mate-terminal 1.25.0 - en to kk translation catalogue (417 entries)

en: MATE Terminal
kk: MATE терминалы

en: A terminal emulator for the MATE desktop environment
kk: MATE жұмыс үстелі үшін терминал эмуляторы

en: Terminal
kk: Терминал

en: Use the command line
kk: Командалық жолды қолдану

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: C_lose Window
kk: Терезені жа_бу

en: Close this window?
kk: Бұл терезені жабу керек пе?

en: Disable connection to session manager
kk: Сессиялар менеджеріне байланыстарды сөндіру

en: Specify file containing saved configuration
kk: Сақталған баптаулары бар файлды көрсету

en: Specify session management ID
kk: Сессия менеджментінің ID-ін көрсету

en: Session management options:
kk: Сессия менеджмент опциялары:

en: Show session management options
kk: Сессия менеджмент опцияларын көрсету

en: Add or Remove Terminal Encodings
kk: Терминал кодтауларын қосу немесе өшіру

en: _Help
kk: Көм_ек

en: _Close
kk: Жа_бу

en: A_vailable encodings:
kk: Қ_олжетерлік кодтаулар:

en: E_ncodings shown in menu:
kk: Мәзірде көрсетілетін _кодтаулар:

note: Translators: This refers to the Delete keybinding option
en: Automatic
kk: Автоматты

note: Translators: This refers to the Delete keybinding option
en: Escape sequence
kk: Escape тізбегі

note: Translators: This refers to the Delete keybinding option
en: TTY Erase
kk: TTY өшіру

note: Translators: Cursor shape: ...
en: Block
kk: Блок

note: Translators: Cursor shape: ...
en: I-Beam
kk: Вертикалды сызық

note: Translators: Cursor shape: ...
en: Underline
kk: Астыңғы сызық

note: Translators: Cursor blink: ...
en: Use system settings
kk: Жүйелік баптауларды қолдану

note: Translators: Cursor blink: ...
en: Always blink
kk: Әрқашан жыпылықтау

note: Translators: Cursor blink: ...
en: Never blink
kk: Ешқашан жыпылықтамау

note: Translators: When command exits: ...
en: Exit the terminal
kk: Терминал жұмысын аяқтау

note: Translators: When command exits: ...
en: Restart the command
kk: Қайта қосу командасы

note: Translators: When command exits: ...
en: Hold the terminal open
kk: Терминалды ашық ұстау

note: Translators: Scrollbar is: ...
en: On the left side
kk: Сол жақтан

note: Translators: Scrollbar is: ...
en: On the right side
kk: Он жақтан

note: Translators: Scrollbar is: ...
en: Disabled
kk: Сөндірулі

note: Translators: When terminal commands set their own titles: ...
en: Replace initial title
kk: Бастапқы атауды алмастыру

note: Translators: When terminal commands set their own titles: ...
en: Append initial title
kk: Бастапқы атауға қосу

note: Translators: When terminal commands set their own titles: ...
en: Prepend initial title
kk: Бастапқы атаудың алдына қою

note: Translators: When terminal commands set their own titles: ...
en: Keep initial title
kk: Бастапқы атауды алып қалу

note: Translators: This is the name of a colour scheme
en: Linux console
kk: Linux консолі

note: Translators: This is the name of a colour scheme
en: Custom
kk: Таңдауыңызша

en: Find
kk: Табу

en: _Search for:
kk: _Нені іздеу керек:

en: _Match case
kk: _Регистрді ескеру

en: Match _entire word only
kk: Сөзді то_лығымен сәйкестеу

en: Match as _regular expression
kk: Тұ_рақты өрнек ретінде сәйкестеу

en: Search _backwards
kk: К_ері іздеу

en: _Wrap around
kk: _Соңына жеткенде басына өту

en: Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

en: _Enable menu access keys (such as Alt+F to open the File menu)
kk: Мәзірдің үдеткіш пернелерін іск_е қосу (Файл мәзірін ашу үшін Alt+F сияқты)

en: Enable the _menu shortcut key (F10 by default)
kk: _Мәзірдің жарлық пернелерін іске қосу (F10 бастапқы)

