mate-terminal 1.25.0 - en to lt translation catalogue (533 entries)

en: MATE Terminal
lt: MATE terminalas

en: A terminal emulator for the MATE desktop environment
lt: Terminalo emuliatorius MATE darbalaukio aplinkai

en: MATE Terminal is a terminal emulation application that you can use to access a UNIX shell in the MATE environment. MATE Terminal emulates the xterm program developed by the X Consortium. It supports translucent backgrounds, opening multiple terminals in a single window (tabs) and clickable URLs.
lt: MATE terminalas yra terminalo emuliatoriaus programa, kurią galima naudoti pasiekti UNIX apvalkalą MATE aplinkoje. MATE terminalas emuliuoja xterm programą, kuriamą „X Consortium“. Ji palaiko permatomus fonus, kelių terminalų atidarymą viename lange (kortelėse) ir spustelėjamus URL adresus.

en: MATE Terminal is a fork of GNOME Terminal and part of the MATE Desktop Environment. If you would like to know more about MATE and MATE Terminal, please visit the project's home page.
lt: MATE terminalas yra GNOME terminalo atšaka ir MATE darbalaukio aplinkos dalis. Jei norėtumėte sužinoti daugiauapie MATE ir MATE terminalą, prašom aplankyti projekto tinklalapį,

en: Terminal
lt: Terminalas

en: Use the command line
lt: Naudoti komandų eilutę

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: C_lose Window
lt: _Užverti langą

en: Close this window?
lt: Užverti langą?

en: There is still a process running in this terminal.
    Closing the terminal will kill it.
lt: Šiame terminale vis dar veikia procesas. 
    Jei užversite terminalą, jis bus nutrauktas.

en: Disable connection to session manager
lt: Išjungti ryšį su seansų tvarkytuve

en: Specify file containing saved configuration
lt: Nurodyti failą su įrašytais nustatymais

en: FILE
lt: FAILAS

en: Specify session management ID
lt: Nurodykite seanso valdymo ID

en: Session management options:
lt: Seanso valdymo parametrai:

en: Show session management options
lt: Rodyti seanso valdymo parametrus

en: Add or Remove Terminal Encodings
lt: Pridėti arba pašalinti terminalo koduotes

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Close
lt: _Užverti

en: A_vailable encodings:
lt: Prieina_mos koduotės:

en: E_ncodings shown in menu:
lt: Koduotės, rodomos me_niu:

note: Translators: This refers to the Delete keybinding option
en: Automatic
lt: Automatinis

note: Translators: This refers to the Delete keybinding option
en: Control-H
lt: Vald-H

note: Translators: This refers to the Delete keybinding option
en: Escape sequence
lt: „Escape“ seka

note: Translators: This refers to the Delete keybinding option
en: TTY Erase
lt: TTY trynimas

note: Translators: Cursor shape: ...
en: Block
lt: Blokinis

note: Translators: Cursor shape: ...
en: I-Beam
lt: I

note: Translators: Cursor shape: ...
en: Underline
lt: Pabrauktas

note: Translators: Cursor blink: ...
en: Use system settings
lt: Naudoti sistemos nustatymus

note: Translators: Cursor blink: ...
en: Always blink
lt: Visada mirksėti

note: Translators: Cursor blink: ...
en: Never blink
lt: Niekada nemirksėti

note: Translators: When command exits: ...
en: Exit the terminal
lt: Išeiti iš terminalo

note: Translators: When command exits: ...
en: Restart the command
lt: Paleisti komandą iš naujo

note: Translators: When command exits: ...
en: Hold the terminal open
lt: Laikyti terminalą atvertą

note: Translators: Scrollbar is: ...
en: On the left side
lt: Kairėje pusėje

note: Translators: Scrollbar is: ...
en: On the right side
lt: Dešinėje pusėje

note: Translators: Scrollbar is: ...
en: Disabled
lt: Išjungtas

note: Translators: When terminal commands set their own titles: ...
en: Replace initial title
lt: Pakeisti antraštės priedą

note: Translators: When terminal commands set their own titles: ...
en: Append initial title
lt: Pridėti antraštės priedą prie pabaigos

note: Translators: When terminal commands set their own titles: ...
en: Prepend initial title
lt: Pridėti antraštės priedą prie pradžios

note: Translators: When terminal commands set their own titles: ...
en: Keep initial title
lt: Palikti pradinę antraštę

note: Translators: This is the name of a colour scheme
en: Linux console
lt: Linux pultas

note: Translators: This is the name of a colour scheme
en: Solarized
lt: Švytinti

note: Translators: This is the name of a colour scheme
en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Find
lt: Rasti

en: _Find
lt: _Rasti

en: _Search for:
lt: _Ieškoti ko:

en: _Match case
lt: Skirti raidžių _dydį

en: Match _entire word only
lt: Tenkina tik _visas žodis

en: Match as _regular expression
lt: Tenkina _reguliarusis reiškinys

en: Search _backwards
lt: Ieškoti pradžios _link

en: _Wrap around
lt: _Priėjus pabaigą, ieškoti nuo pradžios

en: Keyboard Shortcuts
lt: Klavišų kombinacijos

en: _Enable menu access keys (such as Alt+F to open the File menu)
lt: _Įjungti me_niu prieigos klavišus (pvz., Alt-F – meniu Failas)

en: Enable the _menu shortcut key (F10 by default)
lt: Išjungti m_eniu prieigos klavišą (numatytasis klavišas – F10)

en: _Shortcut keys:
lt: _Klavišų kombinacijos:

en: List of profiles
lt: Profilių sąrašas

en: List of profiles known to mate-terminal. The list contains strings naming subdirectories relative to /org/mate/terminal/profiles.
lt: Mate-terminalui žinomų profilių sąrašas. Sąraše saugomos sekos, atitinkančios /org/mate/terminal/profiles pakatalogius.

en: Profile to use for new terminals
lt: Naujiems terminalams naudojamas profilis

en: Profile to be used when opening a new window or tab. Must be in profile_list.
lt: Profilis, kuris bus naudojamas, atveriant naują langą ar kortelę. Privalo būti profi_lių sąraše.

en: Whether the menubar has access keys
lt: Ar meniu juosta turi prieigos klavišus

en: Whether to have Alt+letter access keys for the menubar. They may interfere with some applications run inside the terminal so it's possible to turn them off.
lt: Ar naudoti Alt-raidė sparčiuosius klavišus tarp meniu. Šie spartieji klavišai gali sutrikdyti dalies programų, paleistų terminale darbą, todėl galima juos išjungti.

en: Whether the standard GTK+ shortcut for menubar access is enabled
lt: Ar įjungta standartinė GTK+ meniu prieigos klavišų kombinacija

en: Normally you can access the menubar with F10. This can also be customized via gtkrc (gtk-menu-bar-accel = "whatever"). This option allows the standard menubar accelerator to be disabled.
lt: Paprastai jūs galite gauti prieigą prie meniu juostos klavišu F10. Tai gali būti pakeista per gtkrc (gtk-menu-bar-accel = "kažkas"). Šis parametras leidžia išjungti įprastą meniu juostos susiejimo klavišą.

