mate-terminal 1.25.0 - en to nso translation catalogue (37 entries)

en: Terminal
nso: Kgokagano ya dithapo

en: Disable connection to session manager
nso: Palediša kgokagano e yago go molaodi wa lenaneo

en: Specify session management ID
nso: Bontšha boitsebišo bja taolo ya lenaneo

en: ID
nso: Boitsebišo

en: _Help
nso: _Thušo

en: _Close
nso: _Tswalela

note: Translators: Scrollbar is: ...
en: Disabled
nso: Paledišitšwe

en: Keyboard Shortcuts
nso: Dikgaoletšo tša Boroto ya Dinotlelo

en: Font
nso: Fonto

en: Background type
nso: Mohuta o bonagalago ka morago

en: Background image
nso: Seswantšho se bonagalago ka morago

en: Images
nso: Diswantho

en: _New
nso: _Mpsha

en: Edit
nso: Lokiša

en: _Delete
nso: _Phumola

en: columns
nso: dikholomo

en: rows
nso: methalo

en: General
nso: Kakaretšo

en: Background
nso: E bonagalago ka morago

en: _Password:
nso: _Lentšuphetišo:

en: Zoom In
nso: Godiša ka Gare

en: Zoom Out
nso: Godiša ka Ntle

en: Search
nso: Nyakišiša

en: GEOMETRY
nso: TŠEOMETRI

en: _File
nso: _Faele

en: _Edit
nso: _Lokiša

en: _View
nso: _Lebelela

en: _Copy
nso: _Kopiša

en: _Paste
nso: _Kgomaretša

en: Select _All
nso: Kgetha _Ka moka

en: Zoom _In
nso: Godirša ka _Ntle

en: Zoom _Out
nso: Godiša _Seswantšho

en: _Normal Size
nso: _Bogolo bjo Tlwaelegilego

en: _Find...
nso: _Hwetša...

en: Find Ne_xt
nso: Hwetša se La_telago

en: _Contents
nso: _Dikagare

en: _About
nso: _Ka ga
