mate-terminal 1.25.0 - en to li translation catalogue (29 entries)

en: Disable connection to session manager
li: Verbènjing mit de sessiemeister oetsjakele

en: Specify session management ID
li: Sessiemeister-ID sjpesifisere

en: ID
li: PID

en: _Help
li: _Hulp

en: _Close
li: _Sjloete

note: Translators: Cursor shape: ...
en: Underline
li: Óngersjtreipe

en: Font
li: Booksjtaaftiep

en: Images
li: Aafbiljinge

en: _New
li: _Nuuj

en: Edit
li: Bewirke

en: _Delete
li: Eweg_doon

en: Background
li: Achtergróndj

en: _Password:
li: _Wachwaord

en: Select All
li: Alles selektere

en: Zoom In
li: Inzoome

en: Zoom Out
li: Oetzoome

en: GEOMETRY
li: GEOMETRIE

en: _File
li: _Besjtandj

en: _Edit
li: B_ewirke

en: _View
li: Bi_ld

en: _Copy
li: _Kopiëre

en: _Paste
li: _Plakke

en: Select _All
li: _Alle keze

en: Zoom _In
li: _Inzoome

en: Zoom _Out
li: _Oetzoome

en: _Find...
li: _Zeuke...

en: Find Ne_xt
li: _Naekste zeuke

en: _Contents
li: _Inhaud

en: _About
li: _Euver