[ctx: active-encodings]
en: [ 'UTF-8', 'current' ]
lt: [ 'UTF-8', 'esamas' ]

en: List of available encodings
lt: Galimi kodavimai

en: A subset of possible encodings are presented in the "Encoding" submenu. This is a list of encodings to appear there. The special encoding name "current" means to display the encoding of the current locale.
lt: Galimų koduočių porūšis yra nurodyta "Koduočių" pomeniu. Ten turėtumėte rasti koduočių sąrašą. Specialus vardas „current“ nurodo esamos lokalės koduotę.

en: Whether to ask for confirmation when closing terminal windows
lt: Ar klausti patvirtinimo užveriant terminalo langus

en: Whether to ask for confirmation when closing a terminal window which has more than one open tab or any foreground subprocesses.
lt: Ar klausti patvirtinimo uždarant terminalo langą, kuriame yra daugiau nei viena atidaryta kortelė ar kiti priekinio plano procesai.

en: Close tabs with middle click
lt: Užverti korteles viduriniuoju pelės mygtuko spustelėjimu

en: If true, it enables the ability to close tabs using middle click.
lt: Jei teigiama, tai įjungia galimybę užverti korteles, naudojant viduriniojo pelės mygtuko spustelėjimą.

en: Switch tabs with [Ctrl]+[Tab]
lt: Perjungti korteles, naudojant [Ctrl]+[Tab]

en: If true, it enables the ability to switch tabs using [Ctrl+Tab] and [Ctrl+Shift+Tab].
lt: Jei teigiama, tai įjungia galimybę perjunginėti korteles, naudojant [Ctrl+Tab] ir [Ctrl+Shift+Tab].

[ctx: visible-name]
en: 'Default'
lt: 'Standartas'

en: Human-readable name of the profile
lt: Žmogui aiškus profilio pavadinimas

en: Human-readable name of the profile.
lt: Žmogui aiškus profilio pavadinimas

en: Whether to show menubar in new windows/tabs
lt: Ar rodyti meniu juostą naujuose languose/kortelėse

en: True if the menubar should be shown in new windows, for windows/tabs with this profile.
lt: Reikšmė teigiama, jei meniu juosta turi būti rodoma naujuose languose bei kortelėse, naudojančiose šį profilį.

en: Default color of text in the terminal
lt: Standartinė teksto spalva terminale

en: Default color of text in the terminal, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as "red").
lt: Standartinė teksto spalva terminale, nurodoma HTML stiliumi ar anglišku spalvos pavadinimu (pvz 'red').

en: Default color of terminal background
lt: Standartinė terminalo fono spalva

en: Default color of terminal background, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as "red").
lt: Standartinė terminalo fono spalva, nurodoma HTML stiliumi ar anglišku spalvos pavadinimu (pvz 'red').

en: Default color of bold text in the terminal
lt: Standartinė paryškinto teksto spalva terminale

en: Default color of bold text in the terminal, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as "red"). This is ignored if bold_color_same_as_fg is true.
lt: Standartinė paryškingo teksto spalva terminale, nurodoma HTML stiliumi ar anglišku spalvos pavadinimu (pvz 'red').

en: Whether bold text should use the same color as normal text
lt: Ar paryškinto teksto spalva turėtų būti tokia pati kaip paprasto teksto

en: If true, boldface text will be rendered using the same color as normal text.
lt: Jei taip, paryškinto ir paprasto teksto spalva nesiskirs

en: What to do with dynamic title
lt: Kaip elgtis su kintama antrašte

en: If the application in the terminal sets the title (most typically people have their shell set up to do this), the dynamically-set title can erase the configured title, go before it, go after it, or replace it. The possible values are "replace", "before", "after", and "ignore".
lt: Jei programa terminale nustato antraštę (paprastai tai atliekama apvalkalo nustatymuose), kintama antraštė gali pašalinti nustatytą lango antraštę, būti įrašyta prieš ją, eiti po jos arba ją pakeisti. Galimos reikšmės yra "replace", "before", "after", ir "ignore".

[ctx: title]
en: 'Terminal'
lt: "Terminalas"

en: Title for terminal
lt: Terminalo antraštė

en: Title to display for the terminal window or tab. This title may be replaced by or combined with the title set by the application inside the terminal, depending on the title_mode setting.
lt: Antraštė, išvedama terminalo lange arba kortelėje. Ši antraštė gali būti pakeista arba sujungta su terminale veikiančios programos nustatoma antrašte, priklausomai nuo title_mode nustatymo.

en: Whether to allow bold text
lt: Ar leisti pusjuodį tekstą

en: If true, allow applications in the terminal to make text boldface.
lt: Jei teigiama, programos gali terminale išvedinėti pusjuodį tekstą.

en: Whether to silence terminal bell
lt: Ar terminalo garsinis signalas turi būti atjungtas

en: If true, don't make a noise when applications send the escape sequence for the terminal bell.
lt: Jei teigiama, neskleisti garsų, kai programa bando pasinaudoti sistemine garso signalo seka.

en: Copy selection to clipboard
lt: Kopijuoti žymėjimą į iškarpinę

en: If true, selection is automatically copied to clipboard buffer.
lt: Jei teigiama, žymėjimas yra automatiškai nukopijuojamas į iškarpinės buferį.

en: Characters that are considered "part of a word"
lt: Žodžio dalimi laikomi spaudos ženklai

en: When selecting text by word, sequences of these characters are considered single words. Ranges can be given as "A-Z". Literal hyphen (not expressing a range) should be the first character given.
lt: Pažymint žodžius, šių simbolių sekos bus laikomos atskiru žodžiu. Diapazoną galima nurodyti kaip  "A-Ž". Brūkšnelis, kuris nenurodo diapazono, turi būti pirmas nurodytas simbolis.

en: Whether to use custom terminal size for new windows
lt: Ar naudoti pasirinktinį terminalo dydį naujiems langams

en: If true, newly created terminal windows will have custom size specified by default_size_columns and default_size_rows.
lt: Jei teigiama, naujai sukurti terminalo langai bus pasirinktinio dydžio, kurį nurodo default_size_columns ir default_size_rows raktai.

en: Default number of columns
lt: Numatytasis stulpelių skaičius

en: Number of columns in newly created terminal windows. Has no effect if use_custom_default_size is not enabled.
lt: Stulpelių skaičius naujai sukurtuose terminalo languose. Neturi poveikio, jei use_custom_default_size nenustatytas.