en: _Shortcut keys:
kk: Ж_арлық батырмалары

en: List of profiles
kk: Профильдер тізімі

en: Profile to use for new terminals
kk: Жаңа терминалда қолданылатын профиль

en: Whether the menubar has access keys
kk: Мәзір жолағының пернетақта жарлықтары бар ма

en: Normally you can access the menubar with F10. This can also be customized via gtkrc (gtk-menu-bar-accel = "whatever"). This option allows the standard menubar accelerator to be disabled.
kk: Әдетте сіз мәзір жолағына F10 пернесі көмегімен қатынай аласыз. Бұл gtkrc арқылы бапталады (gtk-menu-bar-accel = "whatever"). Бұл опция арқылы қалыпты мәзір жолағы үдеткіш пернесін сөндіру мүмкіндігін береді.

en: List of available encodings
kk: Қолжетерлік кодтаулар тізімі

[ctx: visible-name]
en: 'Default'
kk: 'Бастапқы'

en: Human-readable name of the profile
kk: Профильдің адам оқи алатын атауы

en: Human-readable name of the profile.
kk: Профильдің адам оқи алатын атауы.

en: Whether to show menubar in new windows/tabs
kk: Жаңа терезелер/беттерде мәзір жолағын көрсету керек пе

en: Default color of text in the terminal
kk: Терминалдағы мәтіннің негізгі түсі

en: Default color of terminal background
kk: Терминалдың фон түсі

en: Default color of bold text in the terminal
kk: Терминалдағы жуан мәтіннің негізгі түсі

en: Whether bold text should use the same color as normal text
kk: Жуан мәтін қалыпты мәтін сияқты дәл сол түсті қолдану тиіс пе

en: If true, boldface text will be rendered using the same color as normal text.
kk: Ақиқат болса, жуан мәтін қалыпты мәтіннің түсімен көрсетіледі.

en: What to do with dynamic title
kk: Динамикалық атаумен не жасау керек

[ctx: title]
en: 'Terminal'
kk: "Терминал"

en: Title for terminal
kk: Терминал атауы

en: Whether to allow bold text
kk: Жуан мәтінді рұқсат ету керек пе

en: If true, allow applications in the terminal to make text boldface.
kk: Ақиқат болса, қолданбалар терминалда мәтінді жуан қыла алады.

en: Copy selection to clipboard
kk: Таңдалғанды алмасу буферіне көшіру

en: Characters that are considered "part of a word"
kk: "Сөз бөлігі" ретінде қарастырылатын таңбалар

en: Whether to use custom terminal size for new windows
kk: Жаңа терезелер үшін таңдауыңызша бастапқы өлшемін қолдану керек пе

en: Default number of columns
kk: Үнсіз келісім бойынша бағандар саны

en: Number of columns in newly created terminal windows. Has no effect if use_custom_default_size is not enabled.
kk: Жаңадан жасалған терминал терезелеріндегі бағандар саны. use_custom_default_size іске қосылмаған болса, әрекеті жоқ болады.

en: Default number of rows
kk: Үнсіз келісім бойынша жолдар саны

en: Number of rows in newly created terminal windows. Has no effect if use_custom_default_size is not enabled.
kk: Жаңадан жасалған терминал терезелеріндегі жолдар саны. use_custom_default_size іске қосылмаған болса, әрекеті жоқ болады.

en: Position of the scrollbar
kk: Айналдыру жолағының орналасуы

en: Number of lines to keep in scrollback
kk: Айналдыру тарихында сақтау үшін жолдар саны

en: Whether an unlimited number of lines should be kept in scrollback
kk: Кері айналдыру тарихында жолдар саны шектелмеген болуы керек пе

en: If true, scrollback lines will never be discarded. The scrollback history is stored on disk temporarily, so this may cause the system to run out of disk space if there is a lot of output to the terminal.
kk: True болса, кері айналдыру жолдары ешқашан тасталмайды. Кері айналдыру тарихы дискіде уақытша түрде сақталады. Егер терминалда тым көп шығыс бар болса, онда диск орны бітіп қалуы мүмкін.

en: Whether to scroll to the bottom when a key is pressed
kk: Перне басылған кезде ең төменге дейін айналдыру керек пе

en: If true, pressing a key jumps the scrollbar to the bottom.
kk: Ақиқат болса, перне басылған кезде айналдыру жолағы төменге өтеді.

