mate-terminal 1.25.0 - en to fy translation catalogue (36 entries)

en: Disable connection to session manager
fy: Skeakelje ferbining mei sesjebehearder út

en: Specify file containing saved configuration
fy: Spesifisear triem mei bewarre konfiguraasje

en: FILE
fy: TRIEM

en: Specify session management ID
fy: Tsjut sesjebehear-ID oan

en: Session management options:
fy: Sesjebehearkarren:

en: Show session management options
fy: Lit sesjebehearkarren sjen

en: _Close
fy: Slute

en: _Search for:
fy: _Sykje nei:

en: Background type
fy: Eftergrûntype

en: Background image
fy: Eftergrûnofbylding

en: Images
fy: Ôfbyldingen

en: Edit
fy: Bewurkje

en: _Delete
fy: Wiske

en: C_reate
fy: Oanm_eitsje

en: columns
fy: kolonnen

en: rows
fy: riigje

en: General
fy: Algemien

en: Background
fy: Eftergrûn

en: _Password:
fy: _Wachtwurd

en: Select All
fy: Alles Selektearje

en: Zoom In
fy: Zoome Yn

en: Zoom Out
fy: Zoome Út

en: Contents
fy: Ynhâld

en: Search
fy: Sykje

en: Close tab
fy: Ljepper slute

en: _File
fy: Bestân

en: _Edit
fy: B_ewurkje

en: _View
fy: _Sjen litte

en: _Search
fy: _Sykje

en: Select _All
fy: Selektearje _Alles

en: Zoom _In
fy: Seamje Yn

en: Zoom _Out
fy: Seamje Út

en: _Previous Tab
fy: Foariche Ljepper

en: _Next Tab
fy: Folgje_nde Ljepper

en: _Contents
fy: Ynhâld

en: _About
fy: _Oer