en: Default number of rows
lt: Numatytasis eilučių skaičius

en: Number of rows in newly created terminal windows. Has no effect if use_custom_default_size is not enabled.
lt: Eilučių skaičius naujai sukurtuose terminalo languose. Neturi poveikio, jei use_custom_default_size nenustatytas.

en: Position of the scrollbar
lt: Slankjuostės padėtis

en: Where to put the terminal scrollbar. Possibilities are "left", "right", and "hidden".
lt: Kur rodyti terminalo slankjuostę. Galimos reikšmės „left“, „right“ ir „disabled“.

en: Number of lines to keep in scrollback
lt: Saugomų teksto eilučių kiekis

en: Number of scrollback lines to keep around. You can scroll back in the terminal by this number of lines; lines that don't fit in the scrollback are discarded. If scrollback_unlimited is true, this value is ignored.
lt: Įrašomų teksto eilučių kiekis. Galite grįžti terminale per pasirinktą eilučių skaičių; sistema neįrašys eilučių, kurios viršys nurodytą skaičių. Jei scrollback_unlimited pasirinktas, ši reikšmė ignoruojama.

en: Whether an unlimited number of lines should be kept in scrollback
lt: Ar saugoti neribotą eilučių skaičių

en: If true, scrollback lines will never be discarded. The scrollback history is stored on disk temporarily, so this may cause the system to run out of disk space if there is a lot of output to the terminal.
lt: Jei teigiama, retrospektyvos eilutės niekada nebus šalinamos. Retrospektyva saugoma laikinoje saugykloje diske, todėl jei į terminalą išvedama daug teksto, gali pasibaigti vieta diske.

en: Whether to scroll to the bottom when a key is pressed
lt: Ar pereiti į terminalo apačią, paspaudus klavišą

en: If true, pressing a key jumps the scrollbar to the bottom.
lt: Jei teigiama, paspaudus klavišą nuslenkama į terminalo apačią.

en: Whether to scroll to the bottom when there's new output
lt: Ar pereiti į terminalo apačią, jei ten išvedami nauji duomenys

en: If true, whenever there's new output the terminal will scroll to the bottom.
lt: Jei teigiama, bet kokia nauja išvestis terminale nukels į terminalo apačią.

en: What to do with the terminal when the child command exits
lt: Ką daryti su terminalu, jei susijęs procesas baigia darbą

en: Possible values are "close" to close the terminal, and "restart" to restart the command.
lt: Galimos reikšmės yra „close“ (užveria terminalą) ir „restart“ (pakartoja komandą).

en: Whether to launch the command in the terminal as a login shell
lt: Ar paleisti programą terminale kaip prisijungimo apvalkalą

en: If true, the command inside the terminal will be launched as a login shell. (argv[0] will have a hyphen in front of it.)
lt: Jei teigiama, terminale vykdoma komanda bus paleista kaip prisijungimo apvalkalas (prieš argv[0] bus įrašytas brūkšnelis).

en: Whether to run a custom command instead of the shell
lt: Ar paleisti pasirinktinę komandą vietoj apvalkalo

en: If true, the value of the custom_command setting will be used in place of running a shell.
lt: Jei teigiama, custom_command nustatymo reikšmė bus panaudota vietoj vykdomo apvalkalo.

en: Whether to blink the cursor
lt: Ar žymeklis mirksi

en: The possible values are "system" to use the global cursor blinking settings, or "on" or "off" to set the mode explicitly.
lt: Galimos reikšmės: „system“ – naudoti globalius žymeklio mirksėjimo nustatymus, „on“ / „off“ – išreikštinai nustatyti mirksėjimą.

en: The cursor appearance
lt: Žymeklio išvaizda

en: The possible values are "block" to use a block cursor, "ibeam" to use a vertical line cursor, or "underline" to use an underline cursor.
lt: Galimos vertės: „block“ – naudoti blokinį žymeklį, „ibeam“ – naudoti vertikalios linijos žymeklį arba „underline“ – naudoti pabraukimo žymeklį.

en: Custom command to use instead of the shell
lt: Pasirinktinė komanda naudojama vietoj apvalkalo

en: Run this command in place of the shell, if use_custom_command is true.
lt: Jei use_custom_command reikšmė yra teigiama, naudoti šią komandą vietoj apvalkalo.

en: Icon for terminal window
lt: Terminalo lango piktograma

en: Icon to use for tabs/windows containing this profile.
lt: Piktograma, naudojama kortelėms/langams su šiuo profiliu.

en: Palette for terminal applications
lt: Terminalo programų paletė

en: Terminals have a 16-color palette that applications inside the terminal can use. This is that palette, in the form of a colon-separated list of color names. Color names should be in hex format e.g. "#FF00FF"
lt: Terminalai turi 16-os spalvų paletę, kurią gali naudoti terminale esančios programos. Čia kabliataškiu atskirtų spalvų forma aprašoma ši paletė. Spalvų vardai turi būti šešioliktainiai, pvz., „#FF00FF“

en: Font
lt: Šriftas

en: An Pango font name. Examples are "Sans 12" or "Monospace Bold 14".
lt: Pango šrifto pavadinimas. Pavyzdžiui „Sans 12“ arba „Monospace Bold 14“.

en: Background type
lt: Fono tipas

en: Type of terminal background. May be "solid" for a solid color, "image" for an image, or "transparent" for either real transparency if a compositing window manager is running, or pseudo-transparency otherwise.
lt: Terminalo fono tipas. „solid“ reiškia tolygią spalvą, „image“ – paveikslą, „transparent“ – pusiau skaidrų foną (tikro permatomumo, jei veikia komponuojanti langų tvarkytuvė, pseudopermatomumo – jei ne).

en: Background image
lt: Fono paveikslas

en: Filename of a background image.
lt: Fono paveikslo failas

en: Whether to scroll background image
lt: Ar slinkti foninį paveikslą

en: If true, scroll the background image with the foreground text; if false, keep the image in a fixed position and scroll the text above it.
lt: Jei teigiama, foninis paveikslas judės kartu su terminalo tekstu. Neigiama reikšmė – paveikslas fiksuotas, terminale judės tik tekstas.

en: How much to darken the background image
lt: Kiek patamsinti foninį paveikslą

en: A value between 0.0 and 1.0 indicating how much to darken the background image. 0.0 means no darkness, 1.0 means fully dark. In the current implementation, there are only two levels of darkness possible, so the setting behaves as a boolean, where 0.0 disables the darkening effect.
lt: Reikšmė tarp 0.0 ir 1.0 nurodo, kiek reikia patamsinti foninį paveikslą. 0.0 reiškia tamsinimo netaikymą, 1.0 - visišką užtamsinimą. Dabar turima programos specifikacija leidžia tik du galimus tamsinimo atvejus ir reikšmė veikia kaip loginis kintamasis, kuris atjungia (0.0) arba įjungia (1.0) tamsinimą.

