mate-terminal 1.25.0 - en to ha translation catalogue (23 entries)

en: _Help
ha: _Taimako

en: _Close
ha: _Rufe

en: Background type
ha: Irin Bango

en: Background image
ha: Zanen bango

en: Images
ha: Zane-Zane

en: Edit
ha: Shirya

en: _Delete
ha: _Goge

en: columns
ha: layuka tsaye

en: rows
ha: layuka kwance

en: General
ha: Na Kowa

en: Background
ha: Bango

en: Close Window
ha: Rufe Taga

en: Zoom In
ha: Ja Kusa

en: Zoom Out
ha: Ja Nesa

en: GEOMETRY
ha: JOMETIRI

en: _File
ha: _Fayil

en: _Edit
ha: _Shirya

en: _View
ha: _Kallo

en: Select _All
ha: Zaɓi _Duka

en: Zoom _In
ha: Ja _Kusa

en: Zoom _Out
ha: Ja _Nesa

en: _Contents
ha: _Kayan Ciki

en: _About
ha: _Game da