en: What to do with the terminal when the child command exits
kk: Ұрпақ командасы аяқталған кезде, терминалмен не жасау керек

en: Whether to launch the command in the terminal as a login shell
kk: Команданы терминалда жүйеге кіру қоршамы ретінде орындау керек пе

en: Whether to run a custom command instead of the shell
kk: Қоршам орнына таңдауыңызша команданы орындау керек пе

en: If true, the value of the custom_command setting will be used in place of running a shell.
kk: Ақиқат болса, қоршамды орындау орнына custom_command баптаудың мәні қолданылатын болады.

en: Whether to blink the cursor
kk: Курсордың жыпылықтауы керек пе

en: The cursor appearance
kk: Курсордың сыртқы түрі

en: Custom command to use instead of the shell
kk: Қоршам орнына қолданылатын таңдауыңызша команда

en: Run this command in place of the shell, if use_custom_command is true.
kk: Бұл команданы қоршам орнына орындау, егер use_custom_command ақиқат болса.

en: Icon for terminal window
kk: Терминал терезесі үшін таңбаша

en: Palette for terminal applications
kk: Терминал қолданбалары үшін палитра

en: Font
kk: Қаріп

en: Background type
kk: Фон түрі

en: Background image
kk: Фон суреті

en: Filename of a background image.
kk: Фон суреті файлының аты.

en: Whether to scroll background image
kk: Фон суретін айналдыру керек пе

en: Whether to use the colors from the theme for the terminal widget
kk: Терминал виджеті үшін тема түстерін қолдану керек пе

en: Whether to use the system font
kk: Жүйелік қаріпті қолдану керек пе

en: Keyboard shortcut to open a new tab
kk: Жаңа бетті ашу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to open a new window
kk: Жаңа терезені ашу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to create a new profile
kk: Жаңа профильді жасау үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to save the current tab contents to file
kk: Ағымдағы бет құрамасын файлға сақтау үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to close a tab
kk: Бетті жабу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to close a window
kk: Терезені жабу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to copy text
kk: Мәтінді көшіріп алу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to paste text
kk: Мәтінді кірістіру үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to toggle full screen mode
kk: Толық экран режимін ауыстыру үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to toggle the visibility of the menubar
kk: Мәзір жолағының көрінуін ауыстыру үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to set the terminal title
kk: Терминал атауын орнату үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to reset the terminal
kk: Терминалды тастау үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to reset and clear the terminal
kk: Терминалды тастау және тазарту үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to switch to the previous tab
kk: Алдыңғы бетке ауысу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to switch to the next tab
kk: Келесі бетке ауысу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to switch to the previous profile
kk: Алдыңғы профильге ауысу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to switch to the next profile
kk: Келесі профильге ауысу үшін пернетақта жарлығы

en: Accelerator to move the current tab to the left.
kk: Ағымдағы бетті солға жылжыту үшін үдеткіш.

en: Accelerator to move the current tab to the right.
kk: Ағымдағы бетті оңға жылжыту үшін үдеткіш.

en: Accelerator to detach current tab.
kk: Ағымдағы бетті бөліп жіберу үшін үдеткіш.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 1
kk: Бет 1-ге ауысу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to switch to tab 2
kk: Бет 2-ге ауысу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to switch to tab 3
kk: Бет 3-ке ауысу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to switch to tab 4
kk: Бет 4-ке ауысу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to switch to tab 5
kk: Бет 5-ке ауысу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to switch to tab 6
kk: Бет 6-ға ауысу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to switch to tab 7
kk: Бет 7-ге ауысу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to switch to tab 8
kk: Бет 8-ге ауысу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to switch to tab 9
kk: Бет 9-ға ауысу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to switch to tab 10
kk: Бет 10-ға ауысу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to switch to tab 11
kk: Бет 11-ге ауысу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to switch to tab 12
kk: Бет 12-ге ауысу үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to launch help
kk: Көмекті жөнелту үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to make font larger
kk: Қаріпті үлкенірек жасау үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to make font smaller
kk: Қаріпті кішірек жасау үшін пернетақта жарлығы