en: Effect of the Backspace key
lt: Backspace klavišo veiksmas

en: Sets what code the backspace key generates. Possible values are "ascii-del" for the ASCII DEL character, "control-h" for Control-H (AKA the ASCII BS character), "escape-sequence" for the escape sequence typically bound to backspace or delete. "ascii-del" is normally considered the correct setting for the Backspace key.
lt: Nustato kodą, kurį generuoja BackSpace klavišas. Galimos reikšmės yra „ascii-del“, nustatanti ASCII DEL simbolį, „control-h“, nustatanti Control-H (ASCII BS simbolį), „escape-sequence“, nustatantį escape seką, susietą su backspace arba delete. „ascii-del“ yra standartinis Backspace klavišo nustatymas.

en: Effect of the Delete key
lt: Delete klavišo veiksmas

en: Sets what code the delete key generates. Possible values are "ascii-del" for the ASCII DEL character, "control-h" for Control-H (AKA the ASCII BS character), "escape-sequence" for the escape sequence typically bound to backspace or delete. "escape-sequence" is normally considered the correct setting for the Delete key.
lt: Nustato kodą, kurį generuoja Delete klavišas. Galimos reikšmės yra „ascii-del“, nustatanti ASCII DEL simbolį, „control-h“, nustatanti Control-H (ASCII BS simbolį), „escape-sequence“, nustatantį escape seką, susietą su backspace arba delete. „escape-sequence“ yra standartinis Delete klavišo nustatymas.

en: Whether to use the colors from the theme for the terminal widget
lt: Ar terminalas turi naudoti temos spalvas

en: If true, the theme color scheme used for text entry boxes will be used for the terminal, instead of colors provided by the user.
lt: Jei teigiama, terminalo tekstiniai laukai naudos temos spalvų schemą vietoj naudotojo nurodytų spalvų.

en: Whether to use the system font
lt: Ar naudoti sisteminį šriftą

en: If true, the terminal will use the desktop-global standard font if it's monospace (and the most similar font it can come up with otherwise).
lt: Jei teigiama, terminalas naudos aplinkos numatytąjį šriftą, jei jis yra lygiaplotis (arba bus parinktas kitas artimas jam šriftas).

en: Highlight S/Key challenges
lt: Paryškinti S/Key kreipinius

en: Popup a dialog when an S/Key challenge response query is detected and clicked on. Typing a password into the dialog will send it to the terminal.
lt: Iškelti dialogo langą, kai aptinkamas atsakymo į S/Key kreipinio užklausą įvedimas. Dialoge įvedus slaptažodį šis bus nusiųstas į terminalą.

en: Highlight URLs under mouse pointer
lt: Paryškinti URL adresus po pelės rodykle

en: If true, URLs under mouse pointer are highlighted and can be opened by mouse click together with control key or used in context menu.
lt: Jei pažymėta, užvedus pelės žymeklį universalieji adresai paryškinami ir gali būti atidaromi pelės paspaudimu kartu su valdymo klavišu arba būti naudojami kontekstiniame meniu.

en: Keyboard shortcut to open a new tab
lt: Klavišų kombinacija naujos kortelės atvėrimui

en: Keyboard shortcut key for opening a new tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, atverianti naują kortelę. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to open a new window
lt: Klavišų kombinacija naujo lango atvėrimui

en: Keyboard shortcut key for opening a new window. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, atverianti naują langą. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to create a new profile
lt: Klavišų kombinacija naujo profilio sukūrimui

en: Keyboard shortcut key for bringing up the dialog for profile creation. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, iškviečianti profilio kūrimo langą. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to save the current tab contents to file
lt: Klavišų kombinacija kortelės turinio įrašymui į failą

en: Keyboard shortcut key to save the current tab contents to a file. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, įrašanti kortelės turinį į failą. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka "disabled", su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to close a tab
lt: Klavišų kombinacija kortelės užvėrimui

en: Keyboard shortcut key for closing a tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, užverianti kortelę. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to close a window
lt: Klavišų kombinacija lango užvėrimui

en: Keyboard shortcut key for closing a window. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, užverianti langą. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to copy text
lt: Klavišų kombinacija teksto kopijavimui

en: Keyboard shortcut key for copying selected text to the clipboard. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, nukopijuojanti pažymėtą tekstą į iškarpinę. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka "disabled", su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to paste text
lt: Klavišų kombinacija teksto įdėjimui

en: Keyboard shortcut key for pasting the contents of the clipboard in the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, įterpianti tekstą iš iškarpinės. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to select all text
lt: Klavišų kombinacija, skirta pažymėti visą tekstą

en: Keyboard shortcut key for selecting all the text in the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, pažyminti visą terminale esantį tekstą. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip ir GTK+ išteklių failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to show the find dialog
lt: Klavišų kombinacija, skirta rodyti paieškos dialogą

en: Keyboard shortcut key for showing the find dialog. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, skirta rodyti paieškos dialogą. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to find the next occurrence of the search term
lt: Klavišų kombinacija, skirta rasti kitą ieškomo žodžio atitikmenį

en: Keyboard shortcut key for finding the next occurrence of the search term in the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, skirta rasti terminale kitą ieškomo žodžio atitikmenį. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip ir GTK+ išteklių failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to find the previous occurrence of the search term
lt: Klavišų kombinacija, skirta rasti ankstesnį ieškomo žodžio atitikmenį

en: Keyboard shortcut key for finding the previous occurrence of the search term in the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, skirta rasti terminale ankstesnį ieškomo žodžio atitikmenį. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip ir GTK+ išteklių failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to toggle full screen mode
lt: Klavišų kombinacija persijungimui į viso ekrano veikseną

en: Keyboard shortcut key for toggling full screen mode. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, perjungianti viso ekrano veikseną. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to toggle the visibility of the menubar
lt: Klavišų kombinacija perjungianti meniu rodymą

en: Keyboard shortcut key to toggle the visibility of the menubar. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, valdanti meniu juostos rodymą. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka "disabled", su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to set the terminal title
lt: Klavišų kombinacija terminalo antraštei nustatyti

en: Keyboard shortcut key to set the terminal title. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, nustatanti terminalo antraštę. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka "disabled", su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to reset the terminal
lt: Klavišų kombinacija terminalo atstatymui

en: Keyboard shortcut key to reset the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, atstatanti terminalą. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip ir GTK+ išteklių failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to reset and clear the terminal
lt: Klavišų kombinacija terminalo atstatymui ir išvalymui

en: Keyboard shortcut key to reset and clear the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, atstatanti ir išvalanti terminalą. Išreikšta kaip seka tuo pačiu pačiu formatu kaip ir GTK+ išteklių failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to switch to the previous tab
lt: Klavišų kombinacija persijungimui į ankstesnę kortelę

en: Keyboard shortcut key to switch to the previous tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, perjungianti į ankstesnę kortelę. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka "disabled", su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to switch to the next tab
lt: Klavišų kombinacija persijungimui į kitą kortelę

en: Keyboard shortcut key to switch to the next tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, perjungianti į kitą kortelę. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka "disabled", su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to switch to the previous profile
lt: Klaviatūros kombinacija, skirta perjungti į ankstesnį profilį

en: Keyboard shortcut key to switch to the previous profile. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, perjungianti į ankstesnį profilį. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip ir GTK+ išteklių failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to switch to the next profile
lt: Klavišų kombinacija, skirta perjungti į kitą profilį

en: Keyboard shortcut key to switch to the next profile. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, perjungianti į kitą profilį. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip ir GTK+ išteklių failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Accelerator to move the current tab to the left.
lt: Spartusis klavišas perkelti esamą kortelę kairėn.

en: Accelerator key to move the current tab to the left. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
lt: Spartusis klavišas, kortelės perkėlimui kairėn. Nurodomas tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susietas joks klavišų susiejimas.

en: Accelerator to move the current tab to the right.
lt: Spartusis klavišas perkelti esamą kortelę dešinėn.

en: Accelerator key to move the current tab to the right. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
lt: Spartusis klavišas, kortelės perkėlimui dešinėn. Nurodomas tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta joks klavišų susiejimas.

en: Accelerator to detach current tab.
lt: Spartusis klavišas atkabinti esamai kortelei.

en: Accelerator key to detach current tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
lt: Spartusis klavišas, esamos kortelės atkabinimui. Nurodomas tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susietas joks klavišų susiejimas.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 1
lt: Klavišų kombinacija persijungimui į 1-ą kortelę

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 1. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, perjungianti į 1-ą kortelę. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failoe. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 2
lt: Klavišų kombinacija persijungimui į 2-ą kortelę

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 2. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, perjungianti į 2-ą kortelę. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka "disabled", su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 3
lt: Klavišų kombinacija persijungimui į 3-ią kortelę

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 3. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, perjungianti į 3-ią kortelę. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka "disabled", su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 4
lt: Klavišų kombinacija persijungimui į 4-ą kortelę

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 4. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, perjungianti į 4-ą kortelę. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka "disabled", su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 5
lt: Klavišų kombinacija persijungimui į 5-ą kortelę

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 5. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, perjungianti į 5-ą kortelę. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka "disabled", su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 6
lt: Klavišų kombinacija persijungimui į 6-ą kortelę

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 6. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, perjungianti į 6-ą kortelę. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka "disabled", su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 7
lt: Klavišų kombinacija persijungimui į 7-ą kortelę

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 7. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, perjungianti į 7-ą kortelę. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka "disabled", su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 8
lt: Klavišų kombinacija persijungimui į 8-ą kortelę

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 8. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, perjungianti į 8-ą kortelę. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka "disabled", su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 9
lt: Klavišų kombinacija persijungimui į 9-ą kortelę

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 9. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, perjungianti į 9-ą kortelę. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka "disabled", su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 10
lt: Klavišų kombinacija persijungimui į 10-ą kortelę

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 10. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, perjungianti į 10-ą kortelę. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 11
lt: Klavišų kombinacija persijungimui į 11-ą kortelę

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 11. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, perjungianti į 11-ą kortelę. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka "disabled", su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 12
lt: Klavišų kombinacija persijungimui į 12-ą kortelę

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 12. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, perjungianti į 12-ą kortelę. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka "disabled", su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to launch help
lt: Klavišų kombinacija žinyno atvėrimui

en: Keyboard shortcut key for launching help. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, paleidžianti pagalbos sistemą. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to make font larger
lt: Klavišų kombinacija šrifto dydžio padidinimui

en: Keyboard shortcut key for making font larger. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, padidinanti šrifto dydį. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to make font smaller
lt: Klavišų kombinacija šrifto dydžio sumažinimui

en: Keyboard shortcut key for making font smaller. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, sumažinanti šriftų dydį. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Keyboard shortcut to make font normal-size
lt: Klavišų kombinacija normalaus šrifto dydžio nustatymui

en: Keyboard shortcut key for making font the normal size. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
lt: Klavišų kombinacija, atstatanti numatytajį šriftų dydį. Nurodoma tuo pačiu formatu kaip GTK+ resursų failuose. Jei nustatoma speciali seka „disabled“, su veiksmu nebus susieta jokia klavišų kombinacija.

en: Black on light yellow
lt: Juoda ant gelsvo

en: Black on white
lt: Juoda ant balto

en: Gray on black
lt: Pilka ant juodo

en: Green on black
lt: Žalia ant juodo

en: White on black
lt: Balta ant juodo

note: Translators: "Solarized" is the name of a colour scheme, "light" can be translated
en: Solarized light
lt: Švytinti šviesi

note: Translators: "Solarized" is the name of a colour scheme, "dark" can be translated
en: Solarized dark
lt: Švytinti tamsi

en: Error parsing command: %s
lt: Klaida apdorojant komandą: %s

en: Editing Profile “%s”
lt: Keičiamas profilis „%s“

en: Images
lt: Paveikslai

en: Choose Palette Color %d
lt: Pasirinkite %d-ą paletės spalvą

en: Palette entry %d
lt: Paletės %d-a spalva

en: Profiles
lt: Profiliai

en: _New
lt: _Nauja

en: Edit
lt: Taisa

en: _Delete
lt: _Pašalinti

en: _Profile used when launching a new terminal:
lt: Profilis, na_udojamas paleidžiant naują terminalą:

en: New Profile
lt: Naujas profilis

en: C_reate
lt: Suku_rti

en: Profile _name:
lt: Profilio _vardas:

en: _Base on:
lt: _Nukopijuoti profilį nuo:

en: Profile Editor
lt: Profilių redaktorius

en: _Profile name:
lt: _Profilio vardas:

en: _Use the system fixed width font
lt: Na_udoti sistemos fiksuoto pločio šriftą

en: _Font:
lt: Šri_ftas:

en: Choose A Terminal Font
lt: Pasirinkite terminalo šriftą

en: _Allow bold text
lt: Leisti p_astorintą tekstą

en: Show _menubar by default in new terminals
lt: Naujuose terminaluose rodyti _meniu

en: Terminal _bell
lt: Terminalo skam_butis

en: Copy selected text into _clipboard
lt: Kopijuoti pažymėtą tekstą į iš_karpinę

en: Highlight _S/Key challenges under mouse pointer
lt: Paryškinti _S/Key kreipinius po pelės rodykle

en: Highlight _URLs under mouse pointer
lt: Paryškinti _URL adresus po pelės rodykle

