mate-terminal 1.25.0 - en to et translation catalogue (516 entries)

en: MATE Terminal
et: MATE terminal

en: A terminal emulator for the MATE desktop environment
et: Terminaliemulaator MATE töölauakeskkonnale

en: MATE Terminal is a fork of GNOME Terminal and part of the MATE Desktop Environment. If you would like to know more about MATE and MATE Terminal, please visit the project's home page.
et: MATE Terminal on GNOME Terminali haru ja osa MATE töölauakeskkonnast. Kui soovite MATE ja MATE terminali kohta rohkem teada saada, külastage projekti kodulehte.

en: Use the command line
et: Kasuta käsurida

en: _Cancel
et: _Tühista

en: C_lose Window
et: Su_lge aken

en: Close this window?
et: Kas sulgeda see aken?

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühendumise keelamine

en: Specify file containing saved configuration
et: Määra salvestatud sätete fail

en: FILE
et: FAIL

en: Specify session management ID
et: Seansihalduse ID määramine

en: Session management options:
et: Seansihalduse valikud:

en: Show session management options
et: Seansihalduse valikute näitamine

en: Add or Remove Terminal Encodings
et: Terminali kooditabelite lisamine või eemaldamine

en: _Help
et: A_bi

en: _Close
et: _Sulge

en: A_vailable encodings:
et: _Saadaolevad kooditabelid:

en: E_ncodings shown in menu:
et: _Menüüs kuvatavad kooditabelid:

note: Translators: This refers to the Delete keybinding option
en: Automatic
et: Automaatne

note: Translators: This refers to the Delete keybinding option
en: Escape sequence
et: Paojada

note: Translators: This refers to the Delete keybinding option
en: TTY Erase
et: TTY puhastamine

note: Translators: Cursor shape: ...
en: Block
et: Kast

note: Translators: Cursor shape: ...
en: I-Beam
et: Püstkriips

note: Translators: Cursor shape: ...
en: Underline
et: Allakriipsutus

note: Translators: Cursor blink: ...
en: Use system settings
et: Vastavalt süsteemi sätetele

note: Translators: Cursor blink: ...
en: Always blink
et: Vilgub alati

note: Translators: Cursor blink: ...
en: Never blink
et: Ei vilgu kunagi

note: Translators: When command exits: ...
en: Exit the terminal
et: Väljutakse terminalist

note: Translators: When command exits: ...
en: Restart the command
et: Käivitatakse käsk uuesti

note: Translators: When command exits: ...
en: Hold the terminal open
et: Jäetakse terminal avatuks

note: Translators: Scrollbar is: ...
en: On the left side
et: Vasakus servas

note: Translators: Scrollbar is: ...
en: On the right side
et: Paremas servas

note: Translators: Scrollbar is: ...
en: Disabled
et: Keelatud

note: Translators: When terminal commands set their own titles: ...
en: Replace initial title
et: Asendab algse pealkirja

note: Translators: When terminal commands set their own titles: ...
en: Append initial title
et: Lisatakse algne pealkiri selle järele

note: Translators: When terminal commands set their own titles: ...
en: Prepend initial title
et: Lisatakse algne pealkiri selle ette

note: Translators: When terminal commands set their own titles: ...
en: Keep initial title
et: Jäetakse kuvamata

note: Translators: This is the name of a colour scheme
en: Linux console
et: Linuxi konsool

note: Translators: This is the name of a colour scheme
en: Custom
et: Kohandatud

en: Find
et: Otsimine

en: _Find
et: _Otsi

en: _Search for:
et: _Otsitav tekst:

en: _Match case
et: _Tõstutundlik

en: Match _entire word only
et: Kogu sõ_na peab vastavuses olema

en: Match as _regular expression
et: Otsitakse vastavust _regulaaravaldisele

en: Search _backwards
et: Otsitakse tagantpoolt _ettepoole

en: _Wrap around
et: _Lõppu (või algusesse) jõudmisel otsingut ei katkestata

en: Keyboard Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: _Enable menu access keys (such as Alt+F to open the File menu)
et: Kõik _menüü liikumisklahvid on lubatud (näiteks Alt-F failimenüü jaoks)

en: Enable the _menu shortcut key (F10 by default)
et: M_enüü kiirklahv on lubatud (vaikimisi F10)

en: _Shortcut keys:
et: _Kiirklahvid:

en: List of profiles
et: Profiilide nimekiri

en: List of profiles known to mate-terminal. The list contains strings naming subdirectories relative to /org/mate/terminal/profiles.
et: Mate-terminali profiilide nimekiri, mis koosneeb kataloogi /org/mate/terminal/profiles all olevate alamkataloogide nimedega stringidest.

en: Profile to use for new terminals
et: Uutes terminalides kasutatav profiil

en: Profile to be used when opening a new window or tab. Must be in profile_list.
et: Uue akna või kaardi avamisel kasutatav profiil. See nimi peab sisalduma ka võtmes profile_list.

en: Whether the menubar has access keys
et: Kas menüüribal näidatakse kiirklahvi või mitte

en: Whether to have Alt+letter access keys for the menubar. They may interfere with some applications run inside the terminal so it's possible to turn them off.
et: Kas menüüriba menüüdes näidatakse Alt+märk kiirklahvide vihjeid. Kuna see võib takistada mõne terminalis töötava rakenduse kasutamist, siis on seda võimalik välja lülitada.

en: Whether the standard GTK+ shortcut for menubar access is enabled
et: Kast standardne GTK+ kiirklahv menüüriba kasutamiseks on lubatud

en: Normally you can access the menubar with F10. This can also be customized via gtkrc (gtk-menu-bar-accel = "whatever"). This option allows the standard menubar accelerator to be disabled.
et: Tavaliselt saab menüüribale ligi F10 klahvi abil. Seda saab ka kohandada gtkrc abil (gtk-menu-bar-accel = "misiganes"). Selle võtme abil saab standardset menüüriba kiirklahvi keelata.

en: List of available encodings
et: Saadaolevate kooditabelite nimekiri

en: A subset of possible encodings are presented in the "Encoding" submenu. This is a list of encodings to appear there. The special encoding name "current" means to display the encoding of the current locale.
et: Võimalike kooditabelite alamhulk, mis on kasutatav "Kodeering" alammenüüst. Siinkirjeldatud nimekiri ilmub selles alammenüüs. Kooditabelite erinimi "current" tähendab käesoleva lokaadi kooditabelit.