en: Keyboard shortcut to make font normal-size
kk: Қаріпті қалыпты өлшемді жасау үшін пернетақта жарлығы

en: Black on light yellow
kk: Қара, ашық сарының үстінде

en: Black on white
kk: Ақ үстіндегі қара

en: Gray on black
kk: Сұр, қараның үстінде

en: Green on black
kk: Жасыл, қараның үстінде

en: White on black
kk: Қара үстіндегі ақ

en: Error parsing command: %s
kk: Команданы талдау қатесі: %s

en: Editing Profile “%s”
kk: “%s” профилін түзету

en: Images
kk: Суреттер

en: Choose Palette Color %d
kk: %d палитра түсін таңдау

en: Palette entry %d
kk: Палитра элементі %d

en: Profiles
kk: Профильдер

en: _New
kk: Ж_аңа

en: Edit
kk: Түзету

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: _Profile used when launching a new terminal:
kk: Жаңа терминалда қолданылатын _профиль:

en: New Profile
kk: Жаңа профиль

en: C_reate
kk: _Жасау

en: Profile _name:
kk: Профиль _атауы:

en: _Base on:
kk: _Негіздеу:

en: Profile Editor
kk: Профильдер түзетушісі

en: _Profile name:
kk: _Профиль атауы

en: _Use the system fixed width font
kk: Жүйелік ені біркелкі қаріпті қ_олдану

en: _Font:
kk: Қа_ріп:

en: Choose A Terminal Font
kk: Terminal қарібін таңдаңыз

en: _Allow bold text
kk: Жуан мәтінді рұқс_ат ету

en: Show _menubar by default in new terminals
kk: Жаңа терминалдарда _мәзір жолағын көрсету

en: Terminal _bell
kk: Терминал қ_оңырауы

en: Copy selected text into _clipboard
kk: Таңдалған мәтінді а_лмасу буферіне көшіру

en: Cursor blin_k:
kk: Курсор ж_ыпылықтауы:

en: Cursor _shape:
kk: Курсор _пішімі:

en: Select-by-_word characters:
kk: _Сөз бойынша таңдау таңбалары:

en: Use custom default terminal si_ze
kk: Терминалдың таңдауңызша бастапқы ө_лшемі

en: Default size:
kk: Бастапқы өлшемі:

en: columns
kk: баған

en: rows
kk: жол

en: General
kk: Жалпы

en: <b>Title</b>
kk: <b>Атауы</b>

en: Initial _title:
kk: _Бастапқы атауы:

en: When terminal commands set their o_wn titles:
kk: Терминал командалары ө_здік атауларын орнатса:

en: <b>Command</b>
kk: <b>Команда:</b>

en: _Run command as a login shell
kk: Команданы жүйеге кіру қ_оршамы ретінде орындау

en: Ru_n a custom command instead of my shell
kk: Менің қоршамым орнына таңдауыңызша команданы ор_ындау:

en: Custom co_mmand:
kk: Таңдауыңызша к_оманда:

en: When command _exits:
kk: Команда өз жұмысын а_яқтағанда:

en: Title and Command
kk: Атауы және команда

en: <b>Foreground, Background, Bold and Underline</b>
kk: <b>Алдыңғы көрініс, фон, жуан және асты сызылған қаріп</b>

en: _Use colors from system theme
kk: Жүйелік тема түстерін қо_лдану

en: Built-in sche_mes:
kk: Құрамындағы те_малар:

en: _Text color:
kk: Мә_тін түсі:

en: Choose Terminal Background Color
kk: Терминалдың фон түсін таңдаңыз

en: Choose Terminal Text Color
kk: Терминал мәтіннің түсін таңдаңыз

en: _Background color:
kk: Ф_он түсі:

en: Bol_d color:
kk: Жу_ан түсі:

en: _Underline color:
kk: Аст_ын сызу түсі:

en: _Same as text color
kk: Мәтін түсімен бір_дей

en: <b>Palette</b>
kk: <b>Палитра</b>

en: Built-in _schemes:
kk: Құрамындағы _темалар:

en: Color p_alette:
kk: Түстер п_алитрасы:

en: <small><i><b>Note:</b> Terminal applications have these colors available to them.</i></small>
kk: <small><i><b>Ескерту:</b> Терминал қолданбаларына келесі түстер қолжетерлік.</i></small>

en: Colors
kk: Түстер

en: _Solid color
kk: _Бүтін түс

en: _Background image
kk: Фо_н суреті

en: Image _file:
kk: Сур_ет файлы:

en: Select Background Image
kk: Фон суреті файлын таңдау

en: Background image _scrolls
kk: Фон суреті айналдырғанда ж_ылжиды

en: _Transparent background
kk: Мөлдір фон

en: S_hade transparent or image background:
kk: Мөлдір немесе сурет фонын _көлеңкелеу:

en: S_hade transparent background:
kk: Мөлдір фонды _көлеңкелеу:

en: <small><i>None</i></small>
kk: <small><i>Жоқ</i></small>

en: <small><i>Maximum</i></small>
kk: <small><i>Максимум</i></small>

en: Background
kk: Фон

en: _Scrollbar is:
kk: _Айналдыру жолағы:

en: Scroll on _output
kk: Ш_ығыс болса, айналдыру

en: Scroll on _keystroke
kk: Бат_ырмаларды басу кезінде айналдыру

en: lines
kk: жолдар

en: Scroll_back:
kk: Кері а_йналдыру:

en: _Unlimited
kk: Ше_ктелмеген

en: Scrolling
kk: Айналдыру

en: <small><i><b>Note:</b> These options may cause some applications to behave incorrectly.  They are only here to allow you to work around certain applications and operating systems that expect different terminal behavior.</i></small>
kk: <small><i><b>Ескерту:</b> Бұл опциялар кейбір қолданбалардың қате жұмысына әкеп соғуы мүмкін. Олар сізге терминалдың басқа мінез-құлығын күтетін тек кейбір қолданбалар және операциялық жүйелермен жұмыс істеуге арналған.</i></small>

en: _Delete key generates:
kk: Delete баты_рмасы әрекеті:

en: _Backspace key generates:
kk: Backspace ба_тырмасы әрекеті:

en: _Reset Compatibility Options to Defaults
kk: Үйлесі_мділік опцияларын бастапқы түріне келтіру

en: Compatibility
kk: Үйлесімділік

en: Set Title
kk: Атауын орнату

en: _Title:
kk: А_тауы:

en: _Password:
kk: _Пароль:

en: New Tab
kk: Жаңа бет

en: New Window
kk: Жаңа терезе

en: Save Contents
kk: Құрамасын сақтау

en: Close Tab
kk: Бетті жабу

en: Close Window
kk: Терезені жабу

en: Copy
kk: Көшіру

en: Paste
kk: Кірістіру

en: Select All
kk: Барлығын таңдау

en: Hide and Show menubar
kk: Мәзір жолағын жасыру және көрсету

en: Full Screen
kk: Толық экранға

en: Zoom In
kk: Үлкейту

en: Zoom Out
kk: Кішірейту

en: Normal Size
kk: Қалыпты өлшемі

en: Find Next
kk: Келесісін табу

en: Find Previous
kk: Алдыңғысын табу

en: Reset
kk: Тастау

en: Reset and Clear
kk: Тастау мен тазарту

en: Switch to Previous Profile
kk: Алдыңғы профильге ауысу

en: Switch to Next Profile
kk: Келесі профильге ауысу

en: Switch to Previous Tab
kk: Алдыңғы бетке өту

en: Switch to Next Tab
kk: Келесі бетке өту

en: Move Tab to the Left
kk: Бетті солға жылжыту

en: Move Tab to the Right
kk: Бетті оңға жылжыту

en: Detach Tab
kk: Бетті бөліп жіберу

en: Switch to Tab 1
kk: 1-ші бетке ауысу

en: Switch to Tab 2
kk: 2-ші бетке ауысу

en: Switch to Tab 3
kk: 3-ші бетке ауысу

en: Switch to Tab 4
kk: 4-ші бетке ауысу

en: Switch to Tab 5
kk: 5-ші бетке ауысу

en: Switch to Tab 6
kk: 6-шы бетке ауысу

en: Switch to Tab 7
kk: 7-ші бетке ауысу

en: Switch to Tab 8
kk: 8-ші бетке ауысу

en: Switch to Tab 9
kk: 9-шы бетке ауысу

en: Switch to Tab 10
kk: 10-шы бетке ауысу

en: Switch to Tab 11
kk: 11-ші бетке ауысу

en: Switch to Tab 12
kk: 12-ші бетке ауысу

en: Contents
kk: Құрамасы

en: File
kk: Файл

en: View
kk: Көрініс

en: Search
kk: Іздеу

en: Tabs
kk: Беттер

en: Help
kk: Көмек

en: The shortcut key “%s” is already bound to the “%s” action
kk: "%s" жарлығы "%s" әрекеті үшін қолданылуда

en: _Action
kk: Әр_екет

en: Shortcut _Key
kk: Жарлық пернесі

en: Click button to choose profile
kk: Профильді таңдау үшін батырманы шертіңіз

en: Profile list
kk: Профильдер тізімі

en: Delete profile “%s”?
kk: “%s” профилін өшіру керек пе?

en: Delete Profile
kk: Профильді өшіру

en: You already have a profile called “%s”. Do you want to create another profile with the same name?
kk: Сізде "%s" профилі бар болып тұр. Дәл солай аталатын басқа профильді жасауды қалайсыз ба?

en: Choose base profile
kk: Басты профильді таңдаңыз

en: No such profile "%s", using default profile
kk: "%s" деген профиль жоқ, басты профиль қолданылады

en: Invalid geometry string "%s"
kk: Қате geometry жолы "%s"

en: User Defined
kk: Пайдаланушы функциялары

en: Failed to parse arguments: %s
kk: Аргументтерді өндеу қатемен аяқталды: %s

en: Western
kk: Батыс

en: Central European
kk: Орта Еуропалық

en: South European
kk: Оңтүстік Еуропалық

en: Baltic
kk: Балтық

en: Cyrillic
kk: Кирил

en: Arabic
kk: Араб

en: Greek
kk: Грек

en: Hebrew Visual
kk: Визуалды иврит

en: Hebrew
kk: Иврит

en: Turkish
kk: Түрік

en: Nordic
kk: Скандинавтік

en: Celtic
kk: Келттік

en: Romanian
kk: Румын

en: Unicode
kk: Юникод

en: Armenian
kk: Армян

en: Chinese Traditional
kk: Қытайша дәстүрлі

en: Cyrillic/Russian
kk: Кирил/Ресей

en: Japanese
kk: Жапон

en: Korean
kk: Корей

en: Chinese Simplified
kk: Қытайша жеңілдеткен

en: Georgian
kk: Грузин

en: Cyrillic/Ukrainian
kk: Кирил/Украина

en: Croatian
kk: Хорват

en: Hindi
kk: Хинди

en: Persian
kk: Парсы

en: Gujarati
kk: Гуджарати

en: Gurmukhi
kk: Гурмукхи

en: Icelandic
kk: Исланд

en: Vietnamese
kk: Вьетнам

en: Thai
kk: Тай

en: _Description
kk: А_нықтамасы

en: _Encoding
kk: Код_талуы

en: Current Locale
kk: Ағымдағы локаль

en: Argument to "%s" is not a valid command: %s
kk: "%s" үшін аргумент дұрыс команда емес: %s

en: Two roles given for one window
kk: Бір терезе үшін екі роль берілген

en: "%s" option given twice for the same window
kk: "%s" опциясы бір терезе үшін екі рет көрсетілген

en: "%s" is not a valid zoom factor
kk: "%s" дұрыс масштаб емес

en: Zoom factor "%g" is too small, using %g
kk: "%g" масштабы тым кіші, %g қолданылатын болады

en: Zoom factor "%g" is too large, using %g
kk: "%g" масштабы тым үлкен, %g қолданылатын болады

en: Option "%s" requires specifying the command to run on the rest of the command line
kk: "%s" опциясы командалық жолдың қалған бөлігіне орындау үшін команданы талап етеді

en: Not a valid terminal config file.
kk: Жарамды терминал баптаулар файлы емес.

en: Incompatible terminal config file version.
kk: Үйлесімді емес терминал баптаулар файлының нұсқасы.

