mate-terminal 1.25.0 - en to sc translation catalogue (10 entries)

en: A terminal emulator for the MATE desktop environment
sc: Unu emuladore de terminale pro s'ambiente de iscriania MATE

en: Disable connection to session manager
sc: Imbàlida sa cunnessione cun su manigiadore de sessione

en: Specify file containing saved configuration
sc: Pretzisa su file chi cuntenet sa cunfiguratzione allogada

en: Specify session management ID
sc: Pretzisa su ID de manigiadura de sessione

en: Session management options:
sc: Preferèntzias de manigiadura de sessione:

en: Show session management options
sc: Mustra sas preferèntzias de manigiadura de sessione

en: Select All
sc: Sèbera Totu

en: Help
sc: Agiudu

en: Select _All
sc: Seletziona _Totu

en: _About
sc: _A pitzu