en: Cursor blin_k:
lt: Žymeklio mirksėjimas

en: Cursor _shape:
lt: Žymeklio _forma:

en: Select-by-_word characters:
lt: Žymint ž_odį įtraukiami simboliai:

en: Use custom default terminal si_ze
lt: Naudoti pasirinktinį numatytąjį terminalo _dydį

en: Default size:
lt: Numatytasis dydis:

en: columns
lt: stulpelių

en: rows
lt: eilučių

en: General
lt: Bendra

en: <b>Title</b>
lt: <b>Pavadinimas</b>

en: Initial _title:
lt: Pradinis pa_vadinimas:

en: When terminal commands set their o_wn titles:
lt: Kai terminalo komandos nustato _savo pavadinimus:

en: <b>Command</b>
lt: <b>Komanda</b>

en: _Run command as a login shell
lt: Paleisti komandą kaip p_risijungimo apvalkalą

en: Ru_n a custom command instead of my shell
lt: Vietoje mano apvalkalo paleisti pasirinktinę koma_ndą

en: Custom co_mmand:
lt: Pasirinktinė ko_manda:

en: When command _exits:
lt: Kai komanda _baigia darbą:

en: Title and Command
lt: Pavadinimas ir komanda

en: <b>Foreground, Background, Bold and Underline</b>
lt: <b>Tekstas, fonas, paryškinimas ir pabraukimas</b>

en: _Use colors from system theme
lt: Imti spalvas iš s_isteminės temos

en: Built-in sche_mes:
lt: Vid_inės schemos:

en: _Text color:
lt: _Teksto spalva:

en: Choose Terminal Background Color
lt: Pasirinkite terminalo fono spalvą

en: Choose Terminal Text Color
lt: Pasirinkite terminalo teksto spalvą

en: _Background color:
lt: _Fono spalva:

en: Bol_d color:
lt: _Paryškinto teksto spalva

en: _Underline color:
lt: _Pabraukimo spalva:

en: _Same as text color
lt: _Tokia pat kaip teksto spalva

en: <b>Palette</b>
lt: <b>Paletė</b>

en: Built-in _schemes:
lt: Vidinės _schemos:

en: Color p_alette:
lt: Spalvų _paletė:

en: <small><i><b>Note:</b> Terminal applications have these colors available to them.</i></small>
lt: <small><i><b>Pastaba:</b> Terminalinėms programoms yra prieinamos šios spalvos.</i></small>

en: Colors
lt: Spalvos

en: _Solid color
lt: _Lygi spalva

en: _Background image
lt: _Paveikslas fonui

en: Image _file:
lt: Paveikslo _failas:

en: Select Background Image
lt: Pasirinkite fono paveikslą

en: Background image _scrolls
lt: Fono paveikslas _slenka

en: _Transparent background
lt: Perma_tomas fonas

en: S_hade transparent or image background:
lt: Pata_msinti permatomus arba paveikslų fonus:

en: S_hade transparent background:
lt: Užta_msinti permatomus fonus:

en: <small><i>None</i></small>
lt: <small><i>Joks</i></small>

en: <small><i>Maximum</i></small>
lt: <small><i>Didžiausias</i></small>

en: Background
lt: Fonas

en: _Scrollbar is:
lt: _Slankjuostė yra:

en: Scroll on _output
lt: Slinkti išve_dant

en: Scroll on _keystroke
lt: Slin_kti nuspaudus klavišą

en: lines
lt: eilutės

en: Scroll_back:
lt: _Slinktis:

en: _Unlimited
lt: _Neribota

en: Scrolling
lt: Slinktis

en: <small><i><b>Note:</b> These options may cause some applications to behave incorrectly.  They are only here to allow you to work around certain applications and operating systems that expect different terminal behavior.</i></small>
lt: <small><i><b>Pastaba:</b> Dėl šių parametrų kai kurios programos gali elgtis nekorektiškai. Jos čia yra tik dėl to, kad būtų galima apeiti kai kurių programų ir operacinių sistemų, kurios tikisi kitokio terminalo veikimo, elgseną.</i></small>

en: _Delete key generates:
lt: „_Delete“ klavišas siunčia:

en: _Backspace key generates:
lt: „_Backspace“ klavišas siunčia:

en: _Reset Compatibility Options to Defaults
lt: _Atstatyti suderinamumo parametrus į numatytuosius

en: Compatibility
lt: Suderinamumas

en: Set Title
lt: Nustatyti pavadinimą

en: _OK
lt: _Gerai

en: _Title:
lt: _Pareigos:

en: _Ok
lt: _Gerai

en: S/Key Challenge Response
lt: S/Key kreipinio atsakas

en: _Password:
lt: Sla_ptažodis:

en: The text you clicked on doesn't seem to be a valid S/Key challenge.
lt: Jūsų spragtelėtas tekstas nepanašus į tinkamą S/Key kreipinį.

en: The text you clicked on doesn't seem to be a valid OTP challenge.
lt: Jūsų spragtelėtas tekstas nepanašus į tinkamą OTP kreipinį.

en: New Tab
lt: Nauja kortelė

en: New Window
lt: Naujas langas

en: Save Contents
lt: Įrašyti turinį

en: Close Tab
lt: Užverti kortelę

en: Close Window
lt: Užverti langą

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Paste
lt: Įdėti

en: Select All
lt: Pažymėti viską

en: Hide and Show menubar
lt: Rodyti / slėpti meniu juostą

en: Full Screen
lt: Visame ekrane

en: Zoom In
lt: Didinti

en: Zoom Out
lt: Mažinti

en: Normal Size
lt: Normalus dydis

en: Find Next
lt: Rasti kitą

en: Find Previous
lt: Rasti ankstesnį

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Reset and Clear
lt: Atstatyti ir išvalyti

en: Switch to Previous Profile
lt: Perjungti į ankstesnį profilį

en: Switch to Next Profile
lt: Perjungti į kitą profilį

en: Switch to Previous Tab
lt: Pereiti į ankstesnę kortelę

en: Switch to Next Tab
lt: Pereiti į kitą kortelę

en: Move Tab to the Left
lt: Perkelti kortelę kairėn

en: Move Tab to the Right
lt: Perkelti kortelę dešinėn

en: Detach Tab
lt: Atkabinti kortelę

en: Switch to Tab 1
lt: Pereiti į 1-ą kortelę

en: Switch to Tab 2
lt: Pereiti į 2-ą kortelę

en: Switch to Tab 3
lt: Pereiti į 3-ą kortelę

en: Switch to Tab 4
lt: Pereiti į 4-ą kortelę

en: Switch to Tab 5
lt: Pereiti į 5-ą kortelę

en: Switch to Tab 6
lt: Pereiti į 6-ą kortelę

en: Switch to Tab 7
lt: Pereiti į 7-ą kortelę

en: Switch to Tab 8
lt: Pereiti į 8-ą kortelę

en: Switch to Tab 9
lt: Pereiti į 9-ą kortelę

en: Switch to Tab 10
lt: Pereiti į 10-ą kortelę

en: Switch to Tab 11
lt: Pereiti į 11-ą kortelę

en: Switch to Tab 12
lt: Pereiti į 12-ą kortelę

en: Contents
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: View
lt: Rodymas

en: Search
lt: Ieškoti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Help
lt: Žinynas

en: The shortcut key “%s” is already bound to the “%s” action
lt: Spartusis klavišas „%s“ jau susietas su veiksmu „%s“

en: _Action
lt: Veiksm_as

en: Shortcut _Key
lt: Spartusis _klavišas

en: Click button to choose profile
lt: Spragtelėkite, norėdami pasirinkti profilį

en: Profile list
lt: Profilių sąrašas

en: Delete profile “%s”?
lt: Ištrinti profilį „%s“?

