mate-terminal 1.25.0 - en to mi translation catalogue (22 entries)

en: _Help
mi: _Āwhina

en: _Close
mi: _Kati

en: Find
mi: Kitea

en: Font
mi: Momotuhi

en: _New
mi: _Hou

en: Edit
mi: Whakatika

en: _Delete
mi: _Porowhiu

en: _Password:
mi: _Hiporete:

en: Zoom In
mi: Tere Roto

en: Zoom Out
mi: Tere Waho

en: View
mi: Titiro

en: _File
mi: _Kōnae

en: _Edit
mi: _Whakatika

en: _View
mi: _Titiro

en: _Copy
mi: _Tārua

en: _Paste
mi: _Whakapiri

en: Select _All
mi: _Kōwhiria mea katoa

en: Zoom _In
mi: Tere _Roto

en: Zoom _Out
mi: Tere _Waho

en: _Find...
mi: _Kitea...

en: _Contents
mi: _Ngā kai

en: _About
mi: _Mo