en: Whether to ask for confirmation when closing terminal windows
et: Kas terminaliakende sulgemisel peab kinnitust küsima

en: Whether to ask for confirmation when closing a terminal window which has more than one open tab or any foreground subprocesses.
et: Kas terminali akna sulgemisel küsitakse kinnitust, kui selles on avatud mitu kaarti või selles jookseb mõni programm esiplaanil.

en: Close tabs with middle click
et: Kaartide sulgemine keskmise hiirenupu klõpsuga

en: If true, it enables the ability to close tabs using middle click.
et: Kui määratud, siis suletakse kaardid, kui nendel keskmise hiirenupuga klõpsata

en: Switch tabs with [Ctrl]+[Tab]
et: Kaartide vahetamine [ctrl] + [tab] klahviga

en: If true, it enables the ability to switch tabs using [Ctrl+Tab] and [Ctrl+Shift+Tab].
et: Kui märgitud, saab kaartide vahel vahetada [ctrl + tab] ja [ctrl + shift + tab] klahvidega.

[ctx: visible-name]
en: 'Default'
et: 'Vaikimisi'

en: Human-readable name of the profile
et: Profiili inimloetav nimi

en: Human-readable name of the profile.
et: Profiili inimloetav nimi.

en: Whether to show menubar in new windows/tabs
et: Kas uutel akendel ja kaartidel näidatakse menüüriba või mitte

en: True if the menubar should be shown in new windows, for windows/tabs with this profile.
et: Kui märgitud, siis selle profiili akende/kaartide uutel akendel tuleb menüüriba näidata.

en: Default color of text in the terminal
et: Terminali teksti vaikimisi värv

en: Default color of text in the terminal, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as "red").
et: Terminali teksti vaikimisi värv värvikirjeldusena (võib kasutada nii HTML-stiilis kuueteistkümnendarve kui ingliskeelseid värvinimetusi nagu "red").

en: Default color of terminal background
et: Terminali tausta vaikimisi värv

en: Default color of terminal background, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as "red").
et: Terminali tausta vaikimisi värv värvikirjeldusena (võib kasutada nii HTML-stiilis kuueteistkümnendarve kui ingliskeelseid värvinimetusi nagu "red")

en: Default color of bold text in the terminal
et: Terminali rasvase kirja vaikimisi värv

en: Default color of bold text in the terminal, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as "red"). This is ignored if bold_color_same_as_fg is true.
et: Terminali rasvase kirja vaikimisi värv värvikirjeldusena (võib kasutada nii HTML-stiilis kuueteistkümnendarve kui ingliskeelseid värvinimetusi nagu "red"). Kui bold_color_same_as_fg on märgitud, siis seda väärtust eiratakse.

en: Whether bold text should use the same color as normal text
et: Kas rasvast kirja peab näitama sama värviga kui tavalist kirja

en: If true, boldface text will be rendered using the same color as normal text.
et: Kui märgitud, siis renderdatakse rasvast kirja sama värviga, mida kasutatakse tavalise kirja puhul.

en: What to do with dynamic title
et: Mida teha dünaamilise pealkirjaga

en: If the application in the terminal sets the title (most typically people have their shell set up to do this), the dynamically-set title can erase the configured title, go before it, go after it, or replace it. The possible values are "replace", "before", "after", and "ignore".
et: Misa teha kui terminalis olev rakendus määrab pealkirja (kõige tüüpilisem sellekohane näide on kestprogramm). Võimalikud väärtused on "replace" (pealkiri asendatakse), "before" (dünaamiline pealkiri asetatakse määratud pealkirja ette), "after" (dünaamiline pealkiri asetatakse määratud pealkirja järele), ja "ignore" (dünaamilist pealkirja eiratakse).

en: Title for terminal
et: Terminali pealkiri

en: Title to display for the terminal window or tab. This title may be replaced by or combined with the title set by the application inside the terminal, depending on the title_mode setting.
et: Terminali aknale või kaardile kuvatav pealkiri. Seda pealkirja saab asendada või kombineerida terminalis töötava rakenduse poolt seatud pealkirjaga, sõltuvalt võtme title_mode väärtusest.

en: Whether to allow bold text
et: Kas jäme kiri on lubatud

en: If true, allow applications in the terminal to make text boldface.
et: Kui märgitud, siis on terminalis töötavatel rakendustel võimalik jämedat kirja väljastada.

en: Whether to silence terminal bell
et: Kas vaigistada terminali kellaheli

en: If true, don't make a noise when applications send the escape sequence for the terminal bell.
et: Kui märgitud, siis terminal ei reageeri piiksu tegemiseks mõeldud koodijadale.

en: Copy selection to clipboard
et: Valitud tekst kopeeritakse lõikelauale

en: If true, selection is automatically copied to clipboard buffer.
et: Kui märgitud, siis kopeeritakse valik automaatselt lõikelaua puhvrisse.

en: Characters that are considered "part of a word"
et: Märgid, mida arvestatakse kui "sõna osa"

en: When selecting text by word, sequences of these characters are considered single words. Ranges can be given as "A-Z". Literal hyphen (not expressing a range) should be the first character given.
et: Teksti sõnahaaval valimisel arvestatakse osade märkide jadad sõnadeks. Vahemikku saab määrata vormingus "A-Ü". Poolitusmärk (mida ei kasutata vahemiku määramiseks) peab olema esimese märgina.

en: Whether to use custom terminal size for new windows
et: Kas uutel akendel ja kaartidel kasutatakse terminalile kohandatud suurust või mitte

en: If true, newly created terminal windows will have custom size specified by default_size_columns and default_size_rows.
et: Kui märgitud, siis luuakse uued terminaliaknad võtmetes default_size_columns ja default_size_rows määratud suurusega.

en: Default number of columns
et: Vaikimisi veergude arv

en: Number of columns in newly created terminal windows. Has no effect if use_custom_default_size is not enabled.
et: Uute akende veergude arv. Toimib ainult juhul, kui use_custom_default_size on lubatud.

en: Default number of rows
et: Vaikimisi ridade arv

en: Number of rows in newly created terminal windows. Has no effect if use_custom_default_size is not enabled.
et: Uute akende ridade arv. Toimib ainult juhul, kui use_custom_default_size on lubatud.

en: Position of the scrollbar
et: Kerimisriba asukoht

en: Where to put the terminal scrollbar. Possibilities are "left", "right", and "hidden".
et: Terminali kerimisriba asukoht. Võimalikud asukohad on "left" (vasakul), "right" (paremal) ja "hidden" (peidus).

en: Number of lines to keep in scrollback
et: Tagasikerimise puhvri ridade arv

en: Number of scrollback lines to keep around. You can scroll back in the terminal by this number of lines; lines that don't fit in the scrollback are discarded. If scrollback_unlimited is true, this value is ignored.
et: Ridade arv, mida hoitakse tagasikerimiseks. Selle arvu võrra on terminalilt läbijooksnud ridu võimalik tagasi kerida. Kõik sellest puhvrist väljapoole jäävad read kustutatakse mälust. Kui scrollback_unlimited on märgitud, siis seda väärtust eiratakse.

en: Whether an unlimited number of lines should be kept in scrollback
et: Kas tagasikerimise puhvris hoitakse piiramatut arvu ridu või mitte

en: If true, scrollback lines will never be discarded. The scrollback history is stored on disk temporarily, so this may cause the system to run out of disk space if there is a lot of output to the terminal.
et: Kui märgitud, siis ei kustutata tagasikerimise puhvrist ühtegi rida. Tagasikerimise ajalugu salvestatakse ajutiselt kettale ja kui terminalis tekib väga palju ridu, siis võib kettaruum otsa saada.

en: Whether to scroll to the bottom when a key is pressed
et: Kas klahvivajutuse puhul tuleb kerida alla või mitte

en: If true, pressing a key jumps the scrollbar to the bottom.
et: Kui märgitud, siis klahvivajutusel hüpatakse kerimisriba allaossa.

en: Whether to scroll to the bottom when there's new output
et: Kas uue väljundi puhul tuleb kerida alla või mitte

en: If true, whenever there's new output the terminal will scroll to the bottom.
et: Kui märgitud, siis uue väljundi tekkimisel keritakse terminali sisu kõige alumisse otsa.

en: What to do with the terminal when the child command exits
et: Mida peab terminal alamkäsu lõpetamise korral ette võtma

en: Possible values are "close" to close the terminal, and "restart" to restart the command.
et: Võimalikud väärtused on "close" terminali sulgemiseks ja "restart" käsu taaskäivitamiseks.

en: Whether to launch the command in the terminal as a login shell
et: Kas terminali käsk käivitatakse sisselogimise kestana või mitte

en: If true, the command inside the terminal will be launched as a login shell. (argv[0] will have a hyphen in front of it.)
et: Kui märgitud, siis terminalis käivitatav käsk käivitatakse kestprogrammina (argv[0] ette lisatakse sidekriips).

en: Whether to run a custom command instead of the shell
et: Kohandatud käsu käivitamine kestprogrammi asemel

en: If true, the value of the custom_command setting will be used in place of running a shell.
et: Kui märgitud, siis custom_command võtme väärtuses olevat käsku kasutatakse kestprogrammi asemel käivitamiseks.

en: Whether to blink the cursor
et: Kas kursor peab plinkima või mitte

en: The possible values are "system" to use the global cursor blinking settings, or "on" or "off" to set the mode explicitly.
et: Võimalikud väärtused: "system" globaalsete kursorivilkumise sätete kasutamiseks, "on" vilkumise sisselülitamiseks ja "off" väljalülitamiseks.

en: The cursor appearance
et: Kursori kuju

en: The possible values are "block" to use a block cursor, "ibeam" to use a vertical line cursor, or "underline" to use an underline cursor.
et: Võimalikud väärtused: "block" kastikujulise kursori, "ibeam" püstkriipsukujulise kursori ja "underline" allkriipsukujulise kursori jaoks.

en: Custom command to use instead of the shell
et: Kestprogrammi käivitamise asemel kasutatav käsk

en: Run this command in place of the shell, if use_custom_command is true.
et: Kui use_custom_command on märgitud, siis käivitatakse kestprogrammi asemel see käsk.

en: Icon for terminal window
et: Terminaliakna ikoon

en: Icon to use for tabs/windows containing this profile.
et: Ikoon, mida selle profiili puhul kasutatakse kaartidel ja akendel

en: Palette for terminal applications
et: Palett terminalirakenduste jaoks

en: Terminals have a 16-color palette that applications inside the terminal can use. This is that palette, in the form of a colon-separated list of color names. Color names should be in hex format e.g. "#FF00FF"
et: Terminalides töötavate rakenduste käsutuses on on 16-värvusega palett, mis on kirjeldatud koolonitega eraldatud nimekirjana. Värvuste nimed võivad olla ka kuueteistkümnendkujul, näiteks "#FF00FF".

en: Font
et: Kirjatüüp

en: An Pango font name. Examples are "Sans 12" or "Monospace Bold 14".
et: Pango kirjatüübi nimi. Näiteks "Sans 12" või "Monospace Bold 14".

en: Background type
et: Tausta liik

en: Type of terminal background. May be "solid" for a solid color, "image" for an image, or "transparent" for either real transparency if a compositing window manager is running, or pseudo-transparency otherwise.
et: Terminali tausta liik. Võimalikud väärtused on "solid" ühtlase värvuse jaoks, "image" pildi jaoks ja "transparent" läbipaistvuse jaoks (kui ei kasutata komposiitaknahaldurit, siis pseudoläbipaistvuse jaoks).

en: Background image
et: Taustapilt

en: Filename of a background image.
et: Taustapildi faili nimi.

en: Whether to scroll background image
et: Kas taustapilti kerida või mitte

en: If true, scroll the background image with the foreground text; if false, keep the image in a fixed position and scroll the text above it.
et: Kui märgitud, siis keritakse taustapilti koos tekstiga, vastasel juhul taustapilt teksti kerimisel kaasa ei liigu.

en: How much to darken the background image
et: Kui palju peab taustapilti tumendama

en: A value between 0.0 and 1.0 indicating how much to darken the background image. 0.0 means no darkness, 1.0 means fully dark. In the current implementation, there are only two levels of darkness possible, so the setting behaves as a boolean, where 0.0 disables the darkening effect.
et: Vahemikus 0.0 ja 1.0 olev väärtus, mille abil määratakse taustapildi tumendamise aste. 1.0 tähendab täielikku tumendust. Käesoleva teostuse puhul on võimalik ainult 2 tumendusastme väärtust, seega käsitletakse seda kui tõeväärtust, kus 0.0 keelab tumendusefekti.

en: Effect of the Backspace key
et: Backspace klahvi toime

en: Sets what code the backspace key generates. Possible values are "ascii-del" for the ASCII DEL character, "control-h" for Control-H (AKA the ASCII BS character), "escape-sequence" for the escape sequence typically bound to backspace or delete. "ascii-del" is normally considered the correct setting for the Backspace key.
et: Backspace klahvi poolt genereeritava koodi määramine. Võimalikud väärtused on "ascii-del" ASCII DEL koodi jaoks, "control-h" Control-H (ehk ASCII BackSpace kood), "escape-sequence" BackSpace või Delete klahvi tüüpilise paojada jaoks. Üldjuhul tagab normaalse käitumise väärtus "ascii-del".

en: Effect of the Delete key
et: Delete klahvi toime

en: Sets what code the delete key generates. Possible values are "ascii-del" for the ASCII DEL character, "control-h" for Control-H (AKA the ASCII BS character), "escape-sequence" for the escape sequence typically bound to backspace or delete. "escape-sequence" is normally considered the correct setting for the Delete key.
et: Delete klahvi poolt genereeritava koodi määramine. Võimalikud väärtused on "ascii-del" ASCII DEL koodi jaoks, "control-h" Control-H (ehk ASCII BackSpace kood), "escape-sequence" BackSpace või Delete klahvi tüüpilise paojada jaoks. Üldjuhul tagab normaalse käitumise väärtus "escape-sequence".

en: Whether to use the colors from the theme for the terminal widget
et: Kas terminalividina jaoks kasutatakse teemast võetud värve või mitte

en: If true, the theme color scheme used for text entry boxes will be used for the terminal, instead of colors provided by the user.
et: Kui märgitud, siis kasutatakse terminali tekstisisestuskastides kasutaja poolt määratud värvuste asemel teema värviskeemi.

en: Whether to use the system font
et: Kas kasutada süsteemset kirjatüüpi või mitte

en: If true, the terminal will use the desktop-global standard font if it's monospace (and the most similar font it can come up with otherwise).
et: Kui märgitud, siis kasutab terminal desktop-global standardset kirjatüüpi juhul, kui see on täheruut (vastasel juhul aga sellele kõige sarnasemat kirjatüüpi).

en: Highlight S/Key challenges
et: S/Key väljakutsete esiletõstmine

en: Popup a dialog when an S/Key challenge response query is detected and clicked on. Typing a password into the dialog will send it to the terminal.
et: Dialoogiakna avamine, kui S/Key väljakutse vastus on tuvastatud ja sellele on klõpsatud. Dialoogiaknasse sisestatud parool saadetakse terminalile.

en: Keyboard shortcut to open a new tab
et: Kiirklahv uue kaardi avamiseks

en: Keyboard shortcut key for opening a new tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv uue kaardi avamiseks.  Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to open a new window
et: Kiirklahv uue akna avamiseks

en: Keyboard shortcut key for opening a new window. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv uue akna avamiseks.  Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to create a new profile
et: Kiirklahv uue profiili loomiseks

en: Keyboard shortcut key for bringing up the dialog for profile creation. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv profiili loomise dialoogi käivitamiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to save the current tab contents to file
et: Kiirklahv avatud kaardi sisu salvestamiseks faili

en: Keyboard shortcut key to save the current tab contents to a file. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv avatud kaardi sisu salvestamiseks faili. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to close a tab
et: Kiirklahv kaardi sulgemiseks

en: Keyboard shortcut key for closing a tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv kaardi sulgemiseks.  Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to close a window
et: Kiirklahv akna sulgemiseks

en: Keyboard shortcut key for closing a window. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv akna sulgemiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to copy text
et: Kiirklahv teksti kopeerimiseks

en: Keyboard shortcut key for copying selected text to the clipboard. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv valitud teksti lõikelauale kopeerimiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to paste text
et: Kiirklahv teksti asetamiseks

en: Keyboard shortcut key for pasting the contents of the clipboard in the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv lõikelaua sisu terminali asetamiseks. Väljendatakse samasuguses vormingus nagu GTK+ ressursifailides kasutatakse. Kui seada selle valiku väärtuseks "keelatud", siis selle tegevuse jaoks kiirklahvi ei ole.

en: Keyboard shortcut to select all text
et: Kiirklahv kogu teksti valimiseks

en: Keyboard shortcut key for selecting all the text in the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv kogu terminalis oleva teksti valimiseks. Väljendatakse samasuguses vormingus nagu GTK+ ressursifailides kasutatakse. Kui seada selle valiku väärtuseks "keelatud", siis selle tegevuse jaoks kiirklahvi ei ole.

en: Keyboard shortcut to show the find dialog
et: Kiirklahv otsingudialoogi näitamiseks

en: Keyboard shortcut key for showing the find dialog. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv otsingudialoogi näitamiseks. Väljendatakse samasuguses vormingus nagu GTK+ ressursifailides kasutatakse. Kui seada selle valiku väärtuseks "keelatud", siis selle tegevuse jaoks kiirklahvi ei ole.

en: Keyboard shortcut to find the next occurrence of the search term
et: Klaviatuuri kiirklahv otsingutermini järgmise esinemise leidmiseks

en: Keyboard shortcut key for finding the next occurrence of the search term in the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv järgmise otsingu vaste leidmiseks temrinalis. Väljendatakse samasuguses vormingus nagu GTK+ ressursifailides kasutatakse. Kui seada selle valiku väärtuseks "keelatud", siis selle tegevuse jaoks kiirklahvi ei ole.