en: Delete Profile
lt: Trinti profilį

en: You already have a profile called “%s”. Do you want to create another profile with the same name?
lt: Jau yra profilis pavadinimu „%s“. Ar norite sukurti kitą profilį tokiu pat pavadinimu?

en: Choose base profile
lt: Pasirinkite pagrindinį profilį

en: No such profile "%s", using default profile
lt: Nėra profilio „%s“, naudojamas numatytasis profilis

en: Invalid geometry string "%s"
lt: Klaidingas geometrijos aprašymas „%s“

en: User Defined
lt: Nurodyta naudotojo

en: Failed to parse arguments: %s
lt: Nepavyko apdoroti argumentų: %s

en: Western
lt: Vakarų

en: Central European
lt: Centrinės Europos

en: South European
lt: Pietų Europos

en: Baltic
lt: Baltų

en: Cyrillic
lt: Kirilica

en: Arabic
lt: Arabų

en: Greek
lt: Graikų

en: Hebrew Visual
lt: Hebrajų vaizdinė

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Turkish
lt: Turkų

en: Nordic
lt: Šiaurės

en: Celtic
lt: Keltų

en: Romanian
lt: Rumunų

en: Unicode
lt: Unikodas

en: Armenian
lt: Armėnų

en: Chinese Traditional
lt: Kinų tradicinė

en: Cyrillic/Russian
lt: Kirilica (rusų)

en: Japanese
lt: Japonų

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Chinese Simplified
lt: Kinų supaprastinta

en: Georgian
lt: Gruzinų

en: Cyrillic/Ukrainian
lt: Kirilica (ukrainiečių)

en: Croatian
lt: Kroatų

en: Persian
lt: Persų

en: Gujarati
lt: Gudžaratų

en: Icelandic
lt: Islandų

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių

en: Thai
lt: Tajų

en: _Description
lt: _Aprašas

en: _Encoding
lt: _Koduotė

en: Current Locale
lt: Esama lokalė

en: Option "%s" is no longer supported in this version of mate-terminal; you might want to create a profile with the desired setting, and use the new '--profile' option
lt: Ši mate-terminal versija nebepalaiko parametro „%s“. Derėtų sukurti profilį su šiuo nustatymu ir pasinaudoti naujuoju „--profile“ parametru

en: Argument to "%s" is not a valid command: %s
lt: „%s“ pateiktas argumentas nėra tinkama komanda: %s

en: Two roles given for one window
lt: Vienam langui suteiktos dvi rolės

en: "%s" option given twice for the same window
lt: Parametras „%s“ buvo nurodytas du kartus tame pačiame lange

en: "%s" is not a valid zoom factor
lt: „%s“ nėra tinkama mastelio reikšmė

en: Zoom factor "%g" is too small, using %g
lt: Mastelis „%g“ yra per mažas, naudojamas %g

en: Zoom factor "%g" is too large, using %g
lt: Mastelis „%g“ yra per didelis, naudojamas %g

en: Option "%s" requires specifying the command to run on the rest of the command line
lt: Parametro „%s“ gale turi būti nurodyta komanda, kurią reikės paleisti

en: Not a valid terminal config file.
lt: Netaisyklingas terminalo konfigūracijos failas

en: Incompatible terminal config file version.
lt: Nesuderinama terminalo konfigūracijos failo versija.

en: Do not register with the activation nameserver, do not re-use an active terminal
lt: Nesiregistruoti aktyvavimo vardų serveryje, nenaudoti jau esančio terminalo

en: Load a terminal configuration file
lt: Įkelti terminalo konfigūracijos failą

en: Save the terminal configuration to a file
lt: Įrašyti terminalo nustatymus į failą

en: Open a new window containing a tab with the default profile
lt: Paleisti naują langą su kortele, naudojančia numatytąjį profilį

en: Open a new tab in the last-opened window with the default profile
lt: Atverti naują kortelę paskutiniame atvertame lange, naudojant numatytąjį profilį.

en: Turn on the menubar
lt: Rodyti meniu juostą

en: Turn off the menubar
lt: Slėpti meniu juostą

en: Maximize the window
lt: Išskleisti langą

en: Full-screen the window
lt: Rodyti langą visame ekrane

en: Set the window size; for example: 80x24, or 80x24+200+200 (COLSxROWS+X+Y)
lt: Nustatyti lango dydį; pavyzdžiui: 80x24, arba 80x24+200+200 (STULPxEILUT+X+Y)

en: GEOMETRY
lt: GEOMETRIJA

en: Set the window role
lt: Nustatyti lango vaidmenį

en: ROLE
lt: PASKIRTIS

en: Set the last specified tab as the active one in its window
lt: Aktyvuoti paskutinę nurodytą kortelę jos naudojamame lange

en: Execute the argument to this option inside the terminal
lt: Įvykdyti šio parametro argumentą terminale

en: Use the given profile instead of the default profile
lt: Naudoti nurodytą profilį vietoje numatytojo

en: PROFILE-NAME
lt: PROFILIO-PAVADINIMAS

en: Set the terminal title
lt: Nustatyti terminalo antraštę

en: TITLE
lt: ANTRAŠTĖ

en: Set the working directory
lt: Nustatyti terminalo darbinį katalogą

en: DIRNAME
lt: APLANKAS

en: Set the terminal's zoom factor (1.0 = normal size)
lt: Nustatyti terminalo mastelį (1,0 = normalus dydis)

en: ZOOM
lt: MASTELIS

en: MATE Terminal Emulator
lt: MATE terminalo emuliatorius

en: Show MATE Terminal options
lt: Rodyti MATE terminalo parametrus

en: Options to open new windows or terminal tabs; more than one of these may be specified:
lt: Parametrai naujiems langams ar terminalų kortelėms; gali būti nurodytas daugiau negu vienas iš jų:

en: Show terminal options
lt: Rodyti terminalo parametrus

en: Window options; if used before the first --window or --tab argument, sets the default for all windows:
lt: Lango parametrai; jei naudojama prieš pirmąjį --window arba --tab argumentą, nustato numatytąjį parametrą visiems langams:

en: Show per-window options
lt: Rodyti lango parametrus

en: Terminal options; if used before the first --window or --tab argument, sets the default for all terminals:
lt: Terminalo parametrai; jei naudojama prieš pirmąjį --window arba --tab argumentą, nustato numatytąjį parametrą visiems langams:

en: Show per-terminal options
lt: Rodyti terminalo parametrus

en: Unnamed
lt: Nepavadinta

en: _Profile Preferences
lt: Profilio _nustatymai

en: _Relaunch
lt: _Paleisti iš naujo

en: There was an error creating the child process for this terminal
lt: Klaida bandant sukurti šio terminalo antrinį procesą

en: The child process exited normally with status %d.
lt: Antrinis procesas baigtas įprastai grąžinant būsena %d.

