mate-terminal 1.25.0 - en to frp translation catalogue (20 entries)

en: MATE Terminal
frp: Tèrminâl de MATE

en: A terminal emulator for the MATE desktop environment
frp: Un èmulatòr de tèrminâl por la chaplèta de MATE

en: Terminal
frp: Tèrminâl

en: FILE
frp: FÔLYO

en: Session management options:
frp: Opcions de mènement de sèssion

note: Translators: Cursor blink: ...
en: Use system settings
frp: Utilisar los règllâjos du sistèmo

note: Translators: When command exits: ...
en: Exit the terminal
frp: Salyir du tèrminâl

[ctx: visible-name]
en: 'Default'
frp: «Prèdèfini»

en: Default color of text in the terminal
frp: Colòr prèdèfinia de texto diens lo tèrminâl

en: Images
frp: Ìmâges

en: Edit
frp: Èditar

en: Terminal _bell
frp: Cllochèta de tèrminâl

en: General
frp: G·ènèrâl

en: _Password:
frp: _Contresinyo

en: Search
frp: Chèrchér

en: Help
frp: Èda

en: MATE Terminal Emulator
frp: Èmulatòr de tèrminâl de MATE

en: Open _Terminal
frp: Ovrir un _tèrminâl

en: _Terminal
frp: _Tèrminâl

en: Close this terminal?
frp: Sarrar cèti tèrminâl?
