af: Sleutelbordkortpaaie

en: List of profiles
af: Profiellys

en: Background type
af: Agtergrondsoort

en: Background image
af: Agtergrondbeeld

en: Images
af: Beelde

en: _New
af: _Nuwe

en: Edit
af: Redigeer

en: _Delete
af: _Skrap

en: New Profile
af: Nuwe profiel

en: C_reate
af: S_kep

en: Profile _name:
af: Profiel_naam:

en: _Profile name:
af: _Profielnaam:

en: columns
af: kolomme

en: rows
af: rye

en: General
af: Algemeen

en: Colors
af: Kleure

en: Background
af: Agtergrond

en: lines
af: reëls

en: _Title:
af: _Titel:

en: _Password:
af: _Wagwoord:

en: Zoom In
af: Zoem in

en: Zoom Out
af: Zoem uit

en: Reset
af: Stel terug

en: Contents
af: Inhoud

en: View
af: Bekyk

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Delete Profile
af: Skrap profiel

en: Western
af: Westers

en: Central European
af: Sentraal Europees

en: South European
af: Suid-Europees

en: Baltic
af: Balties

en: Cyrillic
af: Cyrillies

en: Arabic
af: Arabies

en: Greek
af: Grieks

en: Hebrew Visual
af: Hebreeus visueel

en: Hebrew
af: Hebreeus

en: Turkish
af: Turks

en: Nordic
af: Noors

en: Celtic
af: Kelties

en: Romanian
af: Romeens

en: Unicode
af: Unikode

en: Armenian
af: Armeens

en: Chinese Traditional
af: Sjinees tradisioneel

en: Cyrillic/Russian
af: Cyrillies/Russies

en: Japanese
af: Japans

en: Korean
af: Koreaans

en: Chinese Simplified
af: Sjinees vereenvoudig

en: Georgian
af: Georgies

en: Cyrillic/Ukrainian
af: Cyrillies/Oekraïens

en: Gujarati
af: Goedjarati

en: Vietnamese
af: Viëtnamees

en: _Description
af: _Beskrywing

en: _Encoding
af: _Enkodering

en: GEOMETRY
af: VORM

en: Close tab
af: Sluit oortjie

en: There was an error displaying help
af: Daar was 'n fout met die vertoon van die hulp

en: _File
af: _Lêer

en: _Edit
af: R_edigeer

en: _View
af: _Bekyk

en: _Search
af: _Soek

en: _Copy
af: _Kopieer

en: _Paste
af: _Plak

en: Select _All
af: Selekteer _almal

en: Zoom _In
af: Zoem _in

en: Zoom _Out
af: Zoem _uit

en: _Normal Size
af: _Normale grootte

en: _Find...
af: _Vind...

en: Find Ne_xt
af: Vind vo_lgende

en: Find Pre_vious
af: Vind vor_ige

en: Go to _Line...
af: Gaan na _reël...

en: _Previous Tab
af: Vo_rige oortjie

en: _Next Tab
af: Vo_lgende oortjie

en: Move Tab _Left
af: Skuif oortjie _links

en: Move Tab _Right
af: Skuif oortjie _regs

en: _Contents
af: _Inhoud

en: _About
af: _Aangaande

en: _Open Link
af: _Open skakel

en: _Copy Link Address
af: Kopieer skakeladres