en: Do not register with the activation nameserver, do not re-use an active terminal
kk: Белсендіру атаулар кеңістігінде тіркелмеу, белсенді болып тұрған терминалды қайта қолданбау

en: Load a terminal configuration file
kk: Терминал баптаулар файлын жүктеу

en: Save the terminal configuration to a file
kk: Терминал баптаулар файлға сақтау

en: Open a new window containing a tab with the default profile
kk: Негізгі профильді қолданатын беті бар жаңа терезені ашу

en: Open a new tab in the last-opened window with the default profile
kk: Соңғы қолданылған терезеде негізгі профильді қолданатын бетті ашу

en: Turn on the menubar
kk: Мәзір жолағын іске қосу

en: Turn off the menubar
kk: Мәзір жолағын сөндіру

en: Maximize the window
kk: Терезені жазық қылу

en: Full-screen the window
kk: Терезені толық экранды қылу

en: Set the window size; for example: 80x24, or 80x24+200+200 (COLSxROWS+X+Y)
kk: Терезе өлшемін орнату; мысалы: 80x24, не 80x24+200+200 (БАҒАНДАРxЖОЛДАР+X+Y)

en: Set the window role
kk: Терезе ролін орнату

en: Set the last specified tab as the active one in its window
kk: Соңғы көрсетілген бетті оның өз терезесінде белсенді қылу

en: Execute the argument to this option inside the terminal
kk: Бұл опция аргументің терминал ішінде орындау

en: Use the given profile instead of the default profile
kk: Үнсіз келісім профилі орнына көрсетілген профильді қолдану

en: PROFILE-NAME
kk: ПРОФИЛЬ-АТАУЫ

en: Set the terminal title
kk: Терминал атауын орнату

en: Set the working directory
kk: Жұмыс бумасын орнату

en: DIRNAME
kk: БУМА_АТАУЫ

en: Set the terminal's zoom factor (1.0 = normal size)
kk: Терминал масштабын орнату (1.0 = қалыпты өлшемі)

en: MATE Terminal Emulator
kk: Mate терминал эмуляторы

en: Show MATE Terminal options
kk: MATE терминалы опцияларын көрсету

en: Options to open new windows or terminal tabs; more than one of these may be specified:
kk: Жаңа терезелер немесе терминал беттерін ашу үшін опциялар; осылар бірден көп рет көрсетілуі мүмкін:

en: Show terminal options
kk: Терминал опцияларын көрсету

en: Window options; if used before the first --window or --tab argument, sets the default for all windows:
kk: Терезе опциялары; егер бірінші --window немесе --tab аргументінің алдында қолданылса, барлық терезелер үшін үнсіз келісім ретінде орнатылады:

en: Show per-window options
kk: Терезеге тән опцияларды көрсету

en: Terminal options; if used before the first --window or --tab argument, sets the default for all terminals:
kk: Терминал опциялары; егер бірінші --window немесе --tab аргументінің алдында қолданылса, барлық терминалдар үшін үнсіз келісім ретінде орнатылады:

en: Show per-terminal options
kk: Терминалға тән опцияларды көрсету

en: Unnamed
kk: Атаусыз

en: _Profile Preferences
kk: _Профиль баптаулары

en: _Relaunch
kk: Қа_йта жөнелту

en: There was an error creating the child process for this terminal
kk: Бұл терминал үшін ұрпақ үрдісін жасауда қате кетті

en: The child process exited normally with status %d.
kk: Ұрпақ үрдісі қалыпты түрде %d қалып-күйімен аяқталды.

en: The child process was terminated by signal %d.
kk: Ұрпақ үрдісі %d сигналымен тоқтатылды.

en: The child process was terminated.
kk: Ұрпақ үрдісі тоқтатылды.

en: Close tab
kk: Бетті жабу

en: Switch to this tab
kk: Бұл бетке ауысу

en: There was an error displaying help
kk: Көмекті көрсету кезінде қате кетті

en: Could not open the address “%s”
kk: “%s” адресін ашу мүмкін емес

en: MATE Terminal is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 3 of the License, or (at your option) any later version.
kk: MATE терминалы еркін бағдарлама; сіз оны Free Software Foundation шығарған GNU General Public License аясында еркін тарата не/және өзгерте аласыз; лицензия нұсқасы 3 не (тандауыңызша) кез-келген кейін шыққан.