en: The child process was terminated by signal %d.
lt: Antrinis procesas baigtas signalu %d.

en: The child process was terminated.
lt: Antrinis procesas buvo baigtas.

en: Close tab
lt: Užverti kortelę

en: Switch to this tab
lt: Pereiti į šią kortelę

en: There was an error displaying help
lt: Rodant žinyną įvyko klaida

en: Could not open the address “%s”
lt: Nepavyko atverti adreso „%s“

en: MATE Terminal is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 3 of the License, or (at your option) any later version.
lt: MATE terminalas yra laisva programinė įranga. Galite ją platinti ir / arba modifikuoti laikydamiesi GNU Bendrosios viešosios licencijos sąlygų, nurodytų Free Software Foundation organizacijos; 3-iosios arba (savo nuožiūra) bet kurios naujesnės licencijos versijos.

en: MATE Terminal is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
lt: Ši programa platinama tikintis, kad ji bus naudinga, tačiau neteikiant JOKIŲ GARANTIJŲ, netgi numanomų PARDAVIMO ar TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI garantijų. Daugiau informacijos galite rasti GNU Bendrosios viešosios licencijos tekste.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with MATE Terminal; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
lt: GNU Bendrosios viešosios licencijos kopiją turėjote gauti su MATE terminalo programa. Jei negavote, rašykite adresu Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02111-1301 USA

en: _File
lt: _Failas

en: Open _Terminal
lt: Atverti _terminalą

en: Open Ta_b
lt: Nauja _kortelė

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Search
lt: Pa_ieška

en: _Terminal
lt: _Terminalas

en: Ta_bs
lt: _Kortelės

en: New _Profile…
lt: Naujas _profilis…

en: _Save Contents
lt: Į_rašyti turinį

en: C_lose Tab
lt: Už_verti kortelę

en: _Close Window
lt: _Užverti langą

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: Paste _Filenames
lt: Įdėti _failų vardus

en: Select _All
lt: Pažymėti _viską

en: P_rofiles…
lt: P_rofiliai…

en: _Keyboard Shortcuts…
lt: _Klavišų kombinacijos…

en: Pr_ofile Preferences
lt: Profilio _nustatymai

en: Zoom _In
lt: _Didinti

en: Zoom _Out
lt: _Mažinti

en: _Normal Size
lt: _Normalus dydis

en: _Find...
lt: _Rasti...

en: Find Ne_xt
lt: Rasti _kitą

en: Find Pre_vious
lt: Rasti _ankstesnį

en: _Clear Highlight
lt: Iš_valyti paryškinimą

en: Go to _Line...
lt: Eiti į ei_lutę...

en: _Incremental Search...
lt: _Prieauginė paieška...

en: Change _Profile
lt: _Pakeisti profilį

en: _Previous Profile
lt: Ankstesnis _profilis

en: _Next Profile
lt: _Kitas profilis

en: _Set Title…
lt: _Nustatyti pavadinimą…

en: Set _Character Encoding
lt: N_ustatyti simbolių koduotę

en: _Reset
lt: _Atstatyti

en: Reset and C_lear
lt: Atstatyti ir išva_lyti

en: _Add or Remove…
lt: _Pridėti arba pašalinti…

en: _Previous Tab
lt: _Ankstesnė kortelė

en: _Next Tab
lt: _Kita kortelė

en: Move Tab _Left
lt: Perkelti kortelę kai_rėn

en: Move Tab _Right
lt: Perkelti kortelę _dešinėn

en: _Detach tab
lt: Atka_binti kortelę

en: _Contents
lt: _Turinys

en: _About
lt: _Apie

en: _Send Mail To…
lt: _Siųsti laišką…

en: _Copy E-mail Address
lt: _Kopijuoti el.pašto adresą

en: C_all To…
lt: _Skambinti…

en: _Copy Call Address
lt: _Kopijuoti skambučio adresą

en: _Open Link
lt: _Atverti nuorodą

en: _Copy Link Address
lt: _Kopijuoti nuorodos adresą

en: P_rofiles
lt: P_rofiliai

en: L_eave Full Screen
lt: _Palikti visą ekraną

en: _Input Methods
lt: Įved_imo metodai

en: Show _Menubar
lt: Rodyti _meniu

en: _Full Screen
lt: _Visame ekrane

en: There are still processes running in some terminals in this window.
    Closing the window will kill all of them.
lt: Yra procesų, veikiančių šio lango terminaluose. 
    Jei užversite langą, jie visi bus nutraukti.

en: There are multiple tabs open in this window.
lt: Šiame lange yra kelios atvertos kortelės.

en: Close this terminal?
lt: Užverti terminalą?

en: C_lose Terminal
lt: _Užverti terminalą

en: Could not save contents
lt: Nepavyko įrašyti turinio

en: Save as...
lt: Įrašyti kaip...

en: Contributors:
lt: Pagalbininkai:

en: MATE Terminal is a terminal emulator for the MATE Desktop Environment.
    Powered by Virtual TErminal %d.%d.%d
lt: MATE terminalas yra MATE darbalaukio aplinkos terminalo emuliatorius.
    Veikia naudojant Virtual TErminal %d.%d.%d

en: About MATE Terminal
lt: Apie MATE terminalą

en: Copyright © 2002–2004 Havoc Pennington
    Copyright © 2003–2004, 2007 Mariano Suárez-Alvarez
    Copyright © 2006 Guilherme de S. Pastore
    Copyright © 2007–2010 Christian Persch
    Copyright © 2011 Perberos
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
lt: Autorių teisės © 2002–2004 Havoc Pennington
    Autorių teisės © 2003–2004, 2007 Mariano Suárez-Alvarez
    Autorių teisės © 2006 Guilherme de S. Pastore
    Autorių teisės © 2007–2010 Christian Persch
    Autorių teisės © 2011 Perberos
    Autorių teisės © 2012-2021 MATE kūrėjai