en: Keyboard shortcut to find the previous occurrence of the search term
et: Klaviatuuri kiirklahv otsingutermini eelmise esinemise leidmiseks

en: Keyboard shortcut key for finding the previous occurrence of the search term in the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv eelmise otsingu vaste leidmiseks temrinalis. Väljendatakse samasuguses vormingus nagu GTK+ ressursifailides kasutatakse. Kui seada selle valiku väärtuseks "keelatud", siis selle tegevuse jaoks kiirklahvi ei ole.

en: Keyboard shortcut to toggle full screen mode
et: Kiirklahv täisekraanivaate sisse- ja väljalülitamiseks

en: Keyboard shortcut key for toggling full screen mode. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv täisekraanirežiimi sisse- ja väljalülitamiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to toggle the visibility of the menubar
et: Kiirklahv menüüriba peitmiseks ja nähtavale toomiseks

en: Keyboard shortcut key to toggle the visibility of the menubar. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv menüüriba peitmiseks või nähtavale toomiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to set the terminal title
et: Kiirklahv terminali pealkirja määramiseks

en: Keyboard shortcut key to set the terminal title. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv teminali pealkirja määramiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to reset the terminal
et: Kiirklahv terminali algsätete taastamiseks

en: Keyboard shortcut key to reset the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv terminali lähtestamiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to reset and clear the terminal
et: Kiirklahv terminali tühjendamiseks ja algsätete taastamiseks

en: Keyboard shortcut key to reset and clear the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv terminali tühjendamiseks ja lähtestamiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to switch to the previous tab
et: Kiirklahv eelmisele kaardile lülitumiseks

en: Keyboard shortcut key to switch to the previous tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv eelmisele kaardile lülitumiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to switch to the next tab
et: Kiirklahv järgmisele kaardile lülitumiseks

en: Keyboard shortcut key to switch to the next tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv järgmisele kaardile lülitumiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to switch to the previous profile
et: Kiirklahv eelmisele profiilile lülitumiseks

en: Keyboard shortcut key to switch to the previous profile. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv eelmisele profiilile lülitumiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to switch to the next profile
et: Kiirklahv järgmisele profiilile lülitumiseks

en: Keyboard shortcut key to switch to the next profile. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv järgmisele profiilile lülitumiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Accelerator to move the current tab to the left.
et: Kiirklahv käesoleva kaardi liigutamiseks vasakule.

en: Accelerator key to move the current tab to the left. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv käesoleva kaardi liigutamiseks vasakule. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Accelerator to move the current tab to the right.
et: Kiirklahv käesoleva kaardi liigutamiseks paremale.

en: Accelerator key to move the current tab to the right. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv käesoleva kaardi liigutamiseks paremale. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Accelerator to detach current tab.
et: Kiirklahv käesoleva kaardi lahtihaakimiseks.

en: Accelerator key to detach current tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv käesoleva kaardi eraldamiseks teistest kaartidest. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 1
et: Kiirklahv 1. kaardile lülitumiseks

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 1. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Kiirklahv 1. kaardi aktiveerimiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 2
et: Kiirklahv 2. kaardile lülitumiseks

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 2. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Kiirklahv 2. kaardi aktiveerimiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 3
et: Kiirklahv 3. kaardile lülitumiseks

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 3. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Kiirklahv 3. kaardi aktiveerimiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 4
et: Kiirklahv 4. kaardile lülitumiseks

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 4. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Kiirklahv 4. kaardi aktiveerimiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 5
et: Kiirklahv 5. kaardile lülitumiseks

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 5. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Kiirklahv 5. kaardi aktiveerimiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 6
et: Kiirklahv 6. kaardile lülitumiseks

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 6. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Kiirklahv 6. kaardi aktiveerimiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 7
et: Kiirklahv 7. kaardile lülitumiseks

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 7. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Kiirklahv 7. kaardi aktiveerimiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 8
et: Kiirklahv 8. kaardile lülitumiseks

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 8. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Kiirklahv 8. kaardi aktiveerimiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 9
et: Kiirklahv 9. kaardile lülitumiseks

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 9. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Kiirklahv 9. kaardi aktiveerimiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 10
et: Kiirklahv 10. kaardile lülitumiseks

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 10. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Kiirklahv 10. kaardi aktiveerimiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 11
et: Kiirklahv 11. kaardile lülitumiseks

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 11. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Kiirklahv 11. kaardi aktiveerimiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 12
et: Kiirklahv 12. kaardile lülitumiseks

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 12. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Kiirklahv 12. kaardi aktiveerimiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to launch help
et: Kiirklahv abiteabe kuvamiseks

en: Keyboard shortcut key for launching help. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv abiteabe kuvamiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to make font larger
et: Kiirklahv kirjasuuruse suurendamiseks

en: Keyboard shortcut key for making font larger. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv kirjatüübi suuruse suurendamiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to make font smaller
et: Kiirklahv kirjasuuruse vähendamiseks

en: Keyboard shortcut key for making font smaller. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv kirjatüübi suuruse vähendamiseks. Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Keyboard shortcut to make font normal-size
et: Kiirklahv kirjatüübi tavasuurusele viimiseks

en: Keyboard shortcut key for making font the normal size. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
et: Klaviatuuri kiirklahv kirjatüübi suuruse algsele suurusele viimiseks.  Kirjeldatakse samasuguses vormingus, mis on kasutusel GTK+ ressursifailides. Väärtus "disabled" keelab selle tegevuse kiirklahvi.

en: Black on light yellow
et: Must helekollasel

en: Black on white
et: Must valgel

en: Gray on black
et: Hall mustal

en: Green on black
et: Roheline mustal

en: White on black
et: Valge mustal

note: Translators: "Solarized" is the name of a colour scheme, "light" can be translated
en: Solarized light
et: Solarized hele

note: Translators: "Solarized" is the name of a colour scheme, "dark" can be translated
en: Solarized dark
et: Solarized tume

en: Error parsing command: %s
et: Viga käsu analüüsimisel: %s

en: Editing Profile “%s”
et: Profiili „%s“ redigeerimine

en: Images
et: Pildid

en: Choose Palette Color %d
et: Paletivärvi %d valimine

en: Palette entry %d
et: Paletikirje nr %d

en: Profiles
et: Profiilid

en: _New
et: _Uus

en: Edit
et: Redaktor

en: _Delete
et: _Eemalda

en: _Profile used when launching a new terminal:
et: Uue terminali avamisel _kasutatav profiil:

en: New Profile
et: Uus profiil

en: C_reate
et: _Paki

en: Profile _name:
et: _Profiili nimi:

en: _Base on:
et: _Põhineb mallil:

en: Profile Editor
et: Profiiliredaktor

en: _Profile name:
et: _Profiili nimi:

en: _Use the system fixed width font
et: Kasutatakse süsteemis kirjeldatud _terminali kirjatüüpi

en: _Font:
et: _Kirjatüüp:

en: Choose A Terminal Font
et: Terminali kirjatüübi valimine

en: _Allow bold text
et: _Rasvane kiri lubatud

en: Show _menubar by default in new terminals
et: Vaikimisi näidatakse uutes terminalides _menüüriba

en: Terminal _bell
et: Terminali kõ_ll

en: Copy selected text into _clipboard
et: Valitud teksti _kopeerimine lõikelauale

en: Cursor blin_k:
et: Kursori _vilkumine:

en: Cursor _shape:
et: K_ursori kuju:

en: Select-by-_word characters:
et: _Sõnahaaval valimise märgid:

en: Use custom default terminal si_ze
et: Terminali vaikimisi suuruse ko_handamine

en: Default size:
et: Vaikimisi suurus:

en: columns
et: tulpa

en: rows
et: rida

en: General
et: Üldine

en: <b>Title</b>
et: <b>Pealkiri</b>

en: Initial _title:
et: _Algne pealkiri:

en: When terminal commands set their o_wn titles:
et: Kui terminalikäsud määravad oma _pealkirju:

en: <b>Command</b>
et: <b>Käsk</b>

en: _Run command as a login shell
et: _Käsk käivitatakse login kestana

en: Ru_n a custom command instead of my shell
et: Kesta asemel käivitatakse o_ma käsk

en: Custom co_mmand:
et: _Oma käsk:

en: When command _exits:
et: Käsu _lõpetamisel:

en: Title and Command
et: Pealkiri ja käsk

en: <b>Foreground, Background, Bold and Underline</b>
et: <b>Tekst, taust ja allajoonitud ning rasvane kiri</b>

en: _Use colors from system theme
et: _Kasutatakse süsteemi teema värve

en: Built-in sche_mes:
et: _Sisseehitatud teemad:

en: _Text color:
et: _Teksti värv:

en: Choose Terminal Background Color
et: Terminali taustavärvi valimine

en: Choose Terminal Text Color
et: Terminali tekstivärvi valimine

en: _Background color:
et: Ta_ustavärv:

en: Bol_d color:
et: _Rasvase kirja värv:

en: _Underline color:
et: _Allajoonimise värvus:

en: _Same as text color
et: Tekstiga sama _värv

en: <b>Palette</b>
et: <b>Palett</b>

en: Built-in _schemes:
et: Sisse_ehitatud teemad:

en: Color p_alette:
et: Värvi_palett:

en: <small><i><b>Note:</b> Terminal applications have these colors available to them.</i></small>
et: <small><i><b>Märkus:</b> Terminaliprogrammide käsutuses on järgnevad värvid.</i></small>

en: Colors
et: Värvused

en: _Solid color
et: Ü_htlane värv

en: _Background image
et: _Taustapilt

en: Image _file:
et: _Pildifail:

en: Select Background Image
et: Taustapildi valimine

en: Background image _scrolls
et: Taustapilt _kerib

en: _Transparent background
et: _Läbipaistev taust

en: S_hade transparent or image background:
et: Läbipaistvus või taustapildi _varjutus:

en: S_hade transparent background:
et: Taustapildi _varjutus:

en: <small><i>None</i></small>
et: <small><i>Puudub</i></small>

en: <small><i>Maximum</i></small>
et: <small><i>Suurim</i></small>

en: Background
et: Taust

en: _Scrollbar is:
et: _Kerimisriba asukoht:

en: Scroll on _output
et: Kerimine _väljundi saamisel

en: Scroll on _keystroke
et: Kerimine k_lahvivajutuse puhul

en: lines
et: rida

en: Scroll_back:
et: Kerimis_puhver:

en: _Unlimited
et: Pii_ramatu

en: Scrolling
et: Kerimine

en: <small><i><b>Note:</b> These options may cause some applications to behave incorrectly.  They are only here to allow you to work around certain applications and operating systems that expect different terminal behavior.</i></small>
et: <small><i><b>Märkus:</b> Need valikud võivad põhjustada mõne rakenduse väära käitumist.  Need on siin ainult selleks, et oleks võimalik teatud rakenduste ja operatsioonisüsteemide erinevast käitumisest põhjustatud probleeme vältida.</i></small>

en: _Delete key generates:
et: _Delete klahv põhjustab:

en: _Backspace key generates:
et: _Backspace klahv põhjustab:

en: _Reset Compatibility Options to Defaults
et: Taasta ühilduvusvalikute _algväärtused

en: Compatibility
et: Ühilduvus

en: Set Title
et: Pealkirja määramine

en: _Title:
et: _Ametinimetus:

en: S/Key Challenge Response
et: S/Key väljakutse vastus

en: _Password:
et: _Parool:

en: The text you clicked on doesn't seem to be a valid S/Key challenge.
et: Sinu poolt klõpsatud tekst ei paista olevat korrektne S/Key väljakutse.

en: The text you clicked on doesn't seem to be a valid OTP challenge.
et: Sinu poolt klõpsatud tekst ei paista olevat korrektne OTP väljakutse.

en: New Tab
et: Uus kaart

en: New Window
et: Uus aken

en: Save Contents
et: Sisu salvestamine

en: Close Tab
et: Kaardi sulgemine

en: Close Window
et: Akna sulgemine

en: Copy
et: Kopeerimine

en: Paste
et: Asetamine

en: Select All
et: Vali kõik

en: Hide and Show menubar
et: Menüüriba peitmine ja näitamine

en: Full Screen
et: Täisekraan

en: Zoom In
et: Suurendamine

en: Zoom Out
et: Vähendamine

en: Normal Size
et: Normaalsuurus

en: Find Next
et: Otsi järgmist

en: Find Previous
et: Otsi eelmist

en: Reset
et: Lähtesta

en: Reset and Clear
et: Lähtestamine ja tühjendamine

en: Switch to Previous Profile
et: Lülitumine eelmisele profiilile

en: Switch to Next Profile
et: Lülitumine järgmisele profiilile

en: Switch to Previous Tab
et: Liikumine eelmisele kaardile

en: Switch to Next Tab
et: Liikumine järgmisele kaardile

en: Move Tab to the Left
et: Kaardi liigutamine vasakule

en: Move Tab to the Right
et: Kaardi liigutamine paremale

en: Detach Tab
et: Kaardi lahtihaakimine

en: Switch to Tab 1
et: Liikumine 1. kaardile

en: Switch to Tab 2
et: Liikumine 2. kaardile

en: Switch to Tab 3
et: Liikumine 3. kaardile

en: Switch to Tab 4
et: Liikumine 4. kaardile

en: Switch to Tab 5
et: Liikumine 5. kaardile

en: Switch to Tab 6
et: Liikumine 6. kaardile

en: Switch to Tab 7
et: Liikumine 7. kaardile

en: Switch to Tab 8
et: Liikumine 8. kaardile

en: Switch to Tab 9
et: Liikumine 9. kaardile

en: Switch to Tab 10
et: Liikumine 10. kaardile

en: Switch to Tab 11
et: Liikumine 11. kaardile

en: Switch to Tab 12
et: Liikumine 12. kaardile

en: Contents
et: Sisukord

en: File
et: Fail

en: View
et: Vaade

en: Search
et: Otsing

en: Tabs
et: Kaardid

en: Help
et: Abi

en: The shortcut key “%s” is already bound to the “%s” action
et: Kiirklahv „%s“ on juba seotud toiminguga „%s“

en: _Action
et: _Tegevus

en: Shortcut _Key
et: Kii_rklahv

en: Click button to choose profile
et: Profiili valimiseks klõpsa nupule

en: Profile list
et: Profiilide nimekiri

en: Delete profile “%s”?
et: Kas kustutada profiil „%s“?

en: Delete Profile
et: Profiili kustutamine

en: You already have a profile called “%s”. Do you want to create another profile with the same name?
et: Profiil nimega „%s“ on juba olemas. Kas soovid teha veel ühe sama nimega profiili?

en: Choose base profile
et: Vali põhiprofiil

en: No such profile "%s", using default profile
et: Profiili "%s" pole, kasutatakse vaikimisi profiili

en: Invalid geometry string "%s"
et: Lubamatu geomeetriastring "%s"

en: User Defined
et: Kasutaja kirjeldatud

en: Failed to parse arguments: %s
et: Argumente pole võimalik analüüsida: %s

en: Western
et: Lääne

en: Central European
et: Kesk-euroopa

en: South European
et: Lõuna-euroopa

en: Baltic
et: Balti

en: Cyrillic
et: Kirillitsa

en: Arabic
et: Araabia

en: Greek
et: Kreeka

en: Hebrew Visual
et: Heebrea visuaalne

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Turkish
et: Türgi

en: Nordic
et: Põhjamaade

en: Celtic
et: Keldi

en: Romanian
et: Rumeenia

en: Unicode
et: Unikood

en: Armenian
et: Armeenia

en: Chinese Traditional
et: Hiina traditsiooniline

en: Cyrillic/Russian
et: Kirillitsa/Vene

en: Japanese
et: Jaapani

en: Korean
et: Korea

en: Chinese Simplified
et: Hiina lihtsustatud

en: Georgian
et: Gruusia

en: Cyrillic/Ukrainian
et: Kirillitsa/Ukraina

en: Croatian
et: Horvaatia

en: Persian
et: Pärsia

en: Gujarati
et: Gudžarati

en: Icelandic
et: Islandi

en: Vietnamese
et: Vietnami

en: Thai
et: Tai

en: _Description
et: _Kirjeldus

en: _Encoding
et: _Kooditabel

en: Current Locale
et: Praegune lokaat

en: Option "%s" is no longer supported in this version of mate-terminal; you might want to create a profile with the desired setting, and use the new '--profile' option
et: Võti "%s" pole selles mate-terminal'i versioonis enam toetatud. Võib-olla on sul kasulik luua uus profiil koos soovitud sätetega ja kasutada seda koos uue võtmega '--profile'

en: Argument to "%s" is not a valid command: %s
et: "%s" argument on vigane käsk: %s

en: Two roles given for one window
et: Ühele aknale on määratud kaks rolli

en: "%s" option given twice for the same window
et: Võtit "%s" on ühele aknale määratud kaks korda

en: "%s" is not a valid zoom factor
et: "%s" pole korrektne suurendustegur

en: Zoom factor "%g" is too small, using %g
et: Suurendustegur "%g" on liiga väike, kasutatakse %g

en: Zoom factor "%g" is too large, using %g
et: Suurendustegur "%g" on liiga suur, kasutatakse %g

en: Option "%s" requires specifying the command to run on the rest of the command line
et: Võtmel "%s" peab kogu käsurea edasises osas olema kirjeldatud käivitatav käsk

en: Not a valid terminal config file.
et: Terminali sätete fail on vigane.

en: Incompatible terminal config file version.
et: Terminali sätete faili versioon ei ühildu.

en: Do not register with the activation nameserver, do not re-use an active terminal
et: Aktiveerimise nimeserveris ei registreeruta, aktiivset terminali ei taaskasutata

en: Load a terminal configuration file
et: Terminali sätete faili laadimine

en: Save the terminal configuration to a file
et: Terminali sätete salvestamine faili

en: Open a new window containing a tab with the default profile
et: Uue akna avamine, mis sisaldab vaikimisi profiiliga kaarti

en: Open a new tab in the last-opened window with the default profile
et: Uue vaikimisi profiiliga kaardi avamine viimati avatud aknas

en: Turn on the menubar
et: Menüüriba näitamise sisselülitamine

en: Turn off the menubar
et: Menüüriba näitamise väljalülitamine

en: Maximize the window
et: Akna maksimeerimine

en: Full-screen the window
et: Akna suurendamine üle ekraani

en: Set the window size; for example: 80x24, or 80x24+200+200 (COLSxROWS+X+Y)
et: Akna suurus, näiteks 80x24 või 80x24+200+200 (READxVEERUD+X+Y)

en: GEOMETRY
et: GEOMEETRIA

en: Set the window role
et: Akna rolli määramine

en: ROLE
et: ROLL

en: Set the last specified tab as the active one in its window
et: Viimasena kirjeldatud kaardi määramine omas aknas aktiivseks

en: Execute the argument to this option inside the terminal
et: Selle võtme argumendi käivitamine terminalis

en: Use the given profile instead of the default profile
et: Määratud profiili kasutamine vaikimisi profiili asemel

en: PROFILE-NAME
et: PROFIILI-NIMI

en: Set the terminal title
et: Terminali pealkirja määramine

en: TITLE
et: PEALKIRI

en: Set the working directory
et: Töökataloogi määramine

en: DIRNAME
et: KATALOOGINIMI

en: Set the terminal's zoom factor (1.0 = normal size)
et: Terminali suurendusteguri määramine (tavasuurus on 1.0)

en: ZOOM
et: SUURENDUS

en: MATE Terminal Emulator
et: MATE Terminaliemulaator

en: Show MATE Terminal options
et: MATE Terminali valikute näitamine

en: Options to open new windows or terminal tabs; more than one of these may be specified:
et: Uute akende või terminalikaartide avamise valikud. Neid võib korraga kirjeldada mitu tükki:

en: Show terminal options
et: Terminali valikute näitamine

en: Window options; if used before the first --window or --tab argument, sets the default for all windows:
et: Akna valikud. Kui neid kasutatakse enne esimest --window või --tab võtit, siis määratakse need vaikimisi kõigile akendele:

en: Show per-window options
et: Aknapõhiste valikute näitamine

en: Terminal options; if used before the first --window or --tab argument, sets the default for all terminals:
et: Terminali valikud. Kui neid kasutatakse enne esimest --window või --tab võtit, siis määratakse need vaikimisi kõigile terminalidele:

en: Show per-terminal options
et: Terminalipõhiste valikute näitamine

en: Unnamed
et: Nimetu

en: _Profile Preferences
et: Profiili _eelistused

en: _Relaunch
et: _Taaskäivita

en: There was an error creating the child process for this terminal
et: Sellele terminalile alamprotsessi loomisel tekkis viga

en: The child process exited normally with status %d.
et: Alamprotsess lõpetas normaalselt olekuga %d.

en: The child process was terminated by signal %d.
et: Alamprotsess lõpetati signaaliga %d.

en: The child process was terminated.
et: Alamprotsess lõpetati.

en: Close tab
et: Kaardi sulgemine

en: Switch to this tab
et: Liikumine sellele kaardile

en: There was an error displaying help
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga

en: Could not open the address “%s”
et: Aadressi „%s“ pole võimalik avada

en: MATE Terminal is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 3 of the License, or (at your option) any later version.
et: MATE Terminal on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 3 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: MATE Terminal is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: MATE Terminali levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDIGARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with MATE Terminal; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos MATE Terminaliga; kui ei, siis võtke ühendust Free Software Foundation'iga, 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA

en: _File
et: _Fail

en: Open _Terminal
et: Ava _terminal

en: Open Ta_b
et: Ava _kaart

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _View
et: _Vaade

en: _Search
et: _Otsing

en: Ta_bs
et: _Kaardid

en: New _Profile…
et: Uus _profiil…

en: _Save Contents
et: _Salvesta sisu

en: C_lose Tab
et: Su_lge kaart

en: _Close Window
et: _Sulge aken

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Paste
et: _Aseta

en: Paste _Filenames
et: Aseta _failinimed

en: Select _All
et: V_ali kõik

en: P_rofiles…
et: P_rofiilid…

en: _Keyboard Shortcuts…
et: _Kiirklahvid…

en: Pr_ofile Preferences
et: Profiili _eelistused

en: Zoom _In
et: _Suurenda

en: Zoom _Out
et: _Vähenda

en: _Normal Size
et: _Normaalsuurus

en: _Find...
et: _Otsi...

en: Find Ne_xt
et: Leia _järgmine

en: Find Pre_vious
et: Leia _eelmine

en: _Clear Highlight
et: _Eemalda esiletõstmine

en: Go to _Line...
et: _Hüppa reale...

en: _Incremental Search...
et: _Kasvav otsing...

en: Change _Profile
et: Muuda _profiil

en: _Previous Profile
et: _Eelmine profiil

en: _Next Profile
et: _Järgmine profiil

en: _Set Title…
et: Määra _pealkiri…

en: Set _Character Encoding
et: _Määra märkide kooditabel

en: _Reset
et: _Lähtesta

en: Reset and C_lear
et: Lähtesta ja _tühjenda

en: _Add or Remove…
et: _Lisa või eemalda…

en: _Previous Tab
et: _Eelmine kaart

en: _Next Tab
et: _Järgmine kaart

en: Move Tab _Left
et: Liiguta kaart _vasakule

en: Move Tab _Right
et: Liiguta kaart _paremale

en: _Detach tab
et: _Haagi kaart lahti

en: _Contents
et: _Sisukord

en: _About
et: _Lähemalt

en: _Send Mail To…
et: _Saada e-sõnum…

en: _Copy E-mail Address
et: Kopeeri _e-posti aadress

en: C_all To…
et: _Helista…

en: _Copy Call Address
et: _Kopeeri helistamisaadress

en: _Open Link
et: _Ava viit

en: _Copy Link Address
et: _Kopeeri viida aadress

en: P_rofiles
et: P_rofiilid

en: L_eave Full Screen
et: _Lahku täisekraanist

en: _Input Methods
et: _Sisestusmeetodid

en: Show _Menubar
et: Näita m_enüüriba

en: _Full Screen
et: _Täisekraan

en: There are multiple tabs open in this window.
et: Selles aknas on avatud mitu kaarti.

en: Close this terminal?
et: Kas sulgeda see terminal?

en: C_lose Terminal
et: Sul_ge terminal

en: Could not save contents
et: Sisu pole võimalik salvestada

en: Save as...
et: Salvesta kui...

en: Contributors:
et: Kaasautorid:

en: About MATE Terminal
et: MATE terminali kohta