en: MATE Terminal is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
kk: MATE терминалы пайдалы болады деген сеніммен таратылады, бірақ ЕШҚАНДАЙ КЕПІЛДЕМЕ берілмейді; КОММЕРЦИЯЛЫҚ ҚҰНДЫЛЫҚ немесе белгілі бір МАҚСАТТАРҒА СӘЙКЕС КЕЛЕТІНІ үшін де.  Көбірек білу үшін GNU General Public License қараңыз.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with MATE Terminal; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
kk: Сіз MATE терминалы бағдарламасымен бірге GNU General Public License көшірмесін алуыңыз керек еді; олай болмаса, Free Software Foundation, Inc. ұйымына хабарласыңыз, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

en: _File
kk: _Файл

en: Open _Terminal
kk: Терминалды а_шу

en: Open Ta_b
kk: _Бетті ашу

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _View
kk: _Түрі

en: _Search
kk: І_здеу

en: _Terminal
kk: Тер_минал

en: Ta_bs
kk: _Беттер

en: New _Profile…
kk: Жаңа _профиль…

en: _Save Contents
kk: Құрамасын _сақтау

en: C_lose Tab
kk: Бетті _жабу

en: _Close Window
kk: Те_резені жабу

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: _Paste
kk: Кірі_стіру

en: Paste _Filenames
kk: _Файлдар атауларын кірістіру

en: Select _All
kk: Б_арлығын таңдау

en: P_rofiles…
kk: П_рофильдер…

en: _Keyboard Shortcuts…
kk: _Пернетақта жарлықтары…

en: Pr_ofile Preferences
kk: _Профиль баптаулары

en: Zoom _In
kk: Үлке_йту

en: Zoom _Out
kk: Кі_шірейту

en: _Normal Size
kk: Қалы_пты өлшемі

en: _Find...
kk: Та_бу...

en: Find Ne_xt
kk: Ке_лесіні табу

en: Find Pre_vious
kk: Ал_дыңғысын табу

en: _Clear Highlight
kk: _Түспен ерекшелеуді тастау

en: Go to _Line...
kk: Жо _лға өту...

en: _Incremental Search...
kk: _Инкременталды іздеу...

en: Change _Profile
kk: _Профильді ауыстыру

en: _Previous Profile
kk: А_лдыңғы профиль

en: _Next Profile
kk: _Келесі профиль

en: _Set Title…
kk: Атауын ор_нату…

en: Set _Character Encoding
kk: Таңбалар _кодталуын орнату

en: _Reset
kk: _Тастау

en: Reset and C_lear
kk: Тастау мен та_зарту

en: _Add or Remove…
kk: Қ_осу немесе өшіру…

en: _Previous Tab
kk: А_лдыңғы бет

en: _Next Tab
kk: _Келесі бет

en: Move Tab _Left
kk: Бетті со_лға жылжыту

en: Move Tab _Right
kk: Бетті _оңға жылжыту

en: _Detach tab
kk: Бетті бөліп жіберу

en: _Contents
kk: Құра_масы

en: _About
kk: О_сы туралы

en: _Send Mail To…
kk: Эл. поштаны жі_беру…

en: _Copy E-mail Address
kk: Эл. пошта адр_есін көшіру

en: C_all To…
kk: Қоңырау ш_алу…

en: _Copy Call Address
kk: Қоңырау шалу адресін _көшіру

en: _Open Link
kk: Сі_лтемені ашу

en: _Copy Link Address
kk: Сілтеме адр_есін көшіру

en: P_rofiles
kk: П_рофильдер

en: L_eave Full Screen
kk: Толық экраннан ш_ығу

en: _Input Methods
kk: Ен_гізу тәсілдері

en: Show _Menubar
kk: _Мәзірді көрсету

en: _Full Screen
kk: Толық _экранға

en: Close this terminal?
kk: Бұл терминалды жабу керек пе?

en: C_lose Terminal
kk: Терминалды _жабу

en: Could not save contents
kk: Құрамасын сақтау мүмкін емес

en: Save as...
kk: Қалайша сақтау...

en: Contributors:
kk: Үлесін қосқандар:
